Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Dear Diary

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Joi 28 Mar 2013, 09:34

Dear Diary

Am reuşit să mă regăsesc, m-am acceptat pe mine, pe cea care am devenit. Primăvara a făcut ochi, dar i-a închis la loc. I-a făcut loc Crăciunului, dar totuşi, nimeni nu mi-a făcut vreun cadou. E cam straniu, nu? Dacă tot e zăpadă, să vină şi Moşu'. Dar mă mulţumesc cu prietenii minunaţi pe care mi-i i-a oferit până acum. Ei sunt tot ce am mai scump pe lume, pe lângă familie, desigur. Ei îmi aduc soare în viaţă, care se pare că nu mai vine odată pe cer. La meteo au spus că se încălzeşte, dar eu nu văd nicio rază. Însă cu toţii ştim că toţi cei de acolo mint, mare dreptate are Andra! Totuşi, poate vine căldura până la Paşti, nu vreau zăpadă şi atunci, deşi ar fi interesant.
Danielle

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
Puncte : 28353
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Joi 28 Mar 2013, 13:46

Dear diary..
Pe langa faptul ca ieri a fost o zi cat se poate de agitata si mi-am facut nervi cat pentru toata vacanta, astazi doza s-a dublat. Ma intreb.. cum pot unii oameni sa ia pur si simplu o creatie de-a ta, sa si-o insuseasca fara nicio jena si, pe langa asta, sa mai primeasca si aprecieri adupra acelei lucrari? Adica sincer, ma simt mandra ca oamenii apreciaza ceea ce scriu, imi da un sentiment de bucurie si totodata ambitia de a continua, insa devin o scorpie a dracu' cand oamenii isi asuma ceva ce e al meu, fara macar sa ma intrebe, sperand ca nimeni nu isi va da seama. Partea trista e atunci cand eu realizez, iar ei incep sa ma evite si nu vor sa mai vorbeasca uc mine de frica ca va trebui sa dea explicatii.

Totusi, ziua asta promite mai mult de-atat, deci abia astept sa vad cum imi merge in continuare. :)

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 81
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Joi 28 Mar 2013, 15:47

Dear Diary,

A venit zapada si cu ea o multime de cadouri, dulci, frumoase. Mi-am dat seama cat de bine este sa ai o familie care sa te ingrijeasca, sa te iubeasca si sa tina la tine, dar mai ales sa te puna pe primul loc, ceea ce mi-a dovedit ca familia mea este o familie de oameni buni. Am rezolvat toate probleme pe care le aveam, m-am eliberat din lanturile ce m-au tinut inchisa atata vreme. Am inceput o noua viata, o viata mai buna, cu oameni mai buni si generosi...

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Joi 28 Mar 2013, 23:41

Dear Diary

We meet again my holy bi**h. *hug hug* Nu cred că am ce mare lucru să îţi spun, însă încep cu asta: nu am făcut bio, da, suntem tari.
        Trecând peste acest aspect la şcoală a fost chiar bine astăzi, am făcut doar două ore. Am stat puţin stresată, dar acum sunt foarte liniştită.
        Am dormit mult astăzi, mami e de gardă la spital, tati e cu mine, a fost distractivă compania lui. Vremea este bună, zăpada se topeşte.
        Cum să uit, mă simt dezamăgită de mine, iar am uitat să fac fapte bune, sunt o nemernică, insensibilă, trebuie să nu mai uit lucruri importante.
        Ceau, ceau, diary! *kiss*

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
×Lav.ii×
Academy Student
Academy Student

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : In my perfect dream . <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 32
Puncte : 36
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Dance . ;3
Stare de spirit Stare de spirit : Índrăgostită .:>

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Mier 10 Apr 2013, 02:11

Dear diary ,
Am realizat că eu sunt índrăgostită de un badboy .Pur şi simplu de când m-a luat ín braţe ,de când m-a luat de mână + că mergem amandoi spre casă . N-am mai vb cu el de mult . Săptămâna trecută am fost cu el un băiat cea mai bună prietenă la mall dar fiindcă s.a anulat filmul iar pationar nu mergea a fost cam nasol .Partea frumoasă care mi.am dat seama de ea de.abea acum e că dacă mergeam la film atunci o săruta atunci dar fiindca nu am mai mers nu a sărutat.o dar in schimb a sarutat.o vineri . Oricum joi s.a certat cu mine . Oricum L(bff) a zis că cu toate că i.a plăcut sărutul nu poate să fie cu el ptc incă il iubeste pe Cristi . Iar pe B il ajut s.o cucerească pe L dar nu prea merge .I.am zis că are de gand s.o sărute iar ea a zis că sigur ii da o palma .=))) Joi am facut chestii eco si eram toata pe piele numai verde si albastru .=)))) Iar miercuri am fct Astronomie cu fizica şi toţi copiii erau pe fb .=)))

