Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Buna dragilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Nebuna3D
Academy Student
Academy Student

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0

MesajSubiect: Buna dragilor!   Lun 05 Noi 2012, 09:42

Buna!Ce mai faceti?Sper ca imi puteti vizita si mie noul ficulet..:o3Acum ma scuzati dar ma grabesc sa trec pe la niste ficuri de nota 10000000000:x

Ultima editare efectuata de catre Nebuna3D in Mier 21 Noi 2012, 21:25, editata de 1 ori
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1292
Puncte : 1995
Reputatie Reputatie : 429

MesajSubiect: Re: Buna dragilor!   Lun 05 Noi 2012, 10:01

Buna Ramonaaa. kiss 12 anisori? puppy eyes
Eu sunt KitKat , dar spune-mi Meli. dap !
Ma bucur ca ti-ai facut cont pe forumul nostru si ca speri in continuare in SasuSaku. Si eu o fac de mult timp, insa Kishi nu mai da niciun semn ca s-ar gandi la SasuSaku. Pacat...totusi sa nu uitam ca Naruto e anime/manga de baieti si nu de fete. Stii cum se zice : Speranta moare ultima! yeah
Revenind. Iti place sa citesti fic-uri? Ma bucur. Deabia astept sa-ti citesc si tie fic-ul , daca vei scrie unul desigur. well? awesome right?
Ai niste ocupatii foarte frumoase pentru o persoana de varsta ta.
Si mie imi place rock-ul!!
Sa nu uiti totusi sa treci pe la Regulament , ca sa nu apara probleme. yeah
Am numai o intrebare pentru tine :

1. Ce fel de carti si filme vizionezi?

Te a hug
Meli&Co

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Nebuna3D
Academy Student
Academy Student

MesajSubiect: Re: Buna dragilor!   Lun 05 Noi 2012, 11:13

iti multumesc foarte mult pentru tot KitKat!Tot ce ai zis e foarte adevarat..:)Si da 12 anisori ehh mai sunt 5 luni si fac si eu 13...Vom trai si vom vedea ce va face Kishimoto..:))Si acum sa revenim la intrebare...:
1. Ce fel de carti si filme vizionezi?
Pai filme:Ma pasioneaza cele despre vampiri un exemplu foarte bun ar fi Twilight.
Imi plac si cele horror nespus de mult dar si comedia.Cartile pe care le citesc vreau sa fie interesante, amuzante , pline de pasiune in acelasi timp.Tocmai ieri am citit un roman de dragoaste .. se numea mi se pare ca Alesul lui Hannah.. da asa e.Nu stiu daca ai auzit de aceasta carte dar mi-a placut mult deoarece avea actiune , personaje si facea ca totul sa fie asa pe ultima suta de metri ciudat sa zicem.Dar mi-a placut deoarece m-a tinut in suspans.In continuare voi citi desigur si pana atunci o sa mai imi aduc aminte ce filme am vizionat si ce carti am citit si desigur ca iti voi spune.Te kiss Ramo;)Ja ne!
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

MesajSubiect: Re: Buna dragilor!   Lun 05 Noi 2012, 13:51

Hey! Pentru inceput bine ai venitl la noi pe forum. Eu sunt Dana Andreea, dar prefer sa-mi spui Temy sau Temari.
Vad ca Mely ti-a zis deja de Regulament, deci nu mai e nevoie sa-ti spun si eu ^^.
Sunt incantata de cunostinta. Eu am doar 11 ani. Una dinpre piticele forumului. Ma bucur sa vad ca-ti place sa citesti ficuri SasuSaku si mai ales cele Shippuden. Acelea le iubesc si eu din toata inima.
Sper sa scrii un fic, dar daca o faci sa ai grija sa o anunti si pe Temari, ok?
Te pup!

´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again

¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 101
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7623
Puncte : 8015
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

MesajSubiect: Re: Buna dragilor!   Lun 05 Noi 2012, 20:02

Bine ai venit pe forum a hug Sa respecti regulamentul si sa-ti faci cati mai multi prieteni. :)

Sus In jos
Kiky
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Acolo unde te afli Tuh ¤ *
acebook acebook : Annamaria Herta
Annamaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 309
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita ;)

MesajSubiect: Re: Buna dragilor!   Lun 05 Noi 2012, 21:30

Hey, Ramona nu?
Oricum, eu iti urez un sincer Bun venit!
Nu are rost sa iti spun sa treci pe la Regulament pentru ca cred ca ai trecut deja dap !
Si mie imi plac fan ficurile Shippuden... in love Love it...
Am si eu cateva intrebari, sa incepem:

1. De unde vi?
2. Ai pute sa te machezi daca ai fi oarba(doamne fereste)?
3. Crezi in vampiri, varcolaci, creaturi mistice?
4. Ai de gand sa scrie un fan fic?
5. Culoarea ta preferata este...?
6. Animalul preferat?
7. Caracterul preferat ? (din orice anime)
8. Floarea preferata?
9. Jocul preferat?
10. Filmul preferat?
11. Decare gen de film iti place? ( ex:drama)
12. Gen-ul de muzica?
13. Daca ai scrie acum un fanfic, ce titlu iai da?
14. Ziua sau noaptea?
15. Ciocolata alba sau neagra?
16. Wanna be friends? :3
17. Crezi ca pun intrebari stupide?

happy dap ! dance2 rolling on the floor kiss happy2
See you... in love

Ultima editare efectuata de catre Kiky in Sam 10 Noi 2012, 21:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Nebuna3D
Academy Student
Academy Student

