Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Subiecte similare

Distribuiţi | 

Jurnal scolar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
† LoRy †
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : ღ In hell ღ
Nr. mesaje Nr. mesaje : 426
Puncte : 476
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : Să'l plimb pe Cerber
Stare de spirit Stare de spirit : Sadică ψ

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mar 20 Noi 2012, 00:29

Ziua de azi a fost destul de funny și plictisitoare...cum?F simplu...
Ora d franceză:lucrare...X_x
Orda d sport:...am primit o minge în cap,very funny până când ăla de m-a lovit era să intre în comă...vina mea...poi și nah diriga o vrăjitoare îmi dă detenție(pedeapsă dp ore)oke,oke...o fak și pasta...
Ora d mate a fost genială.A venit profu,un moș ce nu se omoară cu predatu...
Luiza: Psst,pst,pst...Lory...pst
Eu: da măh...
Luiza: nu și-a luat servieta,i-o fi confiscat-o diriga xD
Eu: Și chiloții...=]]]
L-a scos profu p Mitză la tablă și dp ce se întoarce cu spatele Mitză îi arată semnul păcii.
Eu: L-a văzut moșu
Luiza: Dk îl vedea îl scuipa xD
Profu: Ia zi Loredana,cât dă radical din 200453(cv. D genul)
Eu:As răspunde dk aș știi ce înseamnă...
Începe cls. Să râdă eu în schimb o oră pedeapsă
Trec și celelalte ore,la ora 18 toți liberi eo nuh...mai aveam 2 ore...și kă tot n-aveam ce face mă trimite aia d la secretaiat cu mii d drumuri până la xerox peste drum...arr...
Și knd să plec...a venit fratele meu (17 ani)să mă ia....kă la trimis mami din cauză kă umblă un pedofil prin zonă,of,of,of...și mai stau și departe(30 min)Tot drumul a trb. Să-i suport sporovăielile despre arta lui...gen Deidara .....asta a fost ziua mea "perfectă"

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz Şi Atât :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mar 20 Noi 2012, 14:28

Oh, azi a fost marti. Awesome in my sweet dreams.
In primul rand mi-am inceput ziua cu un ''frumos'' 8 pictat in catalog la chimie. Awesome. Apoi am avut un scandal la ora de romana ceea ce ne-a mancat mai toata ora <3 si apoi am avut o ora luuuuuungaaa si plictisitoaree de mate + cea de latina care m-a facut sa adorm. xD ...

Zilele de marti sunt tampite, bine macar ca am Like Asiatics la 10 sa ma mai relaxez si eu.

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mar 20 Noi 2012, 15:16

Ce pot sa zic despre astazi? Marti ...

T.E.Z.A !!! ~ Mate ~ .
Oribil. Oribil. Oribil. Desii pot sa scot un 8 sau 9 :))).
Pff.. de o sapt in coace, in fiecare zi fac cu tata mate pregatire de teza.
Si desii nu am inteles NIMIC din ce-mi explica el ( ia venit o ideea de-a dreptul geniala sa-mi intrerupa matematica in particular ) , inainte de teza cu 5 minute m-am uitat in caietul in care am facut pregatire sa vad ce probleme am rezolvat acolo..
Si bulan a fost ca 3 probleme au fost de exact ca alea ce le-am rezolvat cu taataa ! in love
Si le-am facut corect b-). ADOR CAND AM NOROC. =)))))))
Sunt o idioata, anyway.
Insa ... MI CIUDA DE MOR ca am gresit la exercitii foarte simple.. da tu chichite. - cu - e plus si alte porcarii .. si mi se strica nota din cauza asta. :|
I'm going to kill me ... one day. :))))
In rest.. a fost bine. AM SCAPAT DE TEZAA, am luat 10 (cred, nu mi-a spus profu) la civica ... la fizica a zis ca testele ce le-am dat joia trecuta is numa de 3 si 4 (super.) ... etc.
In orice cazz..
Astept Craciunul ! in love si sa se termine odata semestrul asta . > . >
Buun, mi-am exprimat nervii pe net. Acum, voua cum va fost ziua :> ?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...

Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 102
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7623
Puncte : 8015
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mar 20 Noi 2012, 16:04

Da, am revenit. Ziua mea a fost foarte, foarte, proasta.
In primul rand, s-a facut un concurs pe clase, iar primele 16 note de pe scoala, vor putea merge gratis la Targul International Gaudeamus. Testele au fost extrem de grele, adica, ma durea capul dupa ce mi-am terminat test-ul. Chiar daca majoritatea intrebarilor se bazau pe text, variantele care erau date te incurcau :)))
Ok, chiar as vrea sa fiu printre primii 16 :-< Chiar imi doresc sa merg acolo, dar nu cred ca am sanse. :-<

Apoi, ingrijitoarele isi tin toate lucrurile sub camera de sub scara, noi in ultima perioada ne refugiem acolo. Astazi ne-a trecut ideea stupida, mie si unei colege, sa chiulim de la ora de tehnologica, oricum dadeam test si trebuia tocita toata cartea aia :| Si pe la jumatatea orei am fost prinse, tocmai de profesoara care venise dupa noi. :))) Ni-i s-a facut observatie, am explicat si am spus adevaratul motiv pentru care am vrut sa lipsim, asta fiind in particular.
Acum, dupa ce am intrat in clasa, toti idiotii aia de colegi - acum au mai ramas doar doi - au inceput sa zica, ca or sa ne spuna la directoare, ca ei daca intrau dupa cinci minute aveau absenta si noi am scapat dupa o jumatate de ora. - e cam a doua abatere, prima fiind facuta din nestiinta :))) Si au urmat tot felul de jigniri si insulte, plus amenintari. In fine, nu mi-e frica de ei, insa am invatat o lectie; niciodata sa nu chiulesti :)))

Saptamana viitoare va fi o mare, mare, mare provocare pentru noi deoarece toate tezele se dau in aceeasi saptamana. :))
Teza la istorie - luni - 26.11.2012
Teza la romana - marti, a doua zi - 27.11.2012
Teza la matematica - joi, chiar de ziua mea :))) - 29.11.2012

Iar miercuri este cerc, iar profesoara de fizica ne-a ales tocmai pe noi, plus ca avem de recapitulat cateva lectii din a 7-a.. :-< Se vede ca se aproprie sfarsitul, acum este cel mai greu.

Cam asta a fost ziua mea :)

Cappuccino - Ai fost norocoasa, eu sper sa iei o nota mare si bravo ca te-ai descurcat a hug

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
Puncte : 28353
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mar 27 Noi 2012, 23:38

Paii. Astazia fost o zi frumoas,a de mult nu am mai avut o asemenea zi. happy Maine voi da test la chimie si joi am teza la matematica. Am niscaiva emotii pentru ziua de joi, dar sunt optimista. dap ! Cat despre saptamana viitoare, luni dau teza la informatica si oadata cu ea scap de teze pe semestrul asta. Marti dau test la religie, cine a mai pomenit asa ceva. hmm...?! In fine, personal mi se pare cat de cat interesant ceea ce preda profesorul, insa daca va citez din caiet nu cred ca intelegeti mare lucru. Stati linistiti, nici eu. lough Ma rog, in mare cam asta ar fi. Succes la scoala. kiss

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mier 28 Noi 2012, 18:40

Ieri

Ora de bilogie:
Diana s-a asezat in spatele meu la ora asta, in locul colegului care statea in mod normal acolo. Si a inceput D a mea sa vorbeasca si sa rada pana ii dadeau lacrimile, iar profa se pare ca nu era la fel de amuzata:
Profa: Diana! Ai doua puncte scazute la purtare!
Diana: Da' ce-am facut doamna?
Profa: Hai ma Diana! Taci si tu o data din gura!

Diana: Clauuuu, stii ca te iubesc?
Eu: ce vrei? hmm...?!
Diana: Spune-i tu profei sa imi stearga punctele, ca oricum le-a scazut cu creionul. Daca ii spun eu, ar fi in stare sa imi scada nota pana la 2!
Eu *Ca o colega buna ce sunt* : Ok

Eu: Haideti doamne, stergeti-i punctele. Stiti ca ea e gura sparta, blonda, proasta si fraiera. O sa am eu grija sa nu mai deschida gura.Haideti, va roooog. O sa ma tin toata ziua dupa dumneavoastra.
Profa: Claudia?
Eu *Entuziasmata ca linguselile mele au functionat* : Da!
Profa: Ai si tu doua puncte scazute la purtare!
Eu: De ce?!
Profa: Ca nu taci din gura!
Eu si Diana: Doamnaaa!
Profa: Ce mai vreti? Vreti 2?
Noi: Nu.

