Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!
Subiecte similare

Distribuiti | 

Hellow lume

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

MesajSubiect: Hellow lume   Mier 10 Oct 2012, 18:33

Hellow tuturor,

scuzaţi-mă că, de când sunt pe forum, îmi fac cu adevărat simţită prezenţa doar acum . La început, nu mi se părea mare lucru să te prezinţi, descrii fizic etc., însă de abia acum observ ce am pierdut de-alungul timpului cât am stat pe acest minunat forum .

Pentru început, mă numesc Alexandra ( puteţi să mă numiţi cum doriţi, dar de preferat Aneta), am 13 ani împliniţi în 26 iulie 2012, părul castaniu, ochişorii îi am ciocolatiu închis, am aproximativ 1,63m-1,65m, 52,03kg . Locuiesc în oraşul Timişoara, studiind la Şcoala Generală cu clasele I-VIII nr. 24 .

Ce îmi place ?

Ador animeul Naruto Shippuden, însă pot spună că sunt o mare fană şi a animeului Full Metal Alchemist Fraternitate. Îmi place să ascult muzică mai tot timpul, să compun poezii sau compuneri . De curând, am descoperit cu ce să-mi ocup timpul când nu sunt pe forum, cu cărţile . Tipurile de muzica ce îmi plac sunt : Dubstep, Pop, Dance, Urban, câteodată ascult şi câteva melodii tip rock, ador melodiile cântate la pian, dar şi cele la vioară şi chitară ! Ador să îmi mai ocup timpul cu descoperitul unor culori pentru scris pale, de asemenea şi fonturi clasice . Sunt înebunită după aşezarea perfectă în pagină, fontul scrisului, mai pe scurt nu suport să nu am un scris caligrafic (unii dintre voi ştiţi deja acest lucru) . De asemenea îmi face plăcere să ajut oamenii la orice, mă ofer voluntară !

Ce nu îmi place ?

Detest oamenii care nu respectă regulile, cei ce înjură şi jignesc pe alţii doar pentru că nu au ce face, dar mai presus de toate nu sunt genul de persoană care intră în "vorbă", aici, pe forum, cu cei ce scriu ficurile doar pentru comment-uri ! Pur şi simplu profită de pe urma cititorului, insistând ca respectivul/respectiva/respectivii/respectivele să lase comment . Despre cei ce bârfesc şi se trezesc aiurea insultând pe alţii şi creaţile altora, nici să nu mai pomenesc... Nu-mi face plăcere să văd sau aud cum doi sau mai mulţi oameni se ceartă ! Nu îmi plac nici prăjiturile sau torturile ce conţin banane,
mâncarea tip fast-food, de asemenea nici culorile ţipătoare şi greu de citit .

În rest, pot zice că îmi place chiar totul .

P.S. : Sunt dispusă să dau o mână de ajutor oricui...

"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

MesajSubiect: Re: Hellow lume   Vin 12 Oct 2012, 13:34

Pai, mami! It zic buna. Si da, nu prea ti-ai facut simtita prezenta. Chiar ma bucur ca am aflat mai multe lucruri despre mine. Te pup.

´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again

¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos

Hellow lume

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare