Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Idolul vostru

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
woalket
Academy Student
Academy Student

Sex : masculin Varsta : 22
Localizare Localizare : timisoara
acebook acebook : cristi valentin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 221
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : fericit

MesajSubiect: Idolul vostru   Joi 19 Ian 2012, 17:50

Haideti toti cu mici cu mare sa spunem care e idolul vostru

Iodul meu este un jucator de fotball foarte talentat stiut de toata lumea el se numeste DIEGO MARADONA el inainte era un copil foarte sarac dar cu tot cu greutatile pe care lea avut a ajuns o legenda in lumea fotbalului
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Joi 19 Ian 2012, 19:22

Poi idolul meu este ChaeRin cunoscuta ca si CL (2NE1) . Pe timpul copilariei sale a fost tipa ciudata care nu se incadra nicaieri deoarece calatorea mult din cauza serviciului tatalui sau . A invatat cum sa isi foloseasca talentul la dans si la rap sau alte stiluri in timp ce era translator pentru artistii sau elevii care veneau in Coreea de Sud pentru studii sau afaceri. Acum ca si lider munceste mult si de multe ori simt nevoia sa fiu la fel de puternica ca si ea . De multe ori a specificat faptul ca ea nu plange in fata colegelor de trupa (Dara, Bom si Minzy) sau a altor persoane. Imi place mult stilul ei si vocea la fel.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Beauiful but cold.
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Lun 23 Ian 2012, 19:11

Idolul meu...

Am mai multi. xD

Michael Jackson.

Era, Dumnezeu sa-l ierte, un om de nota 10! Nu puteam sa cred, pana cand nu l-am vazut ca exista un om cu asemenea suflet si calitati.

Michael Jordan.

Cel mai mare jucator de baschet. Ei, baschetul fiind sportul meu favorit, pe care il practic de asemenea, normal ca am un idol aici. :x Insa el nu este singurul meu idol din sport. :D

Once you go black you never go back
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Lun 23 Ian 2012, 19:43

Idolul meu ...
Aaaa pentru un timp Bruce Lee (tampenii de ale mele )
Iar acum Hermione din Harry Potter .Ador personajul acela .E cam ciudat sa ai idol un personaj dar eu sunt un pic cam ciudata(un pic mai mult) ,deci nu intrebati.

Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Lun 23 Ian 2012, 19:48

sincer nu sunt de acord cu treaba asta cu un unic idor pentru ca eu de exemplu am 3 idoli sa spun asa:

cea care va fi intotdeauna prima este mama mea- ea reprezinta idolul meu in viata, genul de persoana care vreau sa ajung, intotdeauna iam urmat exemplul si modul de a fi si incerc intotdeauna sa ajung la fel de buna si blanda cum e ea ba chiar so intec...adica cine nu vrea sasi intreaca idolii?

2. ana aslan- ma veti intreba cine e ea? simplu este una dintre medicii care au fost recunoscuti si tinuti vii in istorie pentru munca depusa si deasemenea au primit laudele si rasplata cuvenita

3. maia morgenstern - pe ea o cunoaste tot poporul, una dintre actritele superbe, care a stralucit si va mai straluci mult inainte datorita devotamentului ei si expresivitatii ei pe scena

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Denial
Academy Student
Academy Student

Sex : feminin Localizare Localizare : Down
Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 37
Reputatie Reputatie : 0

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Dum 06 Mai 2012, 18:27

Idolul meu este Kurt Cobain, şi nu doar pentru faptul că îmi place muzica lui.
Citatele din cântecele lui şi vorbele sale mai de duh se potrivesc perfec cu viaţa, mai ales a mea. Îmi părea o persoană foarte modestă, după felul în care se îmbrăca şi se purta. Nu îmi pasă dacă lua droguri, până la urmă nu am nimic cu chestia asta. Era un tip excentric, dar nu ca Lady Gaga care îşi poartă chiloţii pe cap (just kiddin :))).
El este idolul meu, dar sunt multe persoane în viaţa mea de la care am ce învăţa.

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain
Sus In jos
Banned.
Genin
Genin

Localizare Localizare : Chişinău
acebook acebook : Sexicism pe Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 108
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : Enervatu' ălora de pe chat
Stare de spirit Stare de spirit : Mişto

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Dum 20 Iul 2014, 15:42

Well, idoli nu am eu prea mulţi, dar când vine vorba despre [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (numele real Alexandra Ana Maria Iosif) pot spune că ea este unul dintre modelele mele în viaţă. După cum se poate observa în imaginea ataşată (ATENŢIE: dacă suferi de vreo boală, indiferent care ar fi ea, sau chiar şi dacă eşti complet sănătos, închide ochii şi deschide-i după ce treci de poză! Nu am chef să îmi faci reclamaţie pentru şocuri/sechele/orbire temporară/pierdere a poftei de mâncare/paralizie (cerebrală)/dezgust etc.), Dizzy suferă de boala cunoscută sub numele de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Cu toate că a fost operată de câteva ori, defectul congenital este încă foarte vizibil. Din această cauză, Alexandra a fost şi încă este supusă criticilor din partea celorlalţi. Ceea ce apreciez la această fată este că, în ciuda faptului că a avut o copilărie foarte grea (după cum ne-o descrie personal pe blogul său), Dizzy Beib se exprimă liber şi nu ezită să spună exact ceea ce gândeşte, indiferent de părerile celorlalţi (spre deosebire de alţi copii în situaţii asemănătoare). Alexandra a devenit una dintre celebrităţile Facebook-ului, aceasta fiind urmărită de mii de persoane ce-i împărtăşesc mai mult sau mai puţin părerile. De asemenea, Dizzy Beib se face cunoscută şi prin intermediul ask.fm-ului, unde, după cum era de aşteptat, răspunde întrebărilor cu seriozitate. Mulţi dintre cei ce o admiră pe Alexandra (printre care şi eu) mai ştiu şi că a întâmpinat destule probleme din partea falşilor săi iubiţi virtuali, aceştia postând nudes cu Dizzy Beib după terminarea relaţiei (de o zi sau două). Nu că ea ar avea vreo vină în a le trimite nudes prietenilor virtuali, no. Gândiţi-vă şi la băieţii ăia, pls...
   Cam asta aş avea de spus despre idola mea! Sper că o veţi admira şi voi, ah? Ik, şi eu m-am speriat prima oară.

Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13182
Puncte : 15746
Reputatie Reputatie : 857

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Dum 20 Iul 2014, 18:21

Well, I know he's just a character in a movie, but Sherlock Holmes is my idol. :3
Inteligenţa mă atrage, deci poate şi ăsta îi un lucru pe care-l ador la SH BBC. :X
E idolul meu pentru că are acel ceva ce-l vreau şi eu. Îmi place caracterul lui,
modul lui de a aborda lucrurile cu inteligenţă şi logică, când nu se lasă niciodată
bătut, că nu lasă niciodată lucrurile neterminate şi că mereu ajunge la o rezolvare,
oricât de încâlcită ar fi problema. :X E un model pentru mine... şi chiar mă influenţează :3

Sus In jos
Hurrem
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : La serai
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 305
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Barfa, scrisul, cititul ficurilor, muzica.
Stare de spirit Stare de spirit : In general stare prietenoasa, uneori superioara :3

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Mar 29 Iul 2014, 21:48

Crank, lel =))) Idolul meu este Sultana Hurrem, fiindca de fapt a condus imperiul otoman din umbra, prin puterea ei. I-a avut pe toti la mana, a sfidat, a ucis ca sa se protejeze.

Pentru cei care spun ca sunt urata, acest video este pentru voi, in engleza, asa cum va place, stiu ca va place engleza si pentru 
cei care nu ma plac, oricum am luat-o razna, asa ca va place de mine acum?
Sus In jos
Queen Of The Damned
Kazekage
Kazekage

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : masculin Varsta : 21
Localizare Localizare : București, călare pe mătură
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13798
Puncte : 18507
Reputatie Reputatie : 527

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Vin 29 Aug 2014, 23:48

Eu nu am un idol. Eu doar plac sau nu persoane.

- khalepa ta kala -
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Sam 30 Aug 2014, 01:13

Idolul meu este Harry Styles din trupa One Direction!!! <3 Il ador, este asa de dragut cu toata lumea...sa nu uitam ca este si hot...bine... asa il vad eu :)). Sa nu te aud Mihai ca te iei de Harry (D).

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Lun 01 Sept 2014, 22:51

Idolul meu este tot Harry Styles. Unele persoane(foarte putine) nu-l plac, spunand ca este "feminin"si nu stiu ce alte prostii. Nu e deloc asa, arata ca un barbat si se imbraca ca unul. Chiar e frumos, insa nu datorita fizicului lui a ajuns unde a ajuns, ci datorita vocii lui. Are o voce superba si ii ador personalitatea. Este asa de amuzant si plin de energie, este perfect. Doamne, se poarta atat de frumos cu fanii..pe bune, chiar daca e epuizat si abia mai respira el tot le zambeste si face poze cu ei si le vorbeste frumos ..
O fana era sa-l dea cu capul de o bara de fier sau ceva de genul care sustinea o cladire, a fugit pur si simplu din grupul de fani care-l asteptau la iesirea din cladirea respectiva si a sarit pe el=)) s-a dezechilibrat, dar a strans-o si mai tare in brate, si a vrut sa ia o alta fana in brate insa barbatii care se ocupau de el nu l-au lasat si l-au bagat in masina :(
E atat de dragut <3 

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Reflex
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : iasi
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 70
Puncte : 89
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : ^_^

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Mar 02 Sept 2014, 00:13

Idolul meu este mama mea. Nu ştiu exact de ce. Nu îmi place absolut tot ce face, dar.... îmi place că este o femeie luptătoare şi foarte puternică. Poate că greşesc, dar cred că pentru orice copil, în adâncul sufletului său îşi va admira unul din părinţi, dacă nu pe amândoi.

Sus In jos
✞Heaven`s Calling✞
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : In Hell
acebook acebook : Heaven's Calling
Nr. mesaje Nr. mesaje : 559
Puncte : 632
Reputatie Reputatie : 31

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Vin 05 Sept 2014, 18:21

Tata a fost și va fi mereu idolul meu. Îl admir de când eram foarte mic. Îmi plăcea că era mereu vesel, aborda fiecare problemă cu amuzament și le rezolva cu cap, fără să se piardă. Avea un simț al umorului genial, mereu mă făcea să râd zicând doar un cuvânt. Se purta mereu cu mine ca și cu un frate mai mic, deși îmi era tată. Nu știu dacă l-am considerat tată sau frate mai mare, încă sunt confuz. lough
Un alt idol ar fi Sherlock Holmes, pe care îl admir pentru inteligența lui. Se infiltrează în ccele mai întunecate colțuri ale minții umane și află mereu adevărul, oricât de greu ar fi.

Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Merite deosebite :
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5753
Puncte : 7488
Reputatie Reputatie : 1150

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Vin 05 Sept 2014, 23:06

Hm, nu pot sa spun ca e idolul meu, ca nu-l idolatrizez, dar il respect, inteleg, admir si cu siguranta ma inspira si e un model pentru mine: Andy Biersack. Nu-s prea multe de spus, nu se face remarcat cu cine stie ce, dar fanii trupei sale cu siguranta ii poarta recunostinta in suflet pentru ca a reusit sa salveze vieti si sa deschida drumuri noi atunci cand totul parea pierdut. A fost, este si va fi un luptator care nu se da batut si, mai presus de toate, vrea sa ii ajute pe oameni prin ceea ce stie sa faca mai bine: muzica. Poate ca unii ii vor intelege gresit imaginea, vorbele, gesturile, dar inauntru ascunde un suflet de aur de care eu si restul fanilor ne putem bucura prin melodiile lui.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Sam 06 Sept 2014, 15:37

Nu am unul. Poți învăța o mulțime de lucruri de la diferite persoane. Apreciez omul modest, care ajută fără a aștepta ceva în schimb. Nu aș numi niciodată o vedetă un exemplu de urmat, au și ei părțile lor bune, dar mulți fac pe altruiștii doar în fața camerelor&shht. Îmi dezvolt propria personalitate fără un exemplu, fiecare om este diferit și percepe informațiile în propriul mod. Prefer să evoluez în propria modalitate, fără prea multă inspirație oferită de alții.

IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Sam 13 Sept 2014, 22:10

Nu pot spune ca am un idol sau un anumit model in viata. Admir insa multe persoane sau, cel putin, anumite calitati de-ale lor. Imi admir parintii, prietenele adevarate si pe sora mea, pe toti pentru anumite lucruri pe care le-au facut sau pentru o parte din comportamentul lor. Avem de asemenea multe de invatat de la numeroase personalitati din istorie si nu numai. Ii admir pe cei care au luptat pentru credintele lor, pentru ceea ce iubesc. Ii admir pe toti aceia care nu s-au temut sa spuna adevarul, precum si pe cei care au stiut sa daruiasca tot ce au avut ei mai bun. Cu alte cuvinte, pot spune ca idolul meu il reprezinta o multitudine de calitati si fapte ale unor oameni care m-au impresionat. Nimeni nu e perfect, nimeni dintre oameni.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
JustAndra
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Botosani
acebook acebook : Andra Mitru

Nr. mesaje Nr. mesaje : 169
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 23

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Dum 14 Sept 2014, 20:12

Desi in general imi place sa iau ce e mai bun de la oameni, am si eu un idol: Dr. House. Stiu ca nu e doctor de-adevaratelea, dar ma fascineza personajul, personalitatea pe care o are, geniul lui. Si aici adaugandu-se si SH, vad ca multa lume il are drept idol, nu e chiar idolul meu, dar il admir.

[=[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   Mier 17 Sept 2014, 20:00

N-am un idol, nici nu-mi trebuie. Admir anumite calitati de la anumite persoane publice sau nu. 
Plot twist: Idoul meu va fi acel cineva care-mi va gati o pizza de 10 kg.

I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Idolul vostru   

Sus In jos

Idolul vostru

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-