Animalele impart cu noi privilegiul de a avea suflet.
Sus In jos
×Lav.ii×
Academy Student
Academy Student

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Mier 10 Apr 2013, 02:28

Aşa continui .Mă scuzaţi de prescurtarea "plk" dar sunt pe tel .O să dau edit după .Deci după săptămână altfel eu cu L am zis să meargă ea la mn dar in drum ne.am intalnit cu A . El a zis dacă vrea să mergem la el noi l.am refuzat iar după a propus să vină ăe la 4.30 . Am aşteptat noi mult şi bine noroc ca ne uitam la tvd că pe la 5.30 ne dă mesaj că e in ora şi ajunge mai târziu se face 19.30 el tot nu vine după il sună.M şi zice că nu il mai lasă mama lui .Oricum chiar dacă s.a sarutat cu el tot L a ramas cea mai bună prietenă şi cu Anna .:x Oricum am inceput din nou să vb cu D mai mult .:> + mergem şi la cursurile alea impreună .<3 Azi am fost la o prietenă iar de azi mă apuc să slăbesc . Şi incerc să fiu umpic mai colorată in sensu moral şi mai tupeistă . A da şi mă apuc de tema uriasă la mate bineinteles alaturi de muzica . App ameninţă şi o ex să vină pe langă el + D dacă flirtez cu el şi ne uitam in ochii celuilat face la fel şi + după cearta i.a parut rau .

Sus In jos
×Lav.ii×
Academy Student
Academy Student

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Mier 10 Apr 2013, 02:39

Era in Cora .*Deci care credeţi că mertă ? Pe A il cunosc de 2 şi de atunci il placdoar că s.a amplificat sentimentul . Iar pe D il cunosc de 6 ani dar de 3 ani am inceput să il plac iar intr.un timp credeam chiar că il iubesc .In rest comunicam bine radem ne distram etc .Iar cu A de cand l.am cunoscut am inceput să il plac .Iar acum il iubesc .Lui D i.am spus acum 2 jumate că il plac dar nu că il iubesc . Iar cu A şi el ştie dar doar de puţin timp. Iar acum un an se purta ca si cum as fi prietena lui cea mai bună .Ce să fac ?
Avii . a hug

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Mier 10 Apr 2013, 04:57

In primul rand, va anunt de pe acum ca o sa fac off, caci nu am chef de a face o pagina din jurnal la ora asta. So, let's see...

1. Atunci cand aveti de gand sa scrieti o "pagina" a jurnalului vostru si vreti sa adaugati cate ceva, folositi butonul din dreapta, sus, pe care scrie Edit, caci asa nu mai faceti nici off si nici spam.
2. Daca tot ne mandrim atata ca suntem romani si ca ne place sa vorbim corect romaneste si, mai ales, cu diacritice, atunci hai sa facem si noi propozitii si fraze logice, cu subiect si predicat. Zic. In alta ordine de idei, daca vreti sa va exprimati o idee, atunci puteti sa faceti asta oricum, numai sa inteleg si eu, un biet muritor de rand, ceea ce ati vrut sa spuneti. De asemenea, daca vreti sa folositi propozitii intortocheate cu mii de nume codificate si alte asemenea, atunci puteti face asta oriunde altundeva, dar nu aici.

Multumesc. :)

Arianthe: There you go. dap !

Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Joi 18 Apr 2013, 17:42

Dear Diary.

Nu ştiu cum să spun, dar cred că mă simt puţin dezamăgită fiindcă am aflat ceva urât legat de una din prietenele mele. Nu m-aş fi aşteptat, dar se pare că mulţi au avut dreptate când au spus atunci.
Însă simt că pot ierta, căci sunt în stare de asta şi totuşi voi aştepta puţin să văd ,ce are să se mai întâmple. Cine ştie poate că mă vor lămuri mai bine fetele când le voi intreba.
A fost o zi ciudată, tâmpită şi pe lângă faptul că Radu, colegul meu de o viaţă a primit câtiva - mai mulţi pumni în stomac de la tipul ăla, ziua aceasta a fost destul de drăguţă... până la momentul adevărului.

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Joi 18 Apr 2013, 17:54

Dear Diary...

