Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Subiecte similare

Distribuiţi | 

Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3232
Puncte : 4929
Reputatie Reputatie : 534
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, cititul(mai rarut ca-i mai dragut) si multe altele.
Stare de spirit Stare de spirit : They see me rollin' , they hatin' :))

MesajSubiect: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Joi 05 Sept 2013, 17:18

Eu am dat un mare vot cu pumnul!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Aratati ca va pasa si spuneti NU exploatarii muntilor cu cianura!
Sper sa vad pe aici cati mai multi care se lauda cu faptul ca au avut curajul sa spuna NU pentru binele tarii noastre! Mai multe detalii gasiti in acest articol si aici, la acest eveniment:
Global Day of Solidarity: Save Rosia Montana
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Aici intrati si votati. Tot ce trebuie sa faceti e sa completati acolo cu numele vostru, nu-l inventati va rog. Nu e nevoie sa il puneti neaparat pe ala de familie ci macar cele 2 prenume ale voastre. O adresa de mail mai trebuie adaugata si tara de unde sunteti. Codul postal nu e neaparat necesar. Intrati si dati cu pumnul in politica asta! Spuneti nu! Pentru o tara mai buna, mai curata!

Am uitat un lucru important: Daca va alaturati evenimentului de pe feisbuc, invitati-va toata lista de prieteni acolo. Trebuie sa facem din acest eveniment un lucru national si chiar international. Trebuie sa aratam ca ne pasa cat mai mult de noi si de locul in care traim, in care probabil v-or traii viitoarele noastre generatii!

Ultima editare efectuata de catre Arcade in Joi 28 Aug 2014, 14:29, editata de 2 ori
Sus In jos
Queen Of The Damned
Kazekage
Kazekage

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : masculin Varsta : 21
Localizare Localizare : București, călare pe mătură
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13798
Puncte : 18507
Reputatie Reputatie : 527

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Joi 05 Sept 2013, 17:50

Eu am votat de mai multe ori.  :( Avem o tara minunata, trebuie sa luptam pentru ea. 

- khalepa ta kala -
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Joi 05 Sept 2013, 19:02

Am votat si eu :)

"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Diana
Legend
Legend

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Joi 05 Sept 2013, 22:00

Am votat si eu de vreo 4 ori. happy 

All I need is your love
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, cititul(mai rarut ca-i mai dragut) si multe altele.

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Joi 05 Sept 2013, 22:55

Un singur vot da cinstit era indeajuns, oricum e de apreciat! :DD

Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : masculin Varsta : 19
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Joi 05 Sept 2013, 22:57

Am votat. Nu trebuia decât să îmi pun numele ţara şi emailul ? Cred că e bine.

Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Vin 06 Sept 2013, 09:58

Am votat si eu impreuna cu cativa prieteni pe care I-am sunat :))

Sus In jos
Mădă ●
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Localizare Localizare : ●Wonderland●
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1308
Puncte : 1367
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : ●Chocolate. ●Music. ●Books.
Stare de spirit Stare de spirit : Ah! whatever.. boring

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Vin 06 Sept 2013, 11:24

Ooo si eu, si eu, si eu. Am votat! happy2

I lost myself, and I'm trying to find myself again, but it's hard.
Sus In jos
ElaKrev
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : nici unde dar peste tot
acebook acebook : https://www.facebook.com/ela.cerasela.737
Nr. mesaje Nr. mesaje : 791
Puncte : 873
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : Tumblr
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Vin 06 Sept 2013, 14:07

Am votat si eu.

Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Vin 06 Sept 2013, 17:07

Pacat ca avem o tara asa de frumoasa si de bogata, iar noi o distrugem. De asemenea, am votatat si eu :)
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
MickaElla
Academy Student
Academy Student

Localizare Localizare : Apele Vii, Dolj
acebook acebook : foloseste "url" altfel deformezi meniul si pagina! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, dansul, pictatul
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de evenimente :D

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Lun 09 Sept 2013, 11:06

Am votat si eu.

E atat de greu sa sti ca esti singur intr-o lume plina de fericire.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Mar 10 Sept 2013, 14:46

Pana si strainii ne sustin asa ca va rog, sustineti-va si voi pe voi insiva! Intrati si votati!

Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Mar 10 Sept 2013, 22:11

De asemenea, am votat si eu. :)

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

My new tumblr.
Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Dum 15 Dec 2013, 13:45

Ca chestie ca sa vedeti cat de rau suntem furati, inselati si mintiti.

Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!   Dum 15 Dec 2013, 15:15

Trebuie sa facem ceva pentru tara asta, sa aratam ca suntem romani. Daca altii ne sustin si ne apara drepturile, de ce sa nu o facem chiar noi? Votati!
Bineinteles, am votat si eu. yeah 

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos

Spuneti NU exploatarii cu cianura a zonei din Rosia Montana!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» poze cu noi fetelor... ce spuneti?!?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Anunțuri și Utilități-