Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Konnichiwa!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Aylin
Academy Student
Academy Student

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : In a magic dream...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 0

MesajSubiect: Konnichiwa!!!   Mier 04 Iul 2012, 09:58

Buna!Ma numesc Ramona imi puteti spune Ramo.Am parul saten,ochii ii am albastrii si am 14 anisori puppy eyes .
Imi place foarte mult :
  • Sa cant
    Sa dansez
    Sa desenez
    Sa ma uit la anime-uri mai ales la Naruto..:X

Sunt noua aici si imi plac multe cupluri din Naruto.Nu sunt anti NaruSaku dar nici anti SasuSaku.Amandoua sunt posibile si desigur ca sunt mari sperante pentru amandoua deci putem spune ca acest personaj,,Sakura" este foarte norocos si totusi merita deorece este o fire destul de sensibila.Ma scuzati ca am schimbat putin subiectul..Voi posta fanficuri si voi incerca sa ,,continui" povestea Shippuden a mai multor cupluri din Naruto si sper sa apreciati ca am incercat chiar daca nu au fost perfecte!Va multumesc mult si mult noroc la scris tuturor![/col
or]
thank you i love you thank you

I'm not trying to change you, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
You do not try to change me. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Love me as I am! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
For me it is, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Even if I am not perfect, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
I know you love! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
I want you and I will be! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
You pet!
You are my love, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
And I love you. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
I love you and always will remain so, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Because you are my love! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

MesajSubiect: Re: Konnichiwa!!!   Mier 04 Iul 2012, 10:35

Buna Ramo ! ^^ welcome

Eu sunt Deyutza, dupa cum cred ca ai vazut si tu :)) dar imi poti zice Dey ^^. Oricum, bine ai venit! Nu uita sa faci o vizita pe la Regulament. Sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni printre care si eu, desigur daca vrei.
Spor la scris!

Dey te pupaceste kisskisskisskisskiss

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class

Merite deosebite :
Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

MesajSubiect: Re: Konnichiwa!!!   Sam 07 Iul 2012, 02:38

Buna Ramo

Eu sunt Cristina , prietenii imi zic Crisu sau Kiki Maimutica , poate pentru ca sunt putin mai hiperactiva de fel ,

ma bucur ca te-ai decis sa te alaturi familiei noastre ,
sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni ,
BUN VENIT !!!!!!!!!!!!!!!
SA INCEAPA PETRECEREA !!!!!!!!!!!1

maa bucur sa te cunosc

Cateva intrebari :

Ce fel de muzik asculti ?
Te pricepi sa scrii ficuri ?
Ai vreo porecla ?

pupici si cam ata cu intrebarile

P,S. : CriSu nu a fost pe aici !

Sus In jos
Aylin
Academy Student
Academy Student

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : In a magic dream...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: Konnichiwa!!!   Dum 08 Iul 2012, 17:54

♥♥♥crisu♥♥♥ a scris:
Buna Ramo

Eu sunt Cristina , prietenii imi zic Crisu sau Kiki Maimutica , poate pentru ca sunt putin mai hiperactiva de fel ,

ma bucur ca te-ai decis sa te alaturi familiei noastre ,
sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni ,
BUN VENIT !!!!!!!!!!!!!!!
SA INCEAPA PETRECEREA !!!!!!!!!!!1

maa bucur sa te cunosc

Cateva intrebari :

Ce fel de muzik asculti ?
Te pricepi sa scrii ficuri ?
Ai vreo porecla ?

pupici si cam ata cu intrebarile

P,S. : CriSu nu a fost pe aici !

Buna! Crisu!Muzica care imi place cel mai mult este cea mai energica uneori cea mai romantica:P:.Daca ma pricep sa scriu ficuri vei vedea...Si da am o porecla toata lumea imi spune Kitty!;)Si eu ma bucur sa te cunosc si tocmai ti-am citit un fic minunat!Esti excelenta! in love in love in love kiss kiss kiss

I'm not trying to change you, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
You do not try to change me. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Love me as I am! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
For me it is, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Even if I am not perfect, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
I know you love! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
I want you and I will be! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
You pet!
You are my love, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
And I love you. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
I love you and always will remain so, [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Because you are my love! [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos

Konnichiwa!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-