Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Subiecte similare

Distribuiţi | 

Top 5 ficuri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
    AutorMesaj
    Sekhmet.
    Mizukage
    Mizukage

Aptitudini :
    Merite deosebite :
    Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 3993
    Puncte : 5077
    Reputatie Reputatie : 923

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Joi 03 Ian 2013, 12:42

Fan Fiction

No.1 Demonologie si Exorcism
    No.2 Revenge
    No.3 Memories
    No.4 Owarinai Suki
    No.5 Rapita de impulsuri.

Mereu voi adora aceste fan fic-uri <3
    Fasole xD

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sus In jos
    http://rukbah.tumblr.com/
    Hanazawa Rin
    Sennin
    Sennin

Aptitudini :
    Sex : feminin Varsta : 22
    Localizare Localizare : Targoviste.
    acebook acebook : Hanazawa Rin
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
    Puncte : 1007
    Reputatie Reputatie : 122
    Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
    Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Mar 29 Ian 2013, 21:01

Pai, desi am o multime care imi plac, o sa aleg doar 5X_X

1. Skyfall( my sweetheart face o treaba minunata cu el:x)
    2. Seed of pain (Pe asta il ador pana voi muri! Am zis.)
    3. Wedding Dress( Offf, off!! Ma exaspereaza faptul ca nu posteaza mai repede nextul!:X Dar ficul e genial!)
    4. Fighting to survive
    5. Povestea fara titlu:x
    Cam astea ar fi ficurile mele preferate, dar mai am si altele, evident!:x

A.D.T.O.Y.

All day i think of you.
    Sus In jos
    http://byrosemary.blogspot.com
    Lauren Wandowski
    Sennin
    Sennin

Aptitudini :
    Sex : feminin Varsta : 20
    Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
    acebook acebook : Alexandra Paun
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
    Puncte : 1644
    Reputatie Reputatie : 145
    Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Mar 29 Ian 2013, 21:21

Hmm..grea decizie.
    Totuși:
    1. Owarinai Suki - ador ficul asta! E minunat, special, mirobolant! Bravo, sweetheart, esti un geniu!
    2. Fighting to survive.
    3. Toki wo tomete (sper ca asa se scrie:=)): )
    4. Povestea fără titlu.
    5.Nu mai sunt cine eram!

Principalele. În rest sunt cu gramada. lough

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
    Sus In jos
    Danielle
    Sensei
    Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
    Localizare Localizare : Bucuresti
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
    Puncte : 4339
    Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Joi 21 Feb 2013, 22:54

1. Iubire fara trup.
    2. Fugi, pentru ca daca nu, te voi aduce inapoi.
    3.Two bullets, one life.
    4. Secret Santa.
    5. Dragoste la miez de noapte.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
    Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
    de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
    sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.

Ultima editare efectuata de catre Danielle in Mar 05 Mar 2013, 21:03, editata de 1 ori
    Sus In jos
    Choco.
    Sensei
    Sensei

Aptitudini :
    Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
    acebook acebook : Choco.
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
    Puncte : 28353
    Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Mar 05 Mar 2013, 18:08

Skyfall
    Kuroi Namida
    Owatinai Suki
    Toki wo tomete
    Fighting to survive.

cruelty is a gift humanity has given itself
    Sus In jos
    Ax München
    S-Class
    S-Class

Sex : feminin Varsta : 16
    Localizare Localizare : Aici.
    acebook acebook : Ax München
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
    Puncte : 3266
    Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Joi 07 Mar 2013, 22:20

1. Skyfall
    2. Through gun shouts
    3. Floare de lotus [+16]
    4. Legaturi [+16]
    5. Kuroi Namida

Doar o parte, deoarece toate sunt speciale in felul lor. Fiecare autor se exprima in felul lui, iar pentru un membru este foarte greu sa aleaga dintre niste ficuri total diferite si frumoase :)

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
    Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
    Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Sus In jos
    R∆IN
    Sensei
    Sensei

