Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Read this ^.^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

MesajSubiect: Read this ^.^   Mar 09 Oct 2012, 20:40

Buna seara, ma numesc Elissa si am 15 ani. Sunt la liceul Pamfil Seicaru, locuiesc in Bragadiru si sunt pasionata de k-pop. Bineinteles, printre multe altele.
Identitatea mea este aceasta, si nu cea pe care o stiti voi. Imi pare rau ca v-am mintit si ca v-am ascuns adevarul .. nu am fost cinstita cu voi si sunt gata sa suport consecintele. Pentru alte detalii imi puteti da un mesaj privat.
O sa inteleg tot ce mi se va spune ^.^ asa ca nu trebuie sa va ascundeti si voi dupa adevar.. dupa ceea ce simtiti defapt .. mai rau de atat nu poate fi. So, astept comentariile voastre.

P.S: Ah, inca ceva. Spuneti-mi Bubu, asa mi se spune ^.^ nu-mi place sa mi se spuna pe nume.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mar 09 Oct 2012, 21:11

Felicitari pentru curaj. Ma bucur sa te cunosc. Din nou.
Sus In jos
Silvia.™
Academy Student
Academy Student

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Pe sezlong la soare
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 35
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : K pop ,Rap
Stare de spirit Stare de spirit : So Happy...

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mar 09 Oct 2012, 21:12

Buna. Bubu

Pai. Si mie imi place muult k pop ul .

Acum intrebarii :

No1 : Ce trupe de k pop asculti ?
No2 : De ce iti place de Ren?
No3 : Vrei sa fiim prietene ?

Cam atat scumpo . Mai vorbim.

Ja ' Ne

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mar 09 Oct 2012, 21:34

Splendor, thank you ;;)

Silvia:

1. O luam pe rand :
-Trupe de baieti ~ NU'EST, MBLAQ, Big Bang, SHINee, 2PM, B.A.P, A-JAX, Teen Top, JJ Project, EXO, Super Junior, Ft.Island, Block B, Beast, CNBLUE, U KISS .. and others
-Trupe de fete ~ Miss A, 2NE1, Sistar, T-ara, After School, F(x), Hello Venus, Wonder Girls, A Pink, Secret, Girls Generation(SNSD), Kara, 4MINUTE .. and others..

2. Ren is my love :3 De ce? Nu stiu .. dar m-a cucerit din prima .. asa baiat finut si scump .. cu o voce superba .. si mic si firav :3 Si are el asa .. o fata inocenta.. care te cucereste din prima :3 He is my bias. GONNA LOVE HIM FOREVER !!! My sweet-cute-awesome-pretty boy :"> As putea sa insir mii si mii de motive.. dar n-are rost .. el doar .. el doar e aci' .. in my heart ♥♥♥ so.. love my little doll ♥♥ and done ♥♥♥

3. My pleasure sweetie <3 I waaant !! I really want :3 puppu' <3

Id-ul meu: bubulinabella
Asa putem vorbi mult mai multe :">
Si my facebook: Bubs Bbu

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Alexa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190
Hobby-uri Hobby-uri : Mate, info, fizică, basket, creațiile de pe aici. :D:
Stare de spirit Stare de spirit : Okay.

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mar 09 Oct 2012, 21:52

Salut!
Nu mi se pare un lucru atat de rau ca ti-ai ascuns identitatea, mai ales ca, la inceput, banuiesc ca nu cunosteai pe nimeni, nu stiai ce persoane sunt pe aici. Oricum....
Intrebari:
~Iti place sa citesti? Aici ma refer la carti, nu ficuri. Daca da, care este genul tau preferat?
~Care e culoarea ta preferata?
~Vrei sa fim prietene? Prin asta ma refer la a stii mai multe una despre alta, nu doar la faptul ca pe forum te am la prieteni. happy2
Te kiss .

P.S.: Bravo! Pentru ca ti-ai facut curaj.
P.S.2: Ma bucur ca ne lasi sa te cunoastem, pe tine cea adevarata. a hug

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 80
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mar 09 Oct 2012, 21:56

Buna, Bubu. dap !
Ma bucur sa te cunosc cu toate ca te stiu de ceva timp. (in caz ca nu ma mai stii, sunt Elianna lough) Pai nu am ce intrebari sa-ti pun, in plus nu mi se pare un lucru atat de rau ca ti-ai ascuns identitatea. Este un lucru foarte bun ca ai avut curaj sa dovedesti. dap !
Umm, sper sa ne intelegem bine si sa fim prietene kiss

4 YEARS NO CALL
Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin

Sex : feminin Varsta : 17
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mar 09 Oct 2012, 23:34

Buna Bubu. Stiind ca eu nu te cunosteam, esti noua pentru mine lough
Eu sunt Teodora, imi pare bine de cunostinta:)) Daca vrei sa fim prietene, poti sa imi trimiti un mesaj privat cu id-ul tau, sau, poti sa il iei pe al meu....................

Baay kiss
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mier 10 Oct 2012, 00:01

Aimi, yes.. nu cunosteam pe nimeni.. but.. a trecut mult de atunci. Anyway, thanks.. and:

1. Da, imi place foarte mult sa citesc. Am tot felul de carti care imi plac. Nu stagnez pe un gen.. ador romance.. dar.. ma atrage foarte mult si drama..so .. ceva intre cele doua .. dar happy end la final : ) ) sau o carte foarte sadica. Anyway .. cartea mea favorita, le excludem pe cele ale copilariei =)) .. este " O calatorie spre centrul pamantului " .. de Jules Verne. Daca n-ai citit-o, ti-o recomand din tot sufletul :)

2. Sure !! Evident ca vreau sa fim prietene, n-am avut intentia niciodata sa fiu pustnica .. din potriva.. sunt o fire prietenoasa.. dar am si defectele mele.. mari.. GIGANTE :)) okay .. stop =)

Am scris mai sus id-ul meu, ca pe forum .. mai toti il au .. deci nu e un lucru secret: bubulinabella

Diabolique

Da, intradevar .. chiar nu te mai stiam .. cu numele nou :3 dar da, ne stim de ceva timp .. so .. thanks for your words .. inseamna mult pentru mine .. desi nu stiu cat mai valoreaza pentru voi cuvantul meu .. anyway .. thanks kiss

Scream

Ei, cred ca de cunoscut nu putem sa spunem ca nu ne stim de pe forum.. si pe chat am mai schimbat noi 2-3 vorbe.. numai ca nu ne stim asa.. mai multe una despre cealalta. Nice to meet you kiss thank you .. si.. vezi, id-ul meu.. e nitelus mai sus .. si in comenatariul asta.. l-am scris cu rosu :)) sa se vada acolo sa'

Multumesc mult tuturor. Cat despre curaj, eh.. eu si curajul.. nu prea le avem.. nu-s eu cine stie ce curajoasa.. am fost ajutata sa-mi iau inima in dinti. So.. profit sa-i multumesc acelei persoane.. ca nici nu mai stiu daca am facut-o sau nu.. la ce tremura sufletu'n mine(daca-i posibil) =)) .. so .. thanks puppy eyes .. e bine.. sa stiu.. ca am atatea persoane langa mine..cel putin nu se arunca cu pietre in mine :)) eh, asta-s eu .. si in momente ca astea glumesc.. desi nu stiu daca in momentu' de fata e cazu' .. oricum.. multumesc tuturor .. si .. scuze ca n-am raspuns mai devreme.. dar fac fel si fel de lucruri.. si mai bag si faptul ca mi-e cam frica sa dau click pe topic : ) )

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23581
Puncte : 28349
Reputatie Reputatie : 2476

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mier 10 Oct 2012, 00:49

Pot spune ca am ramas oarecum incurcata cand am vazut acest topic, insa acum s-au clarificat lucrurile. :) De spus nu pot spune decat bine ai venit. kiss Sa fii aceeasi Bubu cu care ne-am obisnuit! Si da, ma refer la toate partile bune care te-au facut o persoana iubibila pe acest forum. love

