Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Subiecte similare

Distribuiţi | 

Mulţumiri către cititori !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Yin
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

MesajSubiect: Mulţumiri către cititori !   Dum 11 Noi 2012, 11:55

Am deschis acest topic, nu numai pentru mine ci si pentru ceilalti. Desigur, daca as incepe sa va laud la fic-ul meu, ar parea ca sunt lingusitoare.

Va multumesc pentru toate comentariile frumoase, pentru reusitele si pentru satisfactile ce mi le-ati oferit numai prin simpla voastra urmarire a ficului meu. M-ati facut sa-mi schimb parerea despre multe lucruri. Inainte, recunosc, doream comuri, ca orice om chiar daca ma influentau destul de mult. Acum m-as multumi si cu 5 comentarii facute din suflet. Simt cand cineva lasa un comentariu si pune suflet in el si imi dau seama ca ii place ce fac eu acolo, in acel topic. Acum, deoarece am adus un nou capitol, am lasat profund remarcata de anumiti membri ce mi-au scris EXCESIV de mult ( dar foarte frumos ) si unii ce s-au rezumat doar la 5 randuri si au exprimat anumite lucruri la care nu ma asteptam in viata mea. Sincer nu aveti idee cat de mult conteaza faptul ca va place ce fac eu acolo si ma provocati sa imi intrec capitolul anterior si sa va suprind mereu. Imi cer scuze pentru ca vin destul de greu cu capitolele dar nu vreau sa scriu ceva oribil si sa stric totul. Dar cand aduc capitolul, tin sa va spun, ca imi pun toate ideile si incerc sa-l fac mai bun decat precendentul cat si sa compenseze timpul in care nu am postat.
Va multumesc pentru sustinere, pentru complimente si ma bucur ca pentru unii sunt un model. Sper sa continui sa va fiu model si sa va determin sa ajungeti unde sunt eu, pentru ca noi toti avem puterea sa ajungem unde dorim. Ne trebuie doar un mic impuls. Nu as avea suficiente cuvinte, probabil as spune acelasi lucru la nesfarsit, chiar ma bucur ca am asemenea cititori, sunteti geniali. Am sa va promit ca voi termina acest fic intr-un mod exceptional ( sa va fac si sa plangeti de fericire/tristete, vedem noi ) si am sa-mi pun toate sentimentele de bucurie pe care mi le produceti in urmatorul capitol, o sa va multumesc prin scris si prin fic-ul meu. O sa va satisfac poftele salbatice. well? awesome right? rolling on the floor Doamne eu cred ca am zis mai mult decat e nevoie.

Acest topic nu este numai pentru mine. Pot si alti scriitori ( creatori ) de ficuri sa le multumeasca cititorilor pentru efortul depus. Sper ca nu am suparat, intr-un mod sau altul, pe cineva pentru ca nu asta a fost intentia mea. Postati in voie, aici, despre acest subiect.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
Puncte : 28353
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Mar 13 Noi 2012, 21:17

Hmm.. Pai o sa fie un comentariu scurt, din moment ce-mi place ca lucrurile sa fie concise. Multumesc pentru timpul pe care l-ati acordat citirii capitolelor scrise de mine, indiferent de cat de bune sau rele ar fi fost si, mai mult de-atat, multumesc pentru ca ati irosit cateva minute pentru a imi scrie un comentariu, de incurajare, complimentare, ori criticare. Toate au fost binevenite. :) Multumesc frumos.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1292
Puncte : 1995
Reputatie Reputatie : 429

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Mar 13 Noi 2012, 21:25

Well, desi sunt destul de "tanara" , as putea sa le adresez si eu niste cuvinte cititorilor mei dragi. Va multumesc ca v-ati pierdut timpul citind Immortals sau CIP si alte one shot-uri sau topic-uri de-ale mele si v-ati obosit sa comentati. Va multumesc din inima! in love La inceput , aveam o frica de moarte ca poate nu o sa va placa, dar timpul mi-a aratat ca prin multa rabdare primesti in final ceea ce doresti. M-ati motivat sa scriu in continuare si mi-ati dat idei mai bune decat cele avute initial. huh? :)) Din nou, un mare multumesc! Sper ca in continuare , sa fiti interesati de ce creez si va astept pe toti la topic-urile mele , sa discutam si sa creeam ceva nou impreuna.
Meli&Co dap !

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Mar 04 Dec 2012, 21:51

Am mai multumit o data? Nu-i nimic, inca se mai poate. ^^ Da, intentionez sa spun pentru a doua oara "Multumesc!" Multumesc celor care, cu bunavointa si rabdare au reusit sa ma ghideze pe calea mai buna si, prin critici si comentarii bune, m-au facut sa inteleg care mi-erau greselile si ce trebuia schimbat. In particular, cred ca as vrea sa ii multumesc Cristinei, Criss., care mi-a dat prima critica. Ea a fost cea care mi-a deschis ochii intr-o noua lume, necunoscuta mie pana atunci. De asemenea, as vrea sa le multumesc Ilincai si Gabrielei pentru criticile pe care mi le-au dat si pentru sfaturile utile pe care le-au impartasit cumine. As mai vrea sa ii multumesc si lui Cri. (sper sa nu te superi ca iti spun asa), deoarece si ea m-a ajutat, spunandu-si parerea de fiecare data cand veneam cu ceva nou in topicul creatii. Multumesc si o si buna. jos palaria in fata

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Mar 04 Dec 2012, 22:01

Am multe ficuri, dar as vrea sa multumesc in special cititorilor care au citit si au stat alaturi de mine pana am terminat ficul " Black and White " .. si celor care inca sunt alaturi de mine si de ficul meu cel cu numele super lung : )) Dar si celor care abia mi-au descoperit "capodoperele " .. eh .. un simplu multumesc din toata inima ! Voi sunteti cei mai tari, pentru voi scriem in love kiss

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Mier 05 Dec 2012, 14:24

My darlings, big mama Quinn is here! Come to mama's arms, come, come! *hell no*
Trecând peste sunt aici cum un scop. Nu sunt un "scriitor" cunoscut pe aici sau pe alte părţi, sunt doar o fată care scrie din plăcere şi da, din plăcere. Dar nu asta contează, vreau să punctez că nu am primit 10000 de comentarii şi totuşi (nu, nu vreau comuri) au fost 2-3 persoane sau 4 care au venit şi şi-au lăsat părerea, fie în 10 rânduri, fie în 200 rânduri. Mi-a făcut plăcere să le citesc, mi-a stârnit sentimentul de fericire în inimă şi aş vrea să le mulţumesc celor care au trecut şi au citit ficurile mele, înseamnă enorm, chiar mi se parea mult prea mult, mi s-a oferit mult. Thanx. *hug*
Acum nu că sunt modestă neapărat, sunt conştientă de nivelul meu dar cititorii care mi-au lăsat critică sau com obişnuit, i fu**ng love them! *tight-hug* Means a lot to me, guys. <3
Mersii şi nu vă voi dezamăgi, vreau să termin tot ce am început şi vreau să termin atât de super şi bestial încât să plângeţi şi să trăiţi clipele cu personajele. Da, asta vreau să fac, plus vreau să termin ficurile începute, nu neapărat că depinde de lumea exterioară, ci mai mult de dorinţa mea de a evolua şi a face totul cât mai bine şi corect. <3
Anyway, love you my sweet devilish readers!

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Mar 11 Dec 2012, 12:30

Dar ce topic dragut, Ema draga a hug
Cam putine multumiri, parerea mea. Anyways, incep si eu ca ceilalti " Multumesc pentru comentarii, pareri, critici.." Ohh, chiar apreciez faptul ca primesc atat de multe comentarii la Demo -cum ii spun eu- si va multumesc din suflet. Cum a spus si Quinn, atunci cand citesti un comentariu primit la un capitol scris de tine, ai sentimentul ala de fericire, un sentiment atat de placut. Sunt unii care dau comentarii mai scurte, insa eu apreciez ca macar se sinchisesc sa se faca remarcati prin cateva cuvinte, e frumos din partea lor.

I had to break myself to carry on.

I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---

Ultima editare efectuata de catre Andreea Schmitt in Dum 02 Feb 2014, 15:32, editata de 1 ori
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin

Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Dum 26 Ian 2014, 12:38

Da, într-adevăr, sunt cam puţine mulţumiri, având în vedere numărul autorilor.
Nu prea ştiu cum să încep, chiar nu mă pricep la mulţumiri şi ar trebui să o fac mai des. Apreciez mai mult decât credeţi prezenţa voastră la fiecare capitol scris, mă bucur nespus că îmi citiţi ficurile şi nu le scriu doar pentru mine, în special când am şansa să trezesc unele stări în cititori. Nu m-am aşteptat să am acest număr de pesoane care îmi urmăresc creaţiile, ştiţi că atunci când vine vorba de sine suntem mai puţin încrezători în propria putere, în cazul de faţă ni se pare că scriem nişte rânduri fade, însă se pare că ceilalţi nu sunt de aceeaşi părere.
Vă mulţumesc tuturor că pierdeţi timpul de care puteaţi scăpa în atâtea moduri pe ficurile mele, asta chiar înseamnă ceva.

IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Dum 02 Feb 2014, 15:32

Mulţumesc, Anelis. Pe bune!

I had to break myself to carry on.

I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Sam 01 Aug 2015, 20:54

Aș vrea să le mulțumesc tuturor celor care chiar citesc și se străduiesc să scrie un comentariu care-mi face întotdeauna ziua mai frumoasă. Nu știu dacă se vede sau nu, însă apreciez enorm că, pentru câteva minute, stați și citiți ce scriu și-apoi îmi oferiți feedback-ul pe care îl primesc cu brațele deschise.
           Mulțumesc pentru bucuria pe care mi-o oferiți. Sunteți geniali.

Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Joi 06 Aug 2015, 21:28

Simpatic topic, pacat ca-l vad de-abia acum.

Vreau sa va multumesc tuturor celor care imi cititi ficurile, nici nu va pot explica asa cum ar trebui ceea ce se simte cand un scriitor/ biet om cu vise de a deveni scriitor, asa ca mine, vede cateva vizualizari in plus la creatia sa...e un sentiment extraordinar, pe care voi, dragilor, il cauzati, iar pentru asta va multumesc din suflet. Faptul ca cineva imi citeste banalitatile e un lucru maret pentru mine, chiar fiind vorba de o persoana ori de cinci sute.
     Va multumesc si voua, celor care aveti buna-vointa si rabdarea de a-mi lasa si cate un comentariu, fie el de bine ori de rau. Orice feed-back e bine-venit si cred ca ajuta pe orice sa evolueze in ceea ce face, iar eu nu sunt exceptia. Unul din motivele pentru care continui sa postez sunt cititorii mei, atat cei care apar constant la fiecare capitol nou postat, cat si cei care trec ocazional pe la ficurile mele. Sa vezi ca esti apreciat pentru stradania ta, asta e cea mai mare satisfactie. Din punctul meu de vedere, chiar si comenturile critice sunt dovezi de apreciere fata de persoana in cauza, acum, eu, deoarece inseamna ca am meritat ca cel care posteaza sa isi piarda o particica din timpul lui pentru a ma ajuta sa evoluez.
     Va multumesc din suflet tuturor, prezenta voastra pe la ficurile mele nu face decat sa-mi bucure inima. *hug*

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3232
Puncte : 4929
Reputatie Reputatie : 534
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, cititul(mai rarut ca-i mai dragut) si multe altele.
Stare de spirit Stare de spirit : They see me rollin' , they hatin' :))

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   Lun 23 Noi 2015, 01:30

Nu in ultimul rand felicitari scriitorilor care, chiar daca isi primesc portia in topicele lor, o merita inca o data :).

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Mulţumiri către cititori !   

Sus In jos

Mulţumiri către cititori !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» LA MULTI ANI......de ziua ta!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-