Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Scoala >.<

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Joi 07 Aug 2014, 23:40

...imi dau lacrimile

I had to break myself to carry on.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Donald Trump
Jōnin
Jōnin

Aptitudini :
Sex : masculin Varsta : 9
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1031
Puncte : 1363
Reputatie Reputatie : 148
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 08 Aug 2014, 00:08

oh, yeah, BAC
oh, yeah, admitere
oh, yeah, we're f*cked
high five ăştia de a 12-a

ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 08 Aug 2014, 10:44

Wtf is wrong with you, people?
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Methera
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 102
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7623
Puncte : 8015
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 08 Aug 2014, 10:51

Vorba aia: vara asta a trecut în cinci minute. :'( NU VREU S-O REVĂD PE AIA DE FIZICĂ, PLS, PLS, PLS. :'( PLÂNG.

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin

Aptitudini :
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 08 Aug 2014, 11:17

R∆IN a scris:
Wtf is wrong with you, people?

Ma Claudio, treci a 12-a cumva? :'(

I had to break myself to carry on.

I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 19
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13182
Puncte : 15746
Reputatie Reputatie : 857

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 08 Aug 2014, 17:37

Dumniezău să ne aibă-n pază pe toţi de-acum într-o lună.

Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 08 Aug 2014, 21:13

Norocosi astia care trec a 10-a. N-au grija, stau chill. Nu simulari. Nu bac. 
Aolo, sa va ia cineva undeva adanc. *cries a lot*
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Nobody
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 08 Aug 2014, 21:25

Roşie :3 a scris:
Dumniezău să ne aibă-n pază pe toţi de-acum într-o lună.
Doamne ajută! Pentru mine nimic nu sună mai apocaliptic decât începerea şcolii şi nu pentru că mi-ar displăcea vreo materie - cu excepţia a 95% din orele de istorie - sau vreun profesor, dar doar din cauza colegilor tâmpiţi care urlă neîncetat şi a faptului că nu suport să stau şase ore idioate în compania lor. Îmi place să fiu singură. Îmi plăcea cum era pe vremuri, când se practica şi învăţământul la domiciliu...
Şi urăsc ora de sport - nu sportul în sine - cu mingile alea tâmpite care de fiecare dată zboară pe lângă capul meu la doar câţiva centimetri distanţă.

Plus că şi româna a devenit idioată în liceu. Nu credeam că o s-o spun vreodată, dar orele de matematică mă captivează mai mult decât orele de română şi asta e ciudat pentru cineva care de abia suporta matematica în gimnaziu - cel puţin dintr-a şasea în colo -.
Sus In jos
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2121
Reputatie Reputatie : 104

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Mier 13 Aug 2014, 17:15

Sincer, nu prea mă deranjează începerea școlii. Trec în clasa a opta și nu am nimic de suportat în afară de evaluarea națională, la care știu că mă voi descurca. Nu îmi pasă de școală, nu o urăsci, dar nici nu îmi place. Cu fiecare an trecut sunt mai aproape de facultate, când în sfârșit voi pleca din țară, să sperăm. 
Nu pot să spun că primesc foarte multe teme sau că materia este grea, am observat că sunt pricepută la toate orele, în special când îmi dau silința. Din fericire, profesorii mai lasă de la ei când este vorba de mine, în special dirigintele(profesor de mate) și profesoara de fizică. Începerea școlii este un prilej bun pentru a râde puțin de idioții din școala mea, deci există ceva bun și în asta. De obicei am la mine căștile, o carte sau un caiet de creație pentru a mă detașa de ceilalți, în general sunt lăsată singură. Sigur, există și câteva persoane destul de drăguțe, dar nu știu dacă le pot numi chiar prietene. 
Am 10 pe linie și nu depun prea multe eforturi pentru asta, învăț repede. Ceea ce nu îmi place la școală este uniformizarea și efectul de turmă, m-aș descurca mai bine într-un colectiv mai mic. Fiind genul autodidact, acasă am cele mai multe rezultate, deși mai mult îmi place să îi învăt eu pe ceilalți decât să mi se predea mie. De câteva ori am meditat câteva colege înainte de teste și chiar le-am ajutat să ia o notă mai bună. Nu am o părere anume despre profesori, cel puțin cei care predau la clasa mea sunt în regulă.
Presupun că mă interesează mai puțin decât ar trebui, dar începerea școlii nu îmi trezește nicio emoție.

“Adopt the pace of nature: her secret is patience.”
Sus In jos
Queen Of The Damned
Kazekage
Kazekage

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : masculin Varsta : 21
Localizare Localizare : București, călare pe mătură
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13798
Puncte : 18507
Reputatie Reputatie : 527

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 29 Aug 2014, 17:07

Doamne ajuta! Anul acesta am bacul X_x
Din clasa a 11-a stau extrem de prost cu matematica rolling on the floor Tampita materie! Cine are nevoie de matematica la medicina? Adica ce imi trebuie mie matrici si limite de toate felurile si chipurile ca sa ciopartesc oamenii?

Colegii sunt cretini, profesorii fac diferente, materia e multa si grea. Daca in a 11-a aveam 5 ore de fizica pe saptamana, 4 de chimie si 4 de bio, anul asta cate o sa am? O.o
Ma mai ameninta si un tigan ca ma bate ca nu vreau sa vorbesc cu el pe facebook... wtf...

- khalepa ta kala -
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Sam 30 Aug 2014, 00:18

Pe mine una nu ma deranjeaza ca incepe scoala, sunt de dimineata la liceu asa ca nu ma pot plange pentru ca nu am destul timp sau altele, o sa-mi vad prietenii, colegii si mai mult ca sigur o sa ma distrez. Dar am un an destul de complicat fiindca am simularile si la mine se trec in catalog, so..
Am de invatat o groaza si trebuie sa ma concentrez cat mai bine
Succes tuturor <3

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Sam 30 Aug 2014, 01:16

Aleluia!!
Am ajuns iar la acest topic.
Pai eu am terminat liceul anul asta, vara asta am scapat si de bac...HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Sus In jos
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin

Sex : masculin Varsta : 22
Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 632
Reputatie Reputatie : 31

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Sam 30 Aug 2014, 02:05

Am terminat eu a 12a, dar tot pot scrie aici. =))
Ce îmi plăcea:
- Pauzele în care „inițiam” bobocii cu acele palme după cap. Unii comentau, dar tot amuzant era. =))
- Prostiile pe care le făceam cu Dany și Pocio, erau interminabile.
- Ora de engleză, de română și de latină.
- Faptul că după un week-end sau o vacanță îmi revedeam colegii și mai urma o serie de prostii.
- Dirigu', era cel mai tare și cel mai de treabă din liceu.

Ce nu îmi plăcea:
- Ora de istorie! Bleaaaa, profa era o scorpieeee!
- Uram acel moment dinaintea unei vacanțe în care mă gândeam că o perioadă nu-mi vedeam colegii. Ce să mai zic când am avut banchetul, la cum mi-au plâns colegele am zis că explodez acolo. T.T
- Uram bobocii care veneau să se dea mari că ei sunt cine știe ce bazați, dar singuri făceau pe ei dacă te uitai mai urât.
- Profesorii idioți.

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
Puncte : 28353
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Sam 30 Aug 2014, 20:14

Scoala e locul ala in care, daca ai zece pe linie, esti tratat ca un ciudat, nimeni nu-ti mai vorbeste, ti se scade reputatia si... oh, stai... happy2

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Sam 30 Aug 2014, 20:26

Iar parada pitipoancelor. 
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Sam 30 Aug 2014, 21:19

Choco. a scris:
Scoala e locul ala in care, daca ai zece pe linie, esti tratat ca un ciudat, nimeni nu-ti mai vorbeste, ti se scade reputatia si... oh, stai... happy2
Nu neapărat. În liceul meu sau, cel puţin, în clasa mea, te tratează ca pe un zeu dacă ai zece pe linie şi te linguşesc de parcă ai fi un geniu mai ceva ca Einstein. Mă bucur că persoana respectivă a reuşit să obţină performanţa de a avea zece, dar frate, când toată lumea începe să o linguşească şi chiar să întrebe ''Cum e să fii cea mai deşteaptă din clasă?'' e destul de enervant.

Yin Satansdóttir a scris:
Iar parada pitipoancelor.
Sincer, mie îmi place cum le iau la mişto profesorii când vin cu fuste dintr-alea scurte de zici că-s în trecere prin vreun bordel.