Cat de ipocriti pot fi unii? Da, pai... eu cam atat am de spus. lough

Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Vin 19 Apr 2013, 13:45

Dear diary,

Azi a fost o zi ciudata rau de tot. Am aflat ca modificarea datii concursului s-a modificat din nou, iar acum e maine, pe 20. Ce sa spun, sunt complet terminata din cauza modificarii acesteia, nu ca nu as fi invatat, dar nu am pur si simplu pregatit nimic, astazi urma sa ii spun mamei ca o sa merg cu o prietena si nu mai e nevoie sa ma duca ea. Macar atunci era ea nervoasa si eu nu eram agitata. Baietii au inceput sa joace un piatra, foarfeca, hartie pe atinsea... nu dau detalii, spun doar ca e ceva legat de fete. Profesoara de engleza a venit nervasa azi la ora ca cica unul dintre noi s-a plans ca nu vine ea la ore - da, eu am fost dar de cand a inceput semestrul am facut decat 3 ore cu ea si sa fiu sincera nu prea-mi convine caci trebuie sa-mi mai maresc media. Atat.

Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Vin 19 Apr 2013, 13:59

Dear Diary,

Astazi a fost o zi foarte ciudata. Am racit peste noapte si dimineata m-am trezit buimaca: capul ma durea ingrozitor si inca ma doare, tusesc..etc. Din acest motiv nu am fost la scoala, iar acest lucru ma nelinisteste deoarece aveam ora cu ''diriga'' si trebuia sa fiu acolo. In fine, nu moare nimeni.
Am descoperit ce e realitatea si mi-am imbogatit putin cunostintele legate de limba romana.
Cam atat am avut de spus. :)

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Sam 20 Apr 2013, 23:13

Dear Diary

Mă gândesc că dacă nu faci cu iubire şi plăcere ceea ce îţi porpui, nu vei reuşi să duci până la capăt.
        De ce de fiecare dată omul face prostia să se lase în voia sorţii, eu una am făcut-o de multe ori.
        M-am cam săturat de asta, cu toate că mă simt în siguranţă, de multe ori mă trag de păr demonii.
        Şi totuşi asta nu mă va împiedica să văd lumea prin ochii mei. <3 Asta o fost tot, jurnalule.

Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Sam 27 Apr 2013, 00:20

Dear diary,
Vremea s-a imbunatatit considerabil si totusi nu-mi rezolva toate problemele, asa cum am crezut. Scoala e la fel de nemernica pe cat era si iarna, oboseala identica, plictiseala maxima, tipii la fel de enervanti si colac peste pupaza, sufar si de author block. Groaznic moment. Am impresia ca scrisul nu-mi mai iese asa cum vreau, desi ideile nu intarzie sa apara. Nextul la Skyfall nu l-am mai pus de o eternitate si nici nu sunt semne ca il voi posta prea devreme, iar situatia deja ma calca pe nervi rau de tot. Sper ca soarele sa-si faca treaba si sa rasara si pe strada mea.

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Flore
Academy Student
Academy Student

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Undeva unde nu este nimeni si nimic inafara de muzica
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 15
Reputatie Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Dum 28 Apr 2013, 20:48

Dear diary,

Astazi a fost o zi nemaipomenita dar totusi ciudata.Astazi dupa mult timp mi-a spus cineva la multi ani. Prieteni mi-au fost alaturi toata ziua.Am stat si am pralavagit despre toate vedetele din lume ( pe langa teme-.-).Eu si Vanessa prietena mea am fost consolate de baietii din gasca nostra ,, noi fiind fani JJong.
C-am asta a fost ziua mea dear .Ne mai auzim intr-o noua zi.
Goodbye!!
Sus In jos
http://flourenblog.wordpress.com/
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Dum 28 Apr 2013, 21:15

Dear diary,
Astazi a fost o zi foarte frumoasa petrecuta cu familia. Ne-am distrat, am ras si am ascultat muzica. Cand ma gandesc ca maine trebuie sa merg la scoala, ma ia durerea de cap. Este noua seara si cred ca nu prea mai am timp sa pun capitolele urmatoare la cele doua ficuri ale mele pe nume "The Wraith of night" si "Salveaza-ma !". Dar sigur le voi posta miercuri de 1 aprilie pentru ca atunci iau asa-zisa "vacanta" de Pasti. Si presimt ca maine o sa fie o zi super plictisitoare si stresanta fiinca diriginta ne-a dat notele la testul de romana si am luat un trei, iar maine trebuie sa ma asculte si sa imi creasca nota. Sper sa fie ingaduitoare. Ne vedem maine . Pupici :*
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Dum 28 Apr 2013, 23:13

Dear Diary,

Astazi a fost o zi foarte obositoare pentru mine, mai ales ca m-am trezit cu ditamai gramada de teme. Mereu ma gandesc ca in curand vor aparea si tezele, iar eu am avut si simulari ceea ce a fost foarte obositor pentru mine. Sper din suflet sa iau macar un 5 la teza de la mate.
Ma gandeam cat de ipocriti si nesim*iti pot fi unii dintre prietenii mei, mai ales ca atunci and incerc sa fac un bine cuiva, el o ia in nume de rau.
Cam atat am avut de spus.

