Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Bunaaa!^.^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Raluca0108
Academy Student
Academy Student

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 1

MesajSubiect: Bunaaa!^.^   Dum 06 Ian 2013, 23:32

Salutare tuturor,ma bucur sa va cunosc.Eu ma numesc Raluca(mai port si numele de Ioana),am 14 ani(implinesc marti) si sunt in clasa a 8-a(dau examene..Doamne ajuta).
Imi place foarte mult sa citesc(acum,cu scoala nu prea mai am timp),imi plac foarte mult catelusii,rad foarte mult(de multe ori de ce imi amintesc),vorbesc foarte,foarte,foarteeeeee mult(cand sunt nervoasa vorbesc si repede),anotimpul meu preferat este vara(nu,nu neaparat pentru ca este vacanta),am o memorie foarte buna(retin tot ce vad si tot felul de lucruri cam de la 3 ani incoace.....stati linisitit,nu sunt unul din cazurile acelea medicale,pur si simplu am o memorie mareeee)....hmmmm....imi plac anime-urile....nu ma dau in vant dupa orice anime...dar stiu ca anime-ul copilariei mele este Naruto(nu il voi uita niciodata),imi place sa desenez,mai mult personaje anime,la astea mai ma pricep si eu....cat despre scris...... can\'t see !!! am incercat sa scriu eu cateva povesti cu Naruto,apoi cu personaje din minte si nimic....nu sunt bune,sunt un real dezastru.Acum m-am apucat de un fic cu personaje din Naruto dar este.....un mare zero barat si imi este cam frica sa il postez.Am vazut aici multe fic-uri foarte bune.
Eu sunt cu natura,cum s-ar zice,adica nu suport ca lumea sa arunce ambalaje pe jos sa scrijeleasca copacii sau ceva de genul acesta.
Cel mai mult in aceasta lume ma tem de......soricei.-_-
Hmmm....eu nu prea sunt buna cand vine vorba de autocaracterizare,deci daca aveti vreo curiozitate legata e mine nu ezitati sa ma intrebati,raspund la orice.
Sper sa ne inteleg bine...
Sus In jos
UchihaAlexandru
Genin
Genin

Sex : masculin Varsta : 19
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Alexandru Cîmpanu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 275
Puncte : 368
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Navigharea pe internet,sporturi pentru mentinerea santatii etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Buna.

MesajSubiect: Re: Bunaaa!^.^   Dum 06 Ian 2013, 23:34

Buna Raluca,bine te-am gasit :)

Respectati regulamentul,nu-l incalcati.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13157
Puncte : 15707
Reputatie Reputatie : 849

MesajSubiect: Re: Bunaaa!^.^   Lun 07 Ian 2013, 00:00

Bună!
Mă bucur să te cunosc! Eu sunt Anna. :3
Bine ai venit. Îţi urez o şiediere plăcută. Citeşte cu atenţie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] şi distrează-te cât mai mult!

Sus In jos

Bunaaa!^.^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-