Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Hello!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
angel of darkness
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

MesajSubiect: Hello!!!   Mar 01 Ian 2013, 21:20

Eu sunt de ceva timp aici happy ,dar pana acum nu am avut asa mare chef sa ma prezint nervi! ,dar uite ca insfarsit o fac happy2
Pai eu ma numesc Bya yeah ,nu-mi place sa mi-se spuna Bianca,imi place cam tot ce inseamna distractia bere ,sunt din Arad nr1 ,micul orasel Arad,urasc scoala down ,dar totusi am planuri mari pe viiitor roll ,adica sa fiu arhitect dap ! (cam toti oameni din scoala stiu asta), imi plac filmele horror,comedie,dragoste(uneori),sf,mistry,nu-mi plac dramele,le urasc, imi place cam tot ce contine vampiri well? awesome right? , nu conteaza ce gen de film/anime/serial ii.
Nu prea ma dau in vant dupa citit :| ,inafara de ficuri rusinos .Imi place sa fiu independenta cool ,daca o sa enumar cate defecte am.....o sa va speriati can\'t see !!! ( psihic,adica nu pot sa spun ca corpul meu ii perfect puppy eyes ,das no).Imi place sa desenez(nu stiu cat de bine desenez ingrijorat ,da infine),ador sa scriu in love ,iubesc sa lenevesc :><: ,imi place sa ascult muzica music si iubitul meu (in prezent) ii leptopul lough. Nu prea mai am ce sa va spun,daca vreti sa mai aflati ceva,sunt disponibila oricand,mai ales in vacanta dupa ora 12:00 am,atunci sigur ma gasiti navigand pe site subliniez
in vacanta[u].
Am o vila duplex,un audi A4 si un amarat de telefon LG(sa stiti ca nu prea imi place sa ma laud cu astea waiting ,mai ales ca nu-i realizat de mine,ci de parinti mei,bine normal tot ce-i al lor ii si al meu,dar no acuma pana nu o sa ma realizez ,pana atunci nu o sa ma laud,nici atunci nu o sa o fac,mai ales ca nu-mi plac laudaros angry i)
Sunt cam pretentioasa de felul meu hmm...?! si cand cineva imi ajunge un prieten foarte bun,atunci sar si-n foc pntru el,credeti-ma am experimentat,bine nu a fost chiar foc,dar a fost profa,deci se pune yeah .Am uitat sa spun ca-mi place foarte mult sa fac oamenii sa rada,parca asa ma simt impacata,asa ma distrez si eu.
Imi fac foarte repede prieteni,pentru ca sunt o persoana sociabila,mai bine zis foarte vorbareata I rock peopleee!!! .
Mi-ar place sa-mi fac multi,multi prieteni ;;) !!!!

Daca imi trimite-ti niste com-uri asi dori sa stiu si eu cum va numiti,ok?sper ca nu cer prea mult.

Pana atnci : See you well? awesome right? Va kiss si va a hug si va mai si hi!

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

|[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] |[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]|
Sus In jos
LeX .
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : O sa vin, mai asteapta putin : )
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 131
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Multe, insa cel mai frumos e ......... :))
Stare de spirit Stare de spirit : Daca sunt aici , inseamna ca sunt fericita :)

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mar 01 Ian 2013, 23:06

Buna Bya ! Sunt PRIMA !! what?lol! Deci , eu sunt Alexandra dar prietenii imi spun Pufi. Sper sa ne intelegem bine .

I let it fall my heart
And as it fell, you rose to claim it

Somebody told you how much I love you ?
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mar 01 Ian 2013, 23:50

Bun venit Bya a hug
Eu mă numesc Gabriela și mi se spune Elly sau Gabby, ce preferi tu dap ! Îmi place foarte mult prezentarea ta, se vede că ai o fire sociabilă și ești glumeață, sper să devenim prietene bune, dacă vrei și tu bineînțeles. Hm, dacă vrei să fi arhitect înseamnă că îți place geometria think Eu nu o înțeleg deloc deci prefer să nu comentez. :)) Acum am și eu niște întrebări ;;)
Ce muzică asculți?
Ce clasă ești?
Care e culoarea ta preferată?
A, și am rămas surprinsă după ce am citit ce ai spus în legătură cu prietenii și acest lucru mă uimește plăcut pentru că în ziua de azi nu prea mai există prieteni adevărați și devotați. O să vezi că aici o să-ți faci o groază de prieteni și o să te înțelegi bine cu toată lumea a hug.
Încă o dată, încântată de cunoștință și să fi cât mai activă și să te distrezi, pupici. kiss

At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.

Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 00:53

Bun,la prima intrebare:
Rock I rock peopleee!!! ,pop,dance,cantece de dragoste vechi(uite cgiar acum ascult una,defapt citeste),rep music ,cred ca sunt cam atatea,nu prea cred ca ascult si altceva,dar cine stie cand ti se iveste in cale o melodie faina,care normal stilul din care face parte nu-ti place,de exemplu mie nu prea imi place jezz-ul,da-nfine.
Adoua intrebare:
Sunt pe-a 8-a cool ,stiu cam ciudat pt varsta mea,dar m-or dat ai mei mai tarziu,cica daca esti mai mare inveti mai bine,ma rog(iar tu o sa spui no atunci roagate,dar nu la asta ma refeream,sa sti)
A treia intrebare:
Culoarea mea preferata este albastru marin yeah ,uneori imi place si negru,da depinde in ce toane sunt,urasc rozul si portocaliul,le detest disgusting .
Si mi-ar placea din suflet sa fim prietene happy
See you well? awesome right? Va kiss si va a hug si va mai si hi!

○ ○
○ ○

|[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] |[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]|
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 01:19

Buna Bya ^^.
Ma bucur ca te-ai prezentat kiss.
Eu una nu prea te stiu insa sper sa ne cunoastem ^^.
Cu siguranta o sa ne intelegem :D
Te pupa Deya kiss.

Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 01:41

Ok,poate nu ma sti dupa noul nume,sau dupa noile avatare,aniwy eu te stiu si asta conteaza,cam toata lumea te stie,infine.
Si eu sper sa ne intelegem :;):Si apropo cum te numesti?

Te kiss si te a hug si te mai si hi! See you well? awesome right?

○ ○
○ ○

Sus In jos
UchihaAlexandru
Genin
Genin

Sex : masculin Varsta : 19
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Alexandru Cîmpanu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 275
Puncte : 368
Reputatie Reputatie : 29
Hobby-uri Hobby-uri : Navigharea pe internet,sporturi pentru mentinerea santatii etc.
Stare de spirit Stare de spirit : Buna.

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 03:25

Buna Bya,frumoasa prezentare :) Numele meu este Alex si am 15 ani,nu-mi plac multe lucruri,sunt genul de tip serios si calm.Sper să ne înţelegem bine,vei afla mai multe despre mine pe parcurs :)Te sfatuiesc sa citesti regulamentul,daca-l stii,poţi continua să postezi

Respectati regulamentul,nu-l incalcati.
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 04:11

Da te-am cunoscut cat-de -cat in topicul unde te-ai prezentat yeah ,mersi oricum,deobicei nu prea descriu cum trebuie,da uite ca atunci cand ma descriu pe mine stiu think ......si am citit regulamentu take this! ,a si sper si eu sa ne intelegem dap ! ,defapt pe cine pacalesc sigur ne vom intelege cu totii happy2 .
Sper sa-mi raspunzi la intrebarile pe care ti-le-am pus,bine? ;;)
See you well? awesome right? Te kiss si te a hug si te mai si hi! Bya

○ ○
○ ○

Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja

Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 09:14

Hey Bya! Eu. sunt Ana Maria şi se pare că avem aceeaşi vârstă şi multe lucruri în comun chiar dacă în unele chestii sunt opusul tău. Genurile sunt la fel doar că nu-mi place Horror iar dramlele... nici să nu aud de ele. Iubesc leneveala, şi urăsc cititul cărţilor,comuniste ce ni le dă profa de Română. Avem acelaşi nume de iubit rolling on the floor. Am şi eu vro 3-4 întrebări.
1.Care e culoarea ta favorită?
2.Ce fel de vestimentaţie ai? (casual, sport... etc.)
3.Animalul preferat. (A meu e căţel pentru că am şi eu un toflogos)
4.Exemple de animeuri favorite (2-3, nu multe rolling on the floor ca să nu te plictiseşti)
5.Vrei să fim prietene? (Asta nu se încatrează la aflarea cât mai multe despre tine, e o întrebare opţională)
Şi iată că am scris un cârnat (extragi tu esenţialul de pe acolo...). Sper să-ţi faci mai mulţi prieteni şi bun venit în această comunitate kiss.

Happy winter kiss

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 13:39

Mersi mulut!!!