Aptitudini :
    Localizare Localizare : Ploieşti
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
    Puncte : 2244
    Reputatie Reputatie : 343
    Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Mar 26 Mar 2013, 17:32

1. Revenge (+16) ; Skyfall; Kuroi Namida, Toki wo tomete; 21 Guns; Elevul si vagaboanta
    2. Asul negru
    3. Nu mai sunt cine eram (+16)
    4. Fighting to survive
    5. Ura dintre doua clanuri (+16)

Sus In jos
    http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
    VMVDD ♛
    Sennin
    Sennin

Localizare Localizare : -
    acebook acebook : Facebook
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
    Puncte : 2106
    Reputatie Reputatie : 340

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Mier 27 Mar 2013, 18:20

1. 21 Guns (şi toate celelalte fic-uri ale Andreei. Sunt superbe şi mereu o să ocupe primul loc în topul meu)
    2. Lacrimi însângerate
    3. Fighting to survive
    4. Kuroi Namida

IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
    Sus In jos
    Sekhmet.
    Mizukage
    Mizukage

Aptitudini :
    Merite deosebite :
    Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 3993
    Puncte : 5077
    Reputatie Reputatie : 923

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Vin 29 Mar 2013, 19:05

1. 21 Guns - Ocupă această poziție deoarece m-a fascinat din primul capitol postat. Fiind un fic în deșfășurare, gustul gumei de mestecat s-a dus, astfel că m-am apucat de un alt fic al Andreei. Am făcut asta deoarece mi-a plăcut enorm modul de relatare al întâmplărilor. Probabil este singura scriitoare adorată pe deplin de către mine.
    2. Too broken to fix - Dacă citesc de la început până la sfârșit tot ficul, observ o evoluție grandioasă, lucru îmbucurător pentru setea mea de lectură. Felicitări pentru evoluție și pentru talentul nemărginit.
    3. Omul de smoală - Chiar azi am terminat de citit puținele capitole și am rămas paf 0.0 Are o descriere sublimă, care mă face să trăiesc intens momentul o dată cu personajul.
    4. Skyfall - O descriere nu foarte tumultoasă, dar din care înțelegi destul de multe și o acțiune fascinantă, m-au făcut să citesc ficul de la primul capitol până la cel anterior.
    5. I don't wanna talk about it. - Încă un fic în care descrierea face toți banii și ideea în sine, una foarte originală.

Vă felicit pentru evoluțiile miraculoase prin care ați trecut, devenind astfel adevărate scriitoare.

Sus In jos
    http://rukbah.tumblr.com/
    Alle
    Special Jōnin
    Special Jōnin

Sex : feminin Varsta : 19
    Localizare Localizare : Constanta
    acebook acebook : https://www.facebook.com/alex.andra.stefan.182838488888
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1806
    Puncte : 1997
    Reputatie Reputatie : 102
    Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
    Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Mier 03 Apr 2013, 11:57

1. 21 Guns
    2. Elevul si vagaboanta
    3. Out of my body
    4. Puterea mintii umane ( chiar daca este al meu, sunt mandra de ceea ce mi-a iesit, plus ca este singurul fic pe care-l scriu si schiar imi place )
    5. Capcana Dragostei
    6. Dragoste printer labute de catei
    7. Fulfil my desire

“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
    Sus In jos
    R∆IN
    Sensei
    Sensei

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Mier 22 Mai 2013, 18:05

1. Revenge, 666: Pentagrama, Too broken too fix, A la folie
    2. Dragoste la miez de noapte, 21 Guns, Demonologie si exorcism, Sarutul lui Iuda
    3. Kuroi Namida, Owarinai Suki *sper ca am scris bine*, Out of my body, Toki wo tomete, Asul negru, Knock out!, Skyfall in love
    4. Puterea mintii umane, Immortals, PFZ, CIP, Love me in the shadow, Black Rose, Vise in duet, Elevul si vagaboanta, Let me be your bodyguard.
    5. Nu mai sunt cine eram, Vegheaza-ma din umbra + Ura dintre doua clanuri in love

Nu sunt chiar 5, dar ma rog rolling on the floor. Oricum toate sunt pe primul loc, pentru mine <3
    Sus In jos
    Ax München
    S-Class
    S-Class

Sex : feminin Varsta : 16
    Localizare Localizare : Aici.
    acebook acebook : Ax München
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
    Puncte : 3266
    Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Joi 23 Mai 2013, 10:05

1. Bad Marriage!
    2. Skyfall
    3. Kuroi Namida
    4. Let me be your bodyguard
    5. Sarutul lui Iuda in love si Womanizer.

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
    Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
    Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Sus In jos
    Alle
    Special Jōnin
    Special Jōnin

Localizare Localizare : Constanta
    acebook acebook : https://www.facebook.com/alex.andra.stefan.182838488888
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1806
    Puncte : 1997
    Reputatie Reputatie : 102
    Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
    Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Dum 26 Mai 2013, 19:42

1. Ce inseamna psihologie -> iubesc CIP, caci felul in care autoarea transmite sentimentele, dialogurile fascinante dintre persoanje, personalitatile personajelor, totul... este perfect. N-as fi crezut niciodata ca un fic ma poate impresiona intr-un astfel de hal. in love
    2. Asul negru -> autoarele acestui fic dispun de-o genialitate inegalabila, niste idei uimitoare si talent peste masura. Ador absolut totul la ceasta creatie: idea, personajele, actiunea, tot. in love
    3. A Game of Shadows -> iubesc idea in love Crime, criminal psihopat, mistere - numai genialitati dintr-astea ne ofera Meli. In plus, ador felul in care sunt conturate personalitatile personajelor si, de asemenea, dialogurile, care sunt concepute mult prea tare. Dintre toate ficurile pe aceasta tema, cu Sakura devenita detectuv, iar Sasuke personaj negativ, acesta este preferatul meu.
    4. 21 Guns -> singurul cuvant care s-ar potrivi pentru a descrie acest fic este genial. Totul este absolut perfect in love Ii ador rautatea lui Sasuke, felul in care este conturata personalitatea Sakurei, actiunea in sine este fantastica, iar idea n-are cum sa nu te captiveze intru-totul.
    5. Out of my body si Moartea imi bate la usa -> chiar nu pot allege dintre aceste doua ficuri, pe amandoua le ador peste masura, jur in love La inceput nu as fi crezut ca Out f my body este asa o minunatie de creatie, chiar aveam indoieli, caci vazusem filmul pe care este bazat ficul si puteam sa jur ca nu va fi nimic surprinzator, dar, mai apoi, citind cateva capitole, m-am indragostit incurabil de acest fic. Imi pare tare rau ca este inchis acum, caci as vrea tare mult sa-l citesc pana la sfarsit. Iar Moartea imi bate la usa este pur si simplu o genialitate. Nu este perfect, dar totul este superb. Primul capitol mi-a lasat o placuta uimire, caci mi-a placut mult de tot cum autoarea a exprimat plictiseala de viata si dezinteresul fata de orice ale lui Sasuke. Desigur, un lucru pe care-l mai ador este si faptul c-am putut ghici din viitoarele intamplari fdin fic, iar acea satisfactie ma face intr-un fel sa iubesc si mai mult ficul.

Desigur, mi-a fost extreme de greu sa aleg numai cinci ficuri, caci, dupa mine, nici macar o suta nu ar fi deajuns incat sa fie preferatele mele. Ideea lui RAIN de-a pune mai multe ficuri pe un singur loc mi se pare foarte ingeniosa dap !

