Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Hei dragilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Léa.
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Does not matter.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 242
Puncte : 304
Reputatie Reputatie : 42

MesajSubiect: Hei dragilor!   Mier 26 Iun 2013, 20:35

Hei! Mda, sa incepem cu inceputul, asa-i? Pai, numele meu este Alina Dorina … ( nu o sa va spun numele de familie, este groaznic) Nu-mi spuneti Alina … sau Dorina, spuneti-mi Alice. Asa imi spune toata lumea, si ar fii chiar ceva nou pentru mine sa mi se spuna Alina ( Cahh, groazanic). Alice suna mai simplu. Am frumoasa varsta de 15 ani ( mda, nu mai frumoasa nu-i). Mi se pare frumos acest site,  adica cu toate aceste activitati, este foarte frumos. Bravo voua! Ati contribuit cu totii pentru a  ajunge tocmai aici. Va felicit.  Am citit si eu cateva povestioare, fic-uri … sau mna, cum li se zice  …. Si pot spune ca unele chiar  m–au  impresionat. Da, le-am citit acum o luna sau chiar doua, nu mai stiu.  Faceti o treaba minunata, continuati sa scrieti, va pricepeti la asta. Eu una nu cred ca o sa scriu, sunt praf cand vine vorba de asfel de lucruri. Mie una, imi place muzica, desenul … aceste activitai … mai simple sa zis asa :)) Si totusi … in timpul liber mai urmaresc un film, tocmai acum am terminat un serial frumos : Prison Break ( actorul principal , foarte sexy : )) ), recent am inceput sa urmaresc un serial horror, America Horror Story, groaznic, filmul este super, super de groaza, eu nu sunt asa inebunita dupa horror, dar mi-am prospus sa termin acest serial. Muzica …hm, nu stiu ce sa zic … pfoai, Lana del Rey este preferata mea, este geniala, am aproximativ toate melodiile ei, este grozava, in rest nu ascult muzica din Romania, gen Alex Velea, Antonia … etc. NU! Nu stau bine la acest capitol. In rest .. totul e Okay… cred? : )) Nu, este okay. Ar fii dragut daca ne-am imprietenii cu totii, cativa prieteni in plus, nu strica. Eu va pupic pe toti. Ceaoo
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23581
Puncte : 28349
Reputatie Reputatie : 2476

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mier 26 Iun 2013, 23:00

Hellau there. what?lol!
Imi pare bine sa te cunosc si imi place prezentarea pe care ti-ai facut-o, m-ai cam lasat fara intrebari. Sper sa te distrezi aici, sa respecti regulile si membrii forumului si sa fii activa. Am inteles ca iti place desenul... poate ne vei prezenta si noua cateva dintre creatiile tale. ^^ In rest, sper sa iti faci prieteni si sa te intelegi bine cu cei de-aici, ai sa vezi ca este foarte dragut forumul, dragut si colorat. lough 

O intrebare am si eu, urmaresti cumva si animeuri? Si daca da, care sunt preferatele tale? Cam atat. Inca o data, bun venit. a hug

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Andreea Woo ⊙ω⊙
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Behind you! Did you see me?
acebook acebook : Andreea Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1235
Puncte : 1366
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Breaking :*
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy doll.

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mier 26 Iun 2013, 23:07

Hello,Alice !
Bine ai venit pe acest forum.
Sa te distrezi,sa-ti faci multi prieteni si sa citesti regulamentul. happy2
See ya ! jos palaria in fata

This is my coup d'état
Boomerang going from mouth to mouth
Hands up get high
The song starts, I’m the tagger
Sus In jos
Léa.
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mier 26 Iun 2013, 23:15

Hello my darlings!! Multumesc pentru ... urari si toate cele (D) Imi pare bine, bine .... foarte bine sa va cunosc :3 Referitor la intrebarea ta, Choco ( apropo,  iti iubesc nickname-ul, este dulce :3 ) da, am urmarit un anime, Naruto, doar atat, dar am planuri mari pentru aceasta vara, poate am sa urmaresc si altceva. Va pupicesc. Ceaoo
Sus In jos
Mădă ●
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Localizare Localizare : ●Wonderland●
acebook acebook :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1308
Puncte : 1367
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : ●Chocolate. ●Music. ●Books.
Stare de spirit Stare de spirit : Ah! whatever.. boring

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Joi 27 Iun 2013, 00:05

Bonjour ma chérie, permite-mi sa iti fac o primire calduroasa in marea noastra familie, sper sa te simti ca acasa si sa iti faci multi prieteni. Eu sunt Mădă si sunt uimita de prezentarea ta, nu cred ca am intrebari pe care sa ti le adresez, oricum, am inteles ca iti place sa desenezi si mi-ar face mare placere sa iti vad creatiila, poate le preziniti pe aici. Altceva nu cred ca mai stiu ce sa spun, respecra regulile si posteaza cat doresti.

Te pup kiss si te imbratisez. a hug

I lost myself, and I'm trying to find myself again, but it's hard.

Ultima editare efectuata de catre Mădă ● in Mar 02 Iul 2013, 19:40, editata de 1 ori
Sus In jos
Corina .
Genin
Genin

Localizare Localizare : Pe aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul.
Stare de spirit Stare de spirit : Bunicică.

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Joi 27 Iun 2013, 13:15

Hei, hei, hei! Bun venit in familiea noastra. Imi pare bine de cunostinta, Alice. Dupa cate vezi, ma numesc Corina, si eu am uramarit Prison Break, adevarat. actorul principal, este super, super ... SEXI :))) Sper sa fii active, si cred ca o sa fii :)) In rest toate cele bune. Bye

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Léa.
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Joi 27 Iun 2013, 13:20

Hei, Mada si Corina! :hug:Imi pare bine de cunostinta, dragelor. Desigur ca o sa respect regulamentul, si da, am fiu si activa :))) Toate sunteti niste scumpe. kiss Va pupic pe toate. Pace!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage

Aptitudini :
Merite deosebite :
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 3971
Puncte : 5036
Reputatie Reputatie : 918

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Joi 27 Iun 2013, 16:04

Hello :3 Bine ai venit pe forum, Alice ^.^
Deși ai zis că nu o să scrii nimic, sper că te vei răzgândi și ne vei surprinde plăcut, deoarece cred că ai potențial de scriitoare. Dacă se va întâmpla asta vreodată, te rog să mă anunți :))
Lana Del Rey este într-adevăr o cântăreață de excepție. Și eu ador toate melodiile ei, însă una e mai presus decât toate. Care este cea mai frumoasă piesă a ei, din punctul tău de vedere?
Dacă ai văzut Alice in wonderland, cred că tu ești Alice a mea =]]
Meh, have fun here and happy posting a hug

Câți trecem zilnic unul pe lângă altul și nu știm nimic unul de altul? Câte povești trec zilnic pe lângă noi, de câte drame sau comedii
ne izbim în fiecare secundă, ce este important în toată agitația asta? Totul durează o melodie, începe și se termină, ne provoacă.
Eu afară, în haos. Un om bolnav ascuns între pereții unei case, în haos. Nu este nicio diferență între a fi afară sau înăuntru.
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Léa.
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Joi 27 Iun 2013, 16:51

Hellauu my darling! Imi pare fooarte binne de cunostinta! Hm, nicioadata nu m-am gandit care ar putea fii melodia mea preferata, desgur, ale Lanei del Rey. Hm ... poate: Born To Die, nu stiu .... poate pentru ca este prima melodie a Lanei de Rey pe care am ascultat-o. Da, acesta este melodia mea preferata. Mai sunt si altele: Ride, Blue Jeans, Summer Wine, Summertimpe Sadness etc ... multe altele. Referitor la scris, da, poate am sa scriu si eu ceva(D) Nu stiu, am sa-mi fac curaj si am sa scriu, nu se stie cand, dar am sa scriu, sa va faceti si voi o anumita ideea despre Alice asta :))) Okay, draga mea, Mad Hatter - cool  nickname-ul tau (D) - eu te pupic. Pace!
Sus In jos
Insane.
Genin
Genin

Aptitudini :
Sex : masculin Varsta : 20
Localizare Localizare : Hogwarts.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 15

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Joi 27 Iun 2013, 22:12

Uh, bună. Eu sunt Andrei, îmi poți spune Insane sau, mă rog, cum vrei. Păi, bine ai venit pe forum, să te distrezi și să-ți faci mulți prieteni.
Îmi plac la nebunie gusturile tale, ești o persoană interesantă. AHS este serialul meu preferat, ai urmărit și sezonul doi ? Ce personaje ți-au plăcut mai mult ? Și asculți Lana, ai ascultat piesele ei vechi, pe vremea când era Lizzy Grant ? Dacă da, ce părere ți-au făcut ?
Mă rog, așa fac eu când întâlnesc persoane cu gusturi asemănătoare cu ale mele.
Oricum, baftă în continuare și ne mai citim pe aici.

Who did you notice more?
Sus In jos
Léa.
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Joi 27 Iun 2013, 23:02

Hei, Andrei. Imi pare bine de cunostinta. Hm, si eu care credeam ca am gusturi ciudate(D) App, eu ascult Lana doar de un an. Surioarea mea mai mica mi-a recomandat-o. Hm, nestiutoarea de mine, dar ar fi fost super daca as fi ascultat melodiile ei atunci cand era cunoscuta sub numele de Lizzy Grant. Revenind, seriarialul AHS, il urmaresc de cateva zile, doar atunci cand sunt cu surioara mea (ah, ma urasc, sunt o fricosa) Totusi, este foarte interesant, si foarte horror. Personajul preferat spui. hmm, cred ca : Dr. Ben Harmon, mi se pare si foarte aratos, dar si genial. Il ador :3 Ei bine, imi pare bine de cunostinta. Ne mai auzim noi. Pace!

Sus In jos
Amélie
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Orşova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 20

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Vin 28 Iun 2013, 16:33

Bun venit pe forum, Alice. Eu sunt Lucia. Ah, te uiti si tu la America Horror Story, si eul il urmaresc. Sper sa mai vorbim. Eu iti urez o sedere placuta. pUPICI

There is always some madness in love, even though there is always some reason in madness.
Sus In jos
Léa.
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Vin 28 Iun 2013, 16:36

Buna Lucia. Imi pare bine de cunostinta. Ei bine, sunt destul de mult fani "AHS", Hm, interesant.. Okay,  mi-a parut bine de cunostinta, Lucia. Pace!
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Sam 29 Iun 2013, 17:25

Bine ai venit ! Sa te distrezi pe aici si sa iti faci multi prieteni. Nu am intrebari pentru tine . Sa zambesti mereu si sa te bucuri de viata ! Ramai cu bine jos palaria in fata  
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Lun 01 Iul 2013, 16:47

Bine ai venit, Alice. Sper sa iti placa la noi. Trimite-mi id-ul tau printr-un mesaj privat, te rog. Vreau sa tinem legatura.

The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos

Hei dragilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-