*ne-am facut bagajele, si am plecat din clasa*. Mdoah, inca mai am punctele alea scazute acolo.

Pfoa, azi nu s-a intamplat mai nimic interesant. Maine dau teza la mate, am intarziat azi la pregatire, nu am invatat nimic, dar bantui forumul. Ca de fiecare data, cred ca o sa ma bazez pe noroc. Geometria in spatiu e ingrozitoare!
Iar baietii devin din ce in ce mai obsedati. Nu am vazut asa ceva :|

Revin maine cu vesti de la teza. Tineti-mi pumnii kiss ! *Nu ca asta m-ar ajuta la probleme, dar ma rog*

Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mier 28 Noi 2012, 18:56

Succes la teza. dap ! As a matter of fact si eu dau teza maine la matematica, deci o sa imi tin si mie pumnii. lough Oricum, ziua mea de astazi a fost monotona, enervanta, plictisitoare. Nimic interesant nu s-a intamplat. think Pana una alta, o sa ma duc sa mai repet niste formule. :)) Ja'!

Sus In jos
Diana
Legend
Legend

Aptitudini :
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mier 28 Noi 2012, 22:40

Ziua mea de scoala a fost ... plictisitoareeee. Prima ora am avut religie si mai sa adorm pe banca, asta pana cand am inceput sa vorbescu cu profa cum ca femeile sunt capul familiei, pe ele sta baza. well? awesome right? Bineinteles ca noi suntem baza, daca ma lasa totul la mana barbatilor s-ar alege praful. Dupa am avut istorie. Eu eram fascinata de ce povestea doamna despre sfinti si sfarsitul lumii, pana cand baietii incep sa si-o ia in cap si apoi aud frumoasa intrebare " Cine a invatat lectia pentru azi?".

Nu mi-am ridicat ochii din caiet doarece nu invatasem nici titlul, iar eu fiind eleva preferata, care invata la materia ei si singura care a luat zece in teza, stiind cat este ea de stricta, imi era frica sa nu aud " Diana ai invatat pentru astazi?". Cred ca as fi primit un avertisment sau poate mai luam si o nota mica. think Dupa aveam latina da am facut engleza ca suntem in urma. Am priceput lectia, nu pot zice nu, chiar daca la ora m-am entuziasmat prea tare si am dat vreo doua raspunsuri gresite.

Duap doua ore cu diriginta, chimie si bio. Nu am invatat la niciuna pentru ca mi-a fost lene, iar de dimineata am avut treaba. Am avut noroc si nu ma ascultat. Si ultima ora pregatire la roamana. Am pus-o pe doamna sa ne dea o demonstratie de opera lirica ca sa putem face si noi ceva bine la literatura maine la teza si sa n-o mai facem varza ca la simulari. happy

Pai asta a fost ziua mea. Urati-mi bafta pentru maine, daca reusesc sa iau zece imi iese si mie media zece.
Bafta tuturor la teze. dap !

All I need is your love
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Joi 29 Noi 2012, 17:34

Tanananana, deeeeeci, am stiut la tezaaaa! Ceva straniu pentru mine a fost faptul ca am stiut sa rezolv problemele de la gemoetrie.
Iau 9 pentru ca nu am stiut sa fac un sub-punct de la o problema. Serios acum, ce om intreg pune 0.70 puncte doar pe un sub-punct? Aiurea!

Choco, se pare ca urarea ta mi-a adus noroc. Sper ca ti-a mers si tie bine.

Si GATAAAA cu tezele pe semestrul asta. Sper sa se termine mai repede, ca deja imi ies din minti!

