Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Subiecte similare

Distribuiţi | 

Cinci cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Lun 24 Iun 2013, 17:13

Rezervat. Asa, deci, cipercaaaaaaa puppy eyes. Esti o ciuperca maxim de rea, pentru