“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
    Sus In jos
    R∆IN
    Sensei
    Sensei

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Lun 02 Sept 2013, 22:21

1. 21 Guuuuuuuuuns
    2. Skyfall, Asul Negru, Kuroi Namida, Bloody Monday
    3. DMN, Litera Stacojie, Rosu aprins
    4. Black Rose, Love me in the shadow
    5. Ce inseamna psihologie
    Sus In jos
    ♥Demy♥
    Chūnin
    Chūnin

Aptitudini :
    Localizare Localizare : Bacau
    acebook acebook : Denisa Popa
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
    Puncte : 777
    Reputatie Reputatie : 38
    Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
    Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Joi 05 Sept 2013, 22:29

OMG sa aleg doar 5. 
    1. Ura dintre doua clanuri la pachet cu partea a doua 
    2. Love me in the shadow 
    3. Fulfil my desire 
    4. The paper doll 
    5. Dragoste la miez de noapte 
    si ar mai fi, dar nu mai am loc in top. 
    Ja ne !

"I won't allow it! I won't allow you to die like this! You've committed crimes! You must remember everything! Don't think you can be at ease without knowing anything! Don't expect to be forgiven by the people who you've hurt! Live and struggle!"

Erza Scarlet to Jellal Fernandes 
    Sus In jos
    Eos
    Special Jōnin
    Special Jōnin

Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
    acebook acebook : adauga profilul tau ...
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
    Puncte : 1732
    Reputatie Reputatie : 101
    Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
    Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Vin 06 Sept 2013, 12:48

1. Rosu aprins.
    2. Pain in silent.
    3. Operatiunea LOL.
    4. November rain.
    5. Ce inseamna psihologie. in love 
    Sus In jos
    ℰmpress ♔
    Genin
    Genin

Nr. mesaje Nr. mesaje : 285
    Puncte : 297
    Reputatie Reputatie : 10

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Mar 17 Sept 2013, 09:10

-Roșu aprins
    -21 Guns ...
    -Demonologie şi Exorcism 1,2
    -Asul negru
    -November rain
    -Lacrimi însângerate
    -Skyfall.
    -Knock out!
    -Povestea mea

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

I take no joy in mead nor meat, and song and laughter have become suspicious strangers to me. 
    I am a creature of grief and dust and bitter longings. 
    There is an empty place within me where my heart was once.
    Sus In jos
    VMVDD ♛
    Sennin
    Sennin

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
    Puncte : 2106
    Reputatie Reputatie : 340

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Vin 03 Ian 2014, 14:10

1. Ritual Satanic
    2. Roșu aprins
    3. 21 Guns
    4. Demonologie și exorcism
    5. Povestea fără titlu
    Sus In jos
    Andreea Sch ♛
    Sennin
    Sennin

Aptitudini :
    Localizare Localizare : .
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
    Puncte : 3358
    Reputatie Reputatie : 573

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Vin 03 Ian 2014, 14:20

1. Şase şase şase;
    2. A la folie;
    3. Revenge;
    4. Nouă vieţi;
    5. Too broken to fix?

Ar fi trebuit să pun la începutul topului Murder, he wrote, dar aş părea arogantă =))))

I had to break myself to carry on.

I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
    Sus In jos
    Skitte
    Chūnin
    Chūnin

Aptitudini :
    Sex : masculin Varsta : 20
    Localizare Localizare :
    acebook acebook : Bogdan
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
    Puncte : 1112
    Reputatie Reputatie : 153
    Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Vin 10 Ian 2014, 11:26

1. - La limită - Lexa- E un fic frumos şi interesant.
    2. Sunetul Morţii - Ay Munchen - Îmi place extrem de mult cum îmbină două moduri de a scrie, modern cu cel vechi, iar ideile ei sunt superbe. ♥
    3. Murder, he wrote.
    4. Umbra luminii.
    5. Sphacelus. :)

Chiar dacă unele ficuri numai sunt active, astea-s cele care mi-au plăcut.