*kisses & hugs*

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Lun 29 Apr 2013, 19:01

Dear Diary,
       • Ne întâlnim din nou, nu am ceva măreţ de spus, doar simplul fapt că astăzi am dat teza la română şi am făcut tot, nu mint, am şi copiat, chiar s-a putut.
       • Am vizionat Scary Movie 5, personal mi se pare o porcărie, celelalte au fost superi tari, nu spun că nu m-a amuzat, dar e mult mai slăbuţ.
       • Am mâncat cipsuri, am mers mult prin căldură, cam atât.

Ultima editare efectuata de catre We Are A Hurricane in Sam 08 Iun 2013, 22:48, editata de 3 ori
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Mier 01 Mai 2013, 23:31

Dear Diary ....

Azi a fost o zi incredibilă din toate punctele de vedere :). A fost ziua mea și am mers cu fetele la cofetărie.Am primit o grămadă de cadouri,era cât pe ce să mă îmbăt,m-am impăcat cu mama (ne certasem aseară).Însă peste astea am avut si câteva surprize :)) . Am mers la Casa Pionierului cu parkouriștii de la Șansa și am stat cât am stat de vorbă apoi unul din ei a venit cu ideea de a juca Adevăr sau Provocare.Totul a fost ok pâna a trebuit să sărut un idiot pe care-l urăsc.Asta a fost partea proastă :)) Si una semi-proastă a fost că am ales provocare,iar Bogdan m-a provocat să-l sărut pe obraz pe unul din ei.Tipul pe care a trebuit să-l pup e un baiat draguț și destul de simpatic,dar face mișto din orice :) M-am aplecat să-l pup (el stătea jos),însă și-a întors capul și l-am sărutat pe buze >< :)) Nu pot să spun că nu mi-a plăcut,dar fetele mi-au cam scos ochii (mie mi-a plăcut mai demult de el și momentan are prietenă =)) ). Deci a fost super yeah Sper că și la anul va fi la fel (sau mai bine :3 ).

Beauiful but cold.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Joi 02 Mai 2013, 11:17

Dear diary,

Cred ca ziua mea de ieri a fost cu adevarat interesanta. Am avut extrem de multa inspiratie si am reusit sa scriu trei capitole, lucru care nu mi se intampla decat din an in Paste. In rest am citit si m-am uitat la un film, caci si-asa ma trezisem destul de tarziu si nu am mai avut timp si de altceva. Totusi, cred ca a fost o zi reusita. Cat despre astazi... Pana acum a fost ok, am mancat napolitane si am bantuit forumul. Mai tarziu am de gand sa ma uit la un film, dar nu prea am din ce alege. Poate-mi vine o idee pana atunci. :)

Sus In jos
dumy
Genin
Genin

Localizare Localizare : Paris
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : 1

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Mier 08 Mai 2013, 22:16

Dear diary,
Astazi n-am facut nimic de special,am fost toata ziua acasa.

Eu inca te mai astept... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cititi-mi ficul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si lasati un comentariu.
Vam pupacit [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Lun 20 Mai 2013, 21:22

Dear diary,
Ziua aceasta a fost ok, linistita, printre altele. In afara de a ma panica de dimineata (din cauza cuiva (D)) si de a fi aproape calcata de masina pe drumul spre casa, nimic grav nu s-a intamplat. Maine in schimb va fi o zi fara sfarsit, presimt. Totusi, am de gand sa ma culc sperand intr-un miracol, asa ca momentan ma chinui sa ma desprind de ecran. Noapte buna. :)

Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Joi 23 Mai 2013, 19:14

Dear diary

Fuck my life! Sunt cam indecisă și mă omoară ideile acestea nărăvaşe, am în mine o nemulţumire legată de stilul meu, vreau să evoluez, sunt încă în acel prag şi vreau să o fac ca înainte, chiar poate mai bine.
Însă mă frământă neseriozitatea pe care am îmbrăcat-o până acum. Sunt delăsătoare de propriile-mi creaţii pe care le consider ca biblia, dar şi faţă de evoluţia mea.
Vreau să iau măsura aceea, însă mă mai gândesc, nu regret, prefer să creez ceva de calitate decât de cantitate.

Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1292
Puncte : 1995
Reputatie Reputatie : 429

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Vin 24 Mai 2013, 16:20

Draga jurnalule,
H. este perfect.

Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class

MesajSubiect: Re: Dear Diary   Mar 04 Iun 2013, 15:39

Dear diary

Credeam ca simte ceva pentru mine, nu pentru altcineva. Atat am avut de zis. :|

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Dear Diary   

Sus In jos

Dear Diary

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-