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3225
Puncte : 4905
Reputatie Reputatie : 525
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, cititul(mai rarut ca-i mai dragut) si multe altele.
Stare de spirit Stare de spirit : They see me rollin' , they hatin' :))

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mier 10 Oct 2012, 10:25

Exact cum ti-am spus aseara, sa iti ascunzi propria identitate nu a fost chiar atat de grav sau rau pe cat ai fi crezut. Intradevar fata de prietenele tale a fost mai serioasa problema asta dar in timp se v-or rezolva toate. Mult mai rau ar fi fost daca ai fi facut probleme pe aici. Uneori iti trebuie un sut in fund ca sa faci un pas inainte, in cazul asta eu am folosit doar o usoara atingere de la spate happy .

Eu pot spune ca inca contez pe tine pentru a fi moderatoare pe forum in continuare si sper ca s-a terminat cu secretele de tip patrimonial lough .

P.S. incantat de cunostiinta Elissa dap !

I'm the most honest evil person you'll ever know in this life!
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend

Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mier 10 Oct 2012, 10:53

Am ramas putiiin socata cand am vazut ca te-ai inscris sa ai grija de fb cu numele de Elissa. Ma gandeam: Are 4 nume? =)) stiu, stiu .. nebuuna :)) Si cu varsta.. credeam ca ti-a luat cineva parola de la forum :))

In fine.. Iti urez si eu un bun venit calduros >:D< caci prima oara cand te-ai inscris pe forum eu nu aveam cont ;))

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Toti gresim. Cum ai spus tu, ca ai defecte... Asa o fi, dar gandeste-te ca ai si calitati. Asta dovedeste ca suntem oameni
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Fraza mai .. "inteligenta" ca asta nu puteam spune=)) [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13157
Puncte : 15707
Reputatie Reputatie : 849

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mier 10 Oct 2012, 19:54

Breeee.... Bubu, Bella, Elissa... Mie îmi e totuna :)) Tot prietena mea eşti aşa-i? lough
Nu ştiu cum să-ţi zic... Bun venit!... Bun revenit!... Cam greu cu astea da' de... lasă... M-ai lăsat pe mine cu ochii în soare prima dată... dar... E normal breee...
Tu mă ştii pe mine... eu te ştiu pe tine... noi ne ştim pe noi... Hai la un suc ce să mai:))
Şiii... ca să închei într-un mod cât mai elegant şi mai legal şi mai eloCvent...
Ce faci diseară maimuţo? well? awesome right?

P.S.: Şşşşşş ... Anna loves you!!! take this!

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mier 10 Oct 2012, 20:27

Noo, imi dau si lacrimile bree =)) ce oameni =))

Mihai, multumesc mult pentru tot kiss
Choco, iubita, multumesc :*
Danii, thanks :* >:D<
Anna.. CE SA FAC =)) si eu pe chat cu voi :3 .. di shi? vrei sa vi pe la mine? ;;) =))

Va iubesc mult, multumesc ;;)

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Layla
Legend
Legend

Sex : feminin Varsta : 20
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2586
Puncte : 3476
Reputatie Reputatie : 377

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Mier 10 Oct 2012, 21:10

Buna scumpa mea:).. Pai imi pare bine sa te cunosc si ca Elissa, desi nu cred ca asta schimba ceea ce esti tu..Doar un nume sa o spunem.
Probabil ar fi trebuit sa nu ne ascunzi adevarul..si sa ne spui de la bun inceput. Nu a fost cea mai inteleapta alegere, insa fii sigura ca un cap de lume nu este..si nici nu a murit nimeni. Ceva de invatat pentru data viitoare..

Pai eu una iti urez inca o data bine ai venit, desi esti veche pe forumul acesta. Locul tau in staff, nu se va schimba si suntem alaturi de tine..si sa fii sigura ca nici atributiile..sa nu cumva sa iti doresti sa fugi de asta:)). Lasand glumele la o parte, caci trebuia sa indulcim putin lucrurile, sper ca nu mai avem secrete, lucruri de ascuns. Este mult mai bine asa, spun eu...deci o seara placuta draga mea kiss

" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : http://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1299
Puncte : 1641
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Joi 11 Oct 2012, 14:35

Ok... deci cum eu trec mai rar pe la acest topic, aflu ultima.. Oricum, am ramas putin uimita la ceea ce am citit, cat si incurcata, dar acest lucru nu schimba cu nimic lucrurile. Prietena mea esti, prietena mea ramai forever. Nu conteaza daca te cheama Elissa sau altfel, nu conteaza daca ai 15 ani, mai multi, sau mai putini. Conteaza ca esti tu, cea pe care ne putem baza mereu, o prietena adevarata. Numele este doar o forma de adresare, varsta doar o carcasa, dar sufletul tau este acelasi.
Imi pare bine sa te cunosc si ca Elissa si daca ar fi sa te cunosc inca de 10 ori, tot aceeasi fata ai ramane pentru mine. in love in love in love

Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^

Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 101
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7623
Puncte : 8015
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Vin 12 Oct 2012, 17:07

Am ramas putin socata, ei bine crede-ma ca te inteleg mai bine decat oricine avand in vedere ca mie mi-a fost interzis oarecum sa-mi dau adevarata indentitate. Si eu am mintit la inceput ca am un al nume si anume Milena, cred ca va aduceti aminte unii :))) Byby stie cel mai bine.
Stiu prin ce ai trecut si stiu ce ai simtit in tot acest timp, cat de mult te framantau gandurile ca i-ai mintit pe unii in legatura cu identitatea ta.. dar nu-i nimic, trece a hug
Eu una ma bucur ca ai avut curajul asta, si ca pana la urma ai spus cine esti cu adevarat :)
Bine ai venit! a hug
Si sa sti ca puteam jura ca ai 18 ani :)))) Nu pari a fi o copila de 15 ani shy
Vei ramane mereu aceeasi Bubu pe care o stiu dintotdeauna, una dinttre primele scriitoare pe care le-am intalnit si pe care inca le admir pentru talentul lor. Jos palaria!

Sus In jos
cancer is not okay
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6693
Puncte : 7965
Reputatie Reputatie : 814
Stare de spirit Stare de spirit : pipi si caca

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Sam 13 Oct 2012, 15:22

Am ramas uimita, eu nu stiam de acest lucru, desi am avut ocazia exceptionala de a te cunoaste. Nu am putut banui niciodata, ca tu ai 15, felul tau de a fi, pana si vocabularul si modul in care te exprimi sugereaza ceva mai multi ani decat noi. Oricum, sincer, eu ma bucur ca ai recunoscut cum si ce, nu vad nimic rau in asemnea lucruruo. Ce ? Si eu ma dadeam acum 3 ani drept Miley Cyrus si nu stiam o boaba de engleza. Este rau ca ne-ai mintit, dar asta s-a sters si nu mai conteaza, acum ca ai avut sinceritatea de a ne spune adevarul. Nu multi faci asta, deci felicitarile mele.

Am citit un comentariu, Lexx, parca spunea ca nu conteaza varsta ( care e doar o carapace ) si nici numele ( care e un apelativ ) ci doar persoana ascunsa dupa toate aceste simboluri. Adica tu, adevarata Bubu pe care o iubesc si in care am avut, si am in continuare incredere in ea. Tu stii ce bine ne-am inteles noi acum nu stiu cat timp, dar si acum o facem nu ? rolling on the floor

Ma bucur ca ai revenit si in staff, n-am apucat sa-ti spun asta. Esti o persoana exceptionala si nu regret ca-ti sunt prietena a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Deea.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

MesajSubiect: Re: Read this ^.^   Dum 21 Oct 2012, 01:48

Eu te-am iertat pentru ca ne-ai mintit....poate ca am reactionat mai urat...si am fost putin suparata pe tine ..pentru ca nu intelegeam motivul exact si ca ai ascuns acest lucru persoanelor apropiate.
Oricum Bubu toate problemele s-au rezolvat si eu te iubesc la fel de mult ca si inainte >:D< kiss. Sper sa nu mai existe secrete intre noi ^^.
Deea te iubeste ! :X

Sus In jos

Read this ^.^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-