Prima intrebare:
Culoarea mea favorita este albastru,de multe ori imi place si negru,depinde in ce toane sunt,a si urasc rozul si portocaliu disgusting
A doua intrebare:
La vestimentatie............deobicei sport,dar cand ai niste evenimente mai importante,cine stie cu iti vine sa te imbraci,a si eu nu prea le am cu moda(doar ca sa stiti)
Atreia intrebare:
Pai si mie imi plac caini,si papagali,dar cel mai mult iubesc felinele,nu conteaza ce sunt pisici,lei,tigri,ras la mine toate-s frumoase,nu-mi plac pasarile alea care nu au ma deloc pene.
A treia intrebare:
Pai am multe o sa pun cateva:Vampire Knight,Hiiro no Kakera,Kaze no stigma,Fairy tail etc,si desigur Naruto.
A cincia intrebare:
Mi-ar placea din suflet sa fim prietene.

○ ○
○ ○

Sus In jos
Deea.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 13:43

angel of darkness a scris:
Ok,poate nu ma sti dupa noul nume,sau dupa noile avatare,aniwy eu te stiu si asta conteaza,cam toata lumea te stie,infine.
Si eu sper sa ne intelegem :;):Si apropo cum te numesti?

Te kiss si te a hug si te mai si hi! See you well? awesome right?

M numesc Andreea, Mihaela ^^. Prietenii imi spun Deea. ^^ . Incantata :p.

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23581
Puncte : 28349
Reputatie Reputatie : 2476

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 13:50

Buna si bine ai venit pe forum. Sper sa iti faci cat mai multi prieteni si sa fii activa; foarte activa. Intrebarea mea ar fi urmatoarea: ce fel de carti iti place sa citesti? Am vazut ca ai spus ca nu prea iti place sa citesti, dar daca ar fi o carte care chiar sa iti placa, pe ce tema ar fi aceasta? Si ar mai fi ceva: ce fel de ciocolata iti place? ;;) Cam atat, te pup. :*

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 14:00

Ceau hi! ,si eu ma bucur sa va cunosc yeah
Pai la carti mi-ar place ceva legat de vampiri+dragoste+sf+horror....ceva de genu asta. well? awesome right? .Eu deobicei nu ma uit la filme de dragoste pentru ca nupre imi plac,nici nu citesc,pentru ca eu sunt mai rece de firea mea,si daca nu-mi place din prima povestea ce se infiripa,atunci nu ma uit,cum am mai spus sunt ma pretentioasa de felul meu.
Si ciocolata mea preferata este cea neagra cu alune,nu prea imi place cea alba,nu mai daca este cu bule.
A da si Andre si pe mine ma cheama tot asa,bine ma mai cheama si Sarb,da nu am avut chef sa va mai spun asta,ca poate-mi puneti si mie o porecla ,,frumoasa" (in ghilimele) Daca vreti puteti sa-mi spuneti si Andre,nu ma supar(nu ma sa nu-mi spuneti Bianca, ca atunci ma supar rau pe voi hmm...?! )
See you :smug : Te kiss si te a hug si te mai si hi!

○ ○
○ ○

Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja

Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

MesajSubiect: Re: Hello!!!   Mier 02 Ian 2013, 14:09

angel of darkness a scris:
Mersi mulut!!!

Prima intrebare:
Culoarea mea favorita este albastru,de multe ori imi place si negru,depinde in ce toane sunt,a si urasc rozul si portocaliu disgusting
A doua intrebare:
La vestimentatie............deobicei sport,dar cand ai niste evenimente mai importante,cine stie cu iti vine sa te imbraci,a si eu nu prea le am cu moda(doar ca sa stiti)
Atreia intrebare:
Pai si mie imi plac caini,si papagali,dar cel mai mult iubesc felinele,nu conteaza ce sunt pisici,lei,tigri,ras la mine toate-s frumoase,nu-mi plac pasarile alea care nu au ma deloc pene.
A treia intrebare:
Pai am multe o sa pun cateva:Vampire Knight,Hiiro no Kakera,Kaze no stigma,Fairy tail etc,si desigur Naruto.
A cincia intrebare:
Mi-ar placea din suflet sa fim prietene.

Cât ne asemănăm! huh? doar că a mea culoare favorită este vişiniul. Mă bucur că ţi-ar plăcea love Dacă vrei poţi să-mi dai add: melyna_vd (nu mai scriu Yahoo şi chestii ...).

Happy winter kiss

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos

Hello!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-