In rest, a fost o zi obisnuita de joi. N-am mai stat la geografie pentru ca imi era somn, la ora de sport am stat oe jos si ii admiram pe "misetrii" de la mine din clasa si cam atat. *sunt scutita*

Ziua voastra cum a fost? well? awesome right?
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Diana
Legend
Legend

Aptitudini :
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Joi 29 Noi 2012, 18:21

Bravo tie pentru nota. dap ! Ziua mea a fost una normala. Prima ora am avut mate si am facut ora, dupa doua ore teza - am primit subiecte cum se dau la simulari, singura diferenta fiind ca am primit din ce am invatat semestrul acesta. Am avut istorie, eram cumitica. good
Dupa geografie la care am plantat cativa pomi datorita proiectului Eco Scoala. Pacat ca nu vor sta prea mult in pamanat, doar pana ii scoate cineva. happy Si la ultima ora - muzica- am fost invoiti si am plecat acasa. Singura faza proasta a fost ca azi am sughitat toata ziua. Se oprea pentru o ora si iar ma lua. Si acum sughit. roll

All I need is your love
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Joi 29 Noi 2012, 21:41

Si eu am stiut la teza. lough Adica inainte ca profesoara sa intre in clasa toti colegii mei erau panicati, cu caietele in fata, eu cu calm imi puneam rezerva la stilou. rolling on the floor Apoi intra profesoara, ne imparte foile si ne ureaza succes. Am dat pe 2 numere, lucru care nu mi-a displacut, plus ca exercitiile erau asemanatoare, cred ca numai numerele difereau. Am avut 12 exercitii, 6 de grometrie si 6 de algebra. Geometria a fost usoara, deoarece am dat din vectori si conditiile de coliniaritate a vectorilor plus cateva formule simple. La algebra au fost exercitii destul de urate, insa facusem ceva asemanator la clasa, asa ca m-am descucat. Un singur exercitiu a fost mai incalcit si i-am facut rezolvarea in doua moduri si mi-a dat doua rezultate diferite. hmm...?! Si habar nu am daca e vreunul bun. rusinos In fine, am reusti sa termin mareata teza in nu mai putin de 6 pagini. b-) Acum ca am intrat in "concediu" stau fara grija, pana sambata cand trebuie sa ma apuc de invatat la informatica, pentru teza. =)) Claudia, felicitari pentru teza. Sper sa mai am noroc si saptamana viitoare, apoi nici ca-mi mai pasa. happy2

Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 93
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mar 18 Noi 2014, 20:42

Super naşpa. A trebuit sa ascultam cum cântă purandeii din clasa a 2-a la vioară, am murit acolo, și profa ne mai și spunea sa aplaudam. Asta e doar o faza, după am dat test-surpriza la... religie. Mda, o trebuit sa scriem tot ce știm despre Moise, va dați seama ce scoala e. După restul orelor au fost libere, ca mișună un traficant de droguri și arme prin școală. Ok, am zis ca mă duc acasă și mă doare în bascheți, da' de unde? Profa ne-a pus sa ajutam la curățenie în toată scoala, 30 copii cu urechile frânte și nervii la maxim. Da, wow, ce mai scoala. Ugh :/

Damn.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mar 18 Noi 2014, 21:43

Iar mi-am imaginat cum aș putea s-o omor pe profa de geografie, deja devine un obicei. lough

Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mar 18 Noi 2014, 21:52

Am avut trei ore de franceza una dupa alta.A fost un chin. Saptamana aceasta am schimbat grupele, deci nu mai fac cu diriga-mea, ci cu cealalta profesoara, pe care nu o suporta nimeni. Daca misti, tipa la tine si te muta din banca, daca vorbesti, tipa la tine si te muta din banca, iar daca razi, nu, nu te muta din banca, se uita la tine cu dispret. Daca nu vrei sa te muti din banca, iti zice ca poti sa te arunci pe geam. Stiu, nu intelegeti nimic din ce am scris, dar asa e si profa. Nimeni nu o intelege. :))

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Sam 06 Dec 2014, 14:51

Luni - perfect 
Marti - oribil 
Miercuri - oribil 
Joi - extrem de oribil 
Vineri - oribil 

Tot semestrul - oribil 
Tot anul scolar - oribil 
Tot liceul - ingrozitor de oribil
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mier 10 Dec 2014, 22:36

Well, am dat in sfarsit teza la romana. Nu a fost greu, nici usor. Pentru cat am invatat, a fost bine. Partea nasoala: m-au luat durerile de spate si greata chiar in timpul lucrarii, dar am reusit sa trec peste. ^^ Partea buna: nu am facut nici o ora in afara tezei. La geografie am invatat la romana, la sport la fel, au urmat trei ore de chin (teza) si dupa am plecat, invoiti fiind de profa de engleza. O zi cu fainosag, la fel ca ieri, cand am ne-am uitat la un film la franceza si ne-am amuzat teribil deoarece profa tot se intocea spre tabla, dar nu vedea ca era scris mare: "Cristi din Banat" pe ea. Sau poate ca ea a scris, o fi fana. :)))

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Mier 10 Dec 2014, 22:53

4 ore de info, franceză, religie, biologie, 3 ore de olimpiadă la engleză and I'm still alive.
Vorba lu' Ema, semestrul ăsta a fost nașpa rău, dar mai e o săptămână și vine vacanța, deci yay.

Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 93
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Joi 11 Dec 2014, 19:34

M-am luat și eu de la Choco, ba mai nou mi-am făcut un Death Note unde  cred ca sunt toți profii inafara de aia de germană. Aia e chiar simpatică ^.^

Damn.
Sus In jos
Amanem
Genin
Genin

Sex : masculin Varsta : 17
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 472
Puncte : 510
Reputatie Reputatie : 28

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Vin 12 Dec 2014, 17:38

- m-a durut stomacul toata ziua , atat de tare incat vroiam eu sa imi bag degetele pe gat .
- ne-am facut cadouri unii altora( Secret Santa ) si ...am primit o cutie de bomboane si ciocolata :)) + un moment jenant cand am dat cadoul unui coleg .
- era cat pe ce sa incep o cearta urata ( cu o colega care nu avea ce face si s-a hotarat sa inceapa sa ma enerveze si sa ma jigneasca ), in ciuda faptului ca sunt o persoana destul de calma, dar m-am stapanit eu si mi-am amintit proverbul acela cu "Cel mai destept cedeaza.". 
- ore nu prea am facut deoarece majoritatea profesorilor s-au saturat si ei de scoala si de noi .
- am aflat ca saptamana viitoare mergem la dispensar sa ne facem vaccinul antitetanos T_T .
   O zi naspa, ca toate celelalte...exceptia : bomboanele :) .

Sus In jos
http://gezerdevoted.tumblr.com/
Queen Of The Damned
Kazekage
Kazekage

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : masculin Varsta : 21
Localizare Localizare : București, călare pe mătură
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13798
Puncte : 18507
Reputatie Reputatie : 527

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Dum 31 Mai 2015, 22:30

Regret ca nu am vazut topicul acesta pana acum... Eu am terminat liceul... Probabil am sa postez pe aici cand voi incepe facultatea.

Totusi.. vreau sa va dau un mic sfat: Sa va bucurati de liceu cat inca mai mergeti la ore. Toti isi doresc sa termine scoala pana in ziua cand chiar o termina. In ultima zi ce liceu multi imi veti da dreptate.

- khalepa ta kala -
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Dum 11 Oct 2015, 12:04

Yin Satansdóttir a scris:
Luni - perfect 
Marti - oribil 
Miercuri - oribil 
Joi - extrem de oribil 
Vineri - oribil 

Tot semestrul - oribil 
Tot anul scolar - oribil 
Tot liceul - ingrozitor de oribil
Daca anul trecut era ingrozitor de oribil, acum e moarte. Te distruge psihic clasa a 12-a. Mai mult esti stresat, ca greu nu e. 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   Lun 12 Oct 2015, 08:15

Well, eu nu mai sunt la liceu, dar ma bucur de studentie. Saptamana trecuta am cunoscut profesorii si ne-am initiat intr-ale dreptului, deci nu a fost prea grea. Desigur, am trait, ca orice alt student, spaima "dictarii" de la facultate. Daca credeti ca la liceu se preda prea repede, va urez bafta in ceea ce priveste notitele la facultate. :))
Una peste alta, azi e luni, deci zi libera pentru mine (intrucat am doar un curs de "Organizarea si etica profesiilor juridice", mi-am permis sa absentez). De maine intru iar in paine, si sincer abia astept, caci imi place super mult la facultate. 
P.S.: Daca v-ati ales o facultate de care nu sunteti siguri, fiti fara grija,  veti sti asta de la primele cursuri. Daca va face placere sa invatati si sa mergeti la cursuri de dragul materiei (nu al profesorului), atunci sunteti in locul potrivit.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Jurnal scolar   

Sus In jos

Jurnal scolar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Subiecte similare

-
» Scoala de croitorie(11)
» Jurnal de bord

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-