Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Subiecte similare

Distribuiţi | 

Legat de tema actuala... Actualizari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Methera
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 102
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7623
Puncte : 8015
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Dum 24 Feb 2013, 14:23

Ii, şi mie îmi place la nebunie :x :)) Bravo, Mihai :)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Dum 24 Feb 2013, 15:23

Imi place mult update-ul. Desi, atunci cand am intrat azi, m-am cam speriat. Am ramas " wtf Ce-i asta?". Am crezut ca iar imi face calculatorul figuri, ca oricum e plin de fite de ceva timp. lough Dar cand mi-am dat seama despre ce e vorba, doua secunde mai tarziu, am fost incantata. in love

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
Puncte : 28353
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Dum 24 Feb 2013, 16:35

Genial si nimic mai mult. :)

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend

Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Mar 26 Feb 2013, 01:26

Yep! Imi plac noile modificari. Mai ales partea cu notificarile. jos palaria in fata

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Mar 26 Feb 2013, 18:01

Ca sa fiu sincera , imi place la nebunie ! Prima oara nu stiam ce se intampla . Eram total dezorientata :) Dar mi-am dat seama imediat . cool :)))
Imi place mult !!!!! happy2
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3233
Puncte : 4932
Reputatie Reputatie : 534
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, cititul(mai rarut ca-i mai dragut) si multe altele.
Stare de spirit Stare de spirit : They see me rollin' , they hatin' :))

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Mier 13 Mar 2013, 23:48

Tocmai am adaugat un nou smiley!
Sigur am facut multa lume fericita cu asta: (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D) (D)

cod:
Cod:
 :(D):
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 81
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Joi 14 Mar 2013, 14:47

Mulţumim mult Mihai! Chiar e genial ce ai făcut. Habar n-ai cât de mult mă bucur acest emoticon. (D) (D)
Este aşa de tare! Mereu am vrut emoticonul ăsta! Sper doar să nu fac exces de el acum. (D) lough
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13182
Puncte : 15746
Reputatie Reputatie : 857

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Joi 14 Mar 2013, 15:38

Clar!!!! CEL MAI TARE EMOTICOOON! Eu una sunt foarte, foarte fericita =))) Daca pui si (goo) esti cel mai tare =)) (D)

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Joi 14 Mar 2013, 16:06

Nu creed! :O Da, da, da, da, da!! =)) Numai pe asta il folosesc de-acum incolo. (D)

Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Joi 14 Mar 2013, 18:11

Părerea mea: (D) (D) (D) (D) (D)
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Crystal
Legend
Legend

Aptitudini :
Merite deosebite :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Joi 14 Mar 2013, 18:16

Emoticonul meu de suflet! Iubirea mea! (D) (D) (D)
Mulțumim, Mihai! a hug

I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand

Desert Rose
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Vin 15 Mar 2013, 16:09

Nu imi vine sa cred!!!!!!!! Mihai te iubesc MAXIM!!!! (D) (D)

Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Vin 15 Mar 2013, 22:16

Ar trebui să ia un premiu pentru cel mai folosit emoticon de acum încolo! (D)

At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.

Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Dum 17 Mar 2013, 08:33

Parca vad de acum in colo prin mesaje numai emoticonul (D)
In orice caz, multumim.

The world isn't safe for a girl like [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, cititul(mai rarut ca-i mai dragut) si multe altele.

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Dum 17 Mar 2013, 12:27

stiu Soricel, stiu. exact la asta m-am gandit si eu lough

Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Dum 17 Mar 2013, 12:41

Vin şi eu pe aici, ca picată din cer, după cinci ani. Îmi place noul emoticon, cam atât. roll A, da, mai am un lucru de zis: Mulţumim, Mihai (D) (D) (D) !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Dum 17 Mar 2013, 14:38

Arcade, Arcade, ce ne-am face noi fara tine? (D) lough

The world isn't safe for a girl like [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Dum 17 Mar 2013, 18:25

Oh, Doamne! E emoticonul meu de suuuflet! . <3 (D) Il ador, deci il ador/1
A da si, Soricel exact : "Ce ne-am face noi fara tine, Arcade?"lough (D)

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Lun 18 Mar 2013, 18:31

Daaaa Mihai, eu as muri fara tine=))). M-as imbata in fiecare zi :)).

Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Mar 19 Mar 2013, 00:06

Sentimente reciproce heh good ... rusinos

Deea: Nu mai bine bem impreuna?
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Mar 07 Mai 2013, 10:57

Mama... ce mult s-a muncit pentru acest forum, dar se vad roadele membrii fericiti si multa dragoste...
Felicitari!
(D)

Our gratest glory doesn't consist in never falling, but in rising everytime we fall.
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Mar 07 Mai 2013, 19:04

Emoticon-ul este foarte fain mersi ca l-ai pus :)

I'm not a hero, just a man with too much people on his head.
As you can see, i may not save you.

Treceti si pe la fic-urile mele varog sper sa va placa uite link-ul : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Mier 12 Iun 2013, 13:44

P.S.: Am postat aici pentru că mie una mi se pare o reactualizare. Oricum, mie una mi se pare cam complicată, o să-mi ia ceva să mă obişnuiesc cu ea.

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Mier 12 Iun 2013, 14:38

Nu, nu e. Cineva cred ca s-a jucat cu butoanele. (D) As sugera insa un alt fundal petru casuta, asta in cazul in care setarile raman asa.

Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class

MesajSubiect: Re: Legat de tema actuala... Actualizari   Mier 12 Iun 2013, 15:43

Mie căsuţa asta-mi face figuri. Dacă vreau să modific mărimea nu mă lasă, şi nu dă bine pe forum. Cel puţin mi se pare  că acest alb iese prea în evidenţă pe lângă gri, şi nu e plăcut deloc la ochi. Dacă forumul ar fi alb, ar mai merge, dar din moment ce el este de o culoare închisă, nu. Consider că cealaltă bară era mult mai ok. :|

Choco :) : Nu-i de la noi, e de la forum gratuit, din cate am inteles. We have nothing to do with this. lough

Elina Flare: (D)

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos

Legat de tema actuala... Actualizari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Lumanari si suporturi de lumanari
» Provocare 2 : Recicleaza un tub de hartie
» Idei de craft pe tema primaverii!
» Provocare croitorie 29 -Decoratiuni pentru casă / Articole vestimentare/ Jucării- Tema Săbătorilor de iarnă

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Anunțuri și Utilități-