Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!
Subiecte similare

Distribuiti | 

Sa ma prezint:

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    Biscuit
    Genin
    Genin

Sex : feminin Localizare Localizare : Ma adun de peste tot
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
    Puncte : 123
    Reputatie Reputatie : 9
    Hobby-uri Hobby-uri : Multe...
    Stare de spirit Stare de spirit : Roz

MesajSubiect: Sa ma prezint:   Lun 24 Sept 2012, 21:37

Buna,buna. Stiu ca am de ceva timp cont pe site dar poate ca unii dintre voi nu ma cunosc asa de bine asa ca sa va spun cate ceva despre mine:
    Ma cheama Nadia dar toti imi spun Pika sau Niky. Am 12 ani si sunt din Bolintin Vale.
    Hobbyuri...hmm...pai in special sa cant in dus :)), sa scriu ficuri si sa ma uit la anime si filme horror. Canteretul meu favorit este nimeni altul decat faimosul Eminem happy2. Culorile mele preferate sunt rosu si negru in timp ce culorile pe care le urasc, sau hai sa spun ca nu imi plac sunt maro si galben.
    Cateva aspecte fizice:
    Am ochii negrii, par saten, pielea maslinie si cam 1,58(din cate imi amintesc).
    La serialul Naruto pot spune ca ma uit cam de prin clasa 1 devenind fan number one printr-a patra.
    De forum am aflat in timp ce cautam cateva ficuri si am zis sa imi incerc norocul ca doar nu am nimic de pierdut :).
    Acum astept parerile voastre si sper sa primesc cat mai multe intrebari de la viitori prieteni. Ceao !
    Va pUpAcEsTe pIkA !!!
    :X :x :*
    Sus In jos
    Mustache
    Special Jōnin
    Special Jōnin

Sex : feminin Varsta : 19
    Localizare Localizare : Somewhere in the world ❥
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1804
    Puncte : 2311
    Reputatie Reputatie : 387
    Hobby-uri Hobby-uri : ✿ Drama Queen ✿
    Stare de spirit Stare de spirit : ٩(•●_•)۶

MesajSubiect: Re: Sa ma prezint:   Dum 30 Sept 2012, 22:41

Bine ai venit la noi pe forum!

Mustache

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sus In jos

Sa ma prezint:

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
    » Sa apelez la protectia copilului ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-