Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Buna everybody!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Buna everybody!    Mar 10 Iul 2012, 14:28

Bun, bun, bun... Deci, mai intai:
Buna! Sunt Alexandra Elena [majoritatea ma striga ''Sanda''] sau ''Soricel'' porecla primita de la scoala, deoarece sunt destul de pitica, dar sunt agera [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Am 13 ani [25 mai] si sunt zodia gemeni :). Sunt o fire mega-vorbareata, ma imprietenesc repede, dar sunt si suparacioasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] dar nu stau mult cu supararea, pentru mine fericirea e mai importanta decat mandria [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]. Imi place foarte mult muzica, chiar daca nu am o voce senzationala... pentru mine dansul reprezinta un mod de a trai si la fel de mult imi place si sa citesc.
Sper sa ne intelegem bine, si pentru ca sunt noua, nu prea stiu sa navighez pe acest forum, sper ca ma veti ajuta [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] Nu stiu daca am voie sa imi scriu id de messenger, dar daca am voie voi da un ''edit'' cred ca asta stiu sa fac [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Multumesc pentru atentie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
EDIT: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ultima editare efectuata de catre Soricel~nebun~ in Mar 10 Iul 2012, 14:56, editata de 1 ori
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class

Merite deosebite :
Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

MesajSubiect: Re: Buna everybody!    Mar 10 Iul 2012, 14:34

BUna micuta soricel desi esti mai mare ca mine ,
nu conteaza ,
ma bucur ca te-ai alaturat familiei noastre iubitoare ,
Cateva intrebari :
Vrei sa fim prietene ?
Ce gen de muzik asculti ?
Ai id de mess ?
Crezi ca mi-l poti da ?

cam atat
Bun venit pe forum !
te pupa crisu

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Re: Buna everybody!    Mar 10 Iul 2012, 14:55

Buna Crisu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Iti multumesc pentru primirea aceasta calduroasa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Desigur, voi accepta pe oricine vrea sa ne imprietenim [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
La muzica...este mai greu. Mie imi plac mai toate genurile mai putin populara si manele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]. Ascult si [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine], si pop [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine], dance, dubstep, hip-hop, orice.
Voi da un edit mai sus si imi voi scrie id de messenger, oricine vrea sa vorbeasca cu mine, le voi da add la toti [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos

Buna everybody!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» Buna ziua !
» Dimineti cu aroma de cafea
» Povesti la ceas de seara
» Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!-5
» Fier de calcat: ce marca recomandati, ce metal pt talpa fierului?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-