Sus In jos
    -.Miko.-
    Academy Student
    Academy Student

Sex : feminin Varsta : 17
    Localizare Localizare : In Stele
    acebook acebook : adauga profilul tau ...
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
    Puncte : 44
    Reputatie Reputatie : 0
    Hobby-uri Hobby-uri : Aikydo . Desen
    Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna ? Putin Spus

MesajSubiect: Fan-Ficul Favorit   Lun 20 Ian 2014, 10:50

Heii !

In primul rand as vrea sa spun: Daca mai exista un topic de jenul acesta rog un critic/grafician/admin/modelator sa ma faca in toate felurile si sa ma arunce la cosul de gunoi pentru asta.
    Dar revenim. Cred ca titlul spune totul. In caz ca nu trebuie sa spuneti fan-ficul care v-a placut cel mai mult si sa spuneti de ce.

Incep eu. Fan-Ficul meu preferat este unul pe nume Orologiul Unui Vampir.  lnk: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Autor : -Yasmin. (incepator) Nr capitole: 2 Imi place pentru ca: Acest fan fic are descrierea nu foarte detaliata dar nici prea putina. Este potrivita ceea ce nu te plictiseste, si iti da si un surplus de detail. Ideea este cat se poate de originala. Modul de a scrie si felul in care autoarea se joaca cu expresile te face sa ii citesti creatia cu multa placere. Povestea este misterioasa si prin aceste lucruri -Yasmin. te duce intr-o lume a fanteziei. Recomand tuturor acest fic minunat.

Sus In jos
    Lucifer's white aηgel
    Sennin
    Sennin

Aptitudini :
    Merite deosebite :
    Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 5753
    Puncte : 7488
    Reputatie Reputatie : 1150

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Lun 20 Ian 2014, 11:29

Da, mai există chiar mai jos un topic despre ficurile preferate, dar nu am de ce să-l duc pe ăsta la coş. Le voi fuziona.
    Sus In jos
    GeoMetaphose
    Kazekage
    Kazekage

Aptitudini :
    Merite deosebite :

Localizare Localizare : București
    acebook acebook : Geo Metaphose
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 13799
    Puncte : 18509
    Reputatie Reputatie : 528

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Mier 30 Apr 2014, 22:13

Ura dintre doua clanuri[+16]
    O poveste incitanta
    Jurnalele lui Sasuke
    Help me go through this

Puterea mintii umane

- khalepa ta kala -
    Sus In jos
    Ale-chan
    S-Class
    S-Class

Aptitudini :
    Sex : feminin Varsta : 17
    Localizare Localizare : Acasă.
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
    Puncte : 3922
    Reputatie Reputatie : 160
    Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
    Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Joi 01 Mai 2014, 19:41

1.Cerșetoarea scris de Ana :)
    2.Posedatul +16 scris de Pisoias24
    3.Coroană cu spini scris de Emyly
    4.Piele asrsă scris de Anne Hargen
    5.Ceva nou pe la liceu...? scris de Geo_Joorj.

Eu le apreciez pentru ideile nemaiîntâlnite dar și pentru că autoarele au talent și potențial.
    Ja nee rainbow :\ 

┅┇♫┇ L i f e   i s    l i k e    a   p i a n o. ┇♫┇┅
    The white keys represent happiness and the black keys represent sadness.
    But remember, as you go through life, the black keys make music too.
    Sus In jos
    Rhye
    ANBU
    ANBU

Aptitudini :
    Sex : feminin Varsta : 58
    Localizare Localizare : .
    acebook acebook : .
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1121
    Puncte : 1436
    Reputatie Reputatie : 203

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   Vin 10 Apr 2015, 14:57

1. Puterea mintii umane de Alle (l-a sters, dar ma rog)
    2. Piele arsa de Anne Hargen
    3. Revenge de Amavi
    4. Extaz morbid de Andreea Schmitt (am zis ca mor cand l-am citit prima oara)
    5. Asul Negru de Lauren&Hanazawa
    Sus In jos
    Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Top 5 ficuri   

Sus In jos

Top 5 ficuri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Subiecte similare

-
    » Salutari din Ceruri~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-