A, şi încă ceva enervant. Când ştii că eşti mai bun la o materie decât altcineva care e considerat a fi cel mai bun şi, deşi demonstrezi în repetate rânduri că aşa e, ei continuă să-i atribuie acelei persoane tot meritul. Ce să zic, sunt în extaz. Şcoala e un loc unde nu se fac diferenţe... şcoala e un loc unde toţi sunt priviţi ca egali... Mda.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Joi 11 Sept 2014, 21:03

"Why are you at school so early?"
"My mom told me to go to hell"
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 12 Sept 2014, 14:52

Yin Satansdóttir a scris:
"Why are you at school so early?"
"My mom told me to go to hell"

:))) Asta a fost geniala, mai ales ca mi se potriveste perfect. Inca trei zile, oameni buni! Inca trei zile si incepe Iadul pentru mine: ultimul an de liceu!!! Panica, panica, panica!!! Mai e cineva in papucii mei?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
Puncte : 28353
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Vin 12 Sept 2014, 15:57

@Nobody
         Mă refeream la indivizii care au crezut de cuviință că Anne merită șase voturi negative.
         Și da, dacă ai 10 pe linie sau o medie foarte mare, toți se dau pe lângă tine. Sunt mai ceva ca râia.

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: 5 motive pentru care ne place scoala   Sam 13 Sept 2014, 20:10

Cred ca titlul spune tot. Aici fiecare enumera cel putin cinci motive pentru care ii place sa mearga la scoala. O sa incep eu...

1. La scoala gasesti cei mai multi tipi pe metru patrat.
      2. Doar aici poti sa iti bati recordul de trimis mesaje rapide in ora.
      3. Daca nu alaturi de colegi, atunci cu cine poti face cele mai tari farse?
      4. Oricat am nega, barfa e sportul preferat al fetelor, iar la scoala suntem cu toate sportive.
      5. Acum, serios vorbind, daca nu ai scoala, nu ai viitor. Asa ca nu avem alta solutie, decat sa ne adoram invatatul, cel putin in timpul orelor. De altfel, gandirea este cea care ne deosebeste de animale. 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3232
Puncte : 4929
Reputatie Reputatie : 534
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, cititul(mai rarut ca-i mai dragut) si multe altele.
Stare de spirit Stare de spirit : They see me rollin' , they hatin' :))

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Lun 15 Sept 2014, 15:23

- colegi cu aceleasi idei/pasiuni/preferinte cand vine vorba de sport,jocuri online sau alegeri in viata
- chiulit
- anumite materii precum fizica si informatica
- renumele de a fi la un liceu bun dar in care stii bine ca, in opinia ta, nu se ridica la asteptarile celor care-i stiu "renumele"
- toate prostiile care s-au facut, se fac si se vor face impreuna cu amicii tai.

Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 93
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Lun 15 Sept 2014, 16:01

1. Matematica... sa nu aud nimic, nu e vina mea ca m-am născut geniu :(
2. Mesaje, mesaje :)
3. Aruncat cu hârtiuțe în profa de desen care sta și vorbește la telefon toată ora cu iubitul ei.
4. Afli muulte chestionare :)
5. Îmi place sa scriu ( din nou, sa nu aud )

Damn.
Sus In jos
Queen Of The Damned
Kazekage
Kazekage

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : masculin Varsta : 21
Localizare Localizare : București, călare pe mătură
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13798
Puncte : 18507
Reputatie Reputatie : 527

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Lun 15 Sept 2014, 17:03

1. Gasca de nebuni
2. Profesori de care sa faci caterinca
3. Orele de biologie
4. Pauzele
5. Pauzele :)))

- khalepa ta kala -
Sus In jos
Donald Trump
Jōnin
Jōnin

Aptitudini :
Sex : masculin Varsta : 9
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1031
Puncte : 1363
Reputatie Reputatie : 148
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Lun 15 Sept 2014, 18:13

1. cartofi prăjiţi în fiecare pauză
2. oameni mişto
3. biblioteca de limbi străine
4. anexa laboratorului de chimie =))))))))
5. cafea
....atât. ATÂT.

ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Merite deosebite :
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5753
Puncte : 7488
Reputatie Reputatie : 1150

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   Dum 21 Sept 2014, 18:50

Nu stiu 5 motive pentru care sa-mi placa scoala, dar stiu unul pentru care nu-mi place: intalnesc oameni noi/cunoscuti si imi dau seama in repetate randuri ca as da orice ca sa stau acasa si sa fiu singura.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Scoala >.<   

Sus In jos

Scoala >.<

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Scoala de croitorie(7)
» Scoala de bijuterii 3
» Ne pregatim pentru scoala! - lista de obiecte necesare
» Scoala de croitorie(1)
» Scoala de croitorie(2)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-