MesajSubiect: Re: Buna dragilor!   Mier 07 Noi 2012, 09:48

Buna!Va multumesc mult pentru primirea aceasta calduroasa:xIti multumesc mul Edena si tie Kiky deci acum sa ma apuc de intrebari pana nu vine timpu sa merg la scoala .. dap !
1. De unde vi?
Pai eu sunt din jud Prahova..
2. Ai pute sa te machezi daca ai fi oarba(doamne fereste)?
Desigur ca as putea.Imi place foarte mult sa ma machez si chiar daca as fi mie imi place sa ma machez si nimic nu imi va sta in cale de a imi atinge telul happy
3. Crezi in vampiri, varcolaci, creaturi mistice?
Sincer, eu cred decat in vampiri.Ma fascineaza aceste creaturi.
4. Ai de gand sa scrie un fan fic?
Desigur ca am sa scriu unul.Si nu doar unul ci mai multe dar nu ma voi apuca de altul pana nu termin ce am inceput unul deoarece nu am chef sa mi se inchida ficul si dupa sa vorbesc cu un administrator poate are treaba si etc...
5. Culoarea ta preferata este...?
Pai am mai multe.. dance2 hai sa le insir macar..
-Negru
-Rosu
-Mov
-Verde
-Albastru
-Galben
-Si Roz
Dar nu am neaparat o culoare preferata deoarece imi plac si derivatele acestora deci.. what?lol!
6. Animalul preferat?
Sincer cand am vazut litera a deja ma gandisem la anime.. happy2
Dar este vorba de animalute deci mie una imi plac 2 pisicutele si catelusii.Eu am 2 catelusi unul cam de varsta mea are 11 ani..L-am primit cand am implinit un an si imi este foarte dor de el deoarece este la tara.Il cheama Florica.Si unul aici in oras langa mine Bobita.Bobita este pichinez si foarte energic.Florica nu este de rasa dar este foarte prietenos si amuzant...Am si o pisicuta defapt am avut mai multe dar .. pe una a calcat-o masina crying Am ramas decat cu Tigrisor...Cea calcata de masina a fost una neagra foarte linistita...Imi este tare dor de ea.Am mai avut o pisicuta mica pe nume Sammy inca imi este foarte dor de ea.Nu a calcat-o masina dar a luat-o cineva si nu am mai vazut-o de atunci.Vroiam sa o aduc la bloc.Dar cand sa o iau am auzit vestea...Le-am iubit pe toate trei, le iubesc si le voi iubi mereu sperand ca ele se afla acum intr-un loc mai bun.
7. Caracterul preferat ? (din orice anime) Sincer din Naruto am mai multe caractere preferate..Imi plac toate fetele dar sunt cea mai mare fana Sakura , Hinata si Tsunade.
La baieti la fel imi plac toti dar in special...:Sasuke(normal.. what?lol! ), Naruto in love , Gaara ;;) si Kiba well? awesome right? .
8. Floarea preferata? TRANDAFIRUL ROSU in love
9. Jocul preferat? Soo... Din nou am mai multe;)):
Metin
Canquer-Online
Cabal-Online
Joculete de pe Facebook
PWI
si inca cateva dar nu le mai insir ca imi ia un an cred.;))
10. Filmul preferat?Film preferat nu am deoarece imi plac multe cu vampiri ceva amuzament ceva suptranatural etc. kiss
11. Decare gen de film iti place? ( ex:drama) Imi plac in special cele amestecate sa zic asa:horror+comedie+aventura+dragoaste:))Cred ca am facut salata de genuri rolling on the floor
12. Gen-ul de muzica?Rock si K-pop in love
13. Daca ai scrie acum un fanfic, ce titlu iai da?Iarta-ma dar nu iti pot raspunde chiar acum la aceasta intrebare deoarece astazi ma voi apuca de un fic si vreau sa tin secret deocamdata.. dap !
14. Ziua sau noaptea?Sincer aleg noaptea.Sunt pasare de nopate si ma simt mai in siguranta si mai linistita.
15. Ciocolata alba sau neagra? Ciocolata alba clar.Imi place si cea neagra dar cea alba este o bucatica de rai.
16. Wanna be friends? :3
Da , as vrea fim prietene bune dap ! Sper ca si tu vrei deoarece nu vei mai scapa de mine de acum incolo ,,I'm crazy and I know it" ike
17. Crezi ca pun intrebari stupide?Eu cred ca....AI PUS CELE MAI DAR CELE MAIIII MAIIII MAIIIIIIIIIIIIII(tobele va rog).....MINUNATE INTREBARI.Mi-a placut punctul tau de vedere si ca esti interesata de ceea ce vrei sa afli.Cred ca ai aflat mai multe decat stiu prietenii mei despre mine si asta ma fascineaza intr-u totul.As vrea sa tinem legatura si sa ne imprietenim.Acum ma scuzi dar vreau sa vad daca ai scris cateva ficuri deoarece sunt nerabdatoare si vreau sa ma grabesc deoarece azi dam 2 teste roll La geogra si geo...P.S sunt praf la algebra am dat ieri test cred ca daca aud nota o sa incep sa zbor printre norisori. sad Off scoala asta .. roll Sper sa ne imprietenim foarte repede acum ma gasesti la fic-urile tale daca ai..:PCred ca am scris cat pentru un fic in mesajul asta..=)) Ja ne!
Sus In jos

Buna dragilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» Buna ziua !
» Dimineti cu aroma de cafea
» Povesti la ceas de seara
» Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5
» Fier de calcat: ce marca recomandati, ce metal pt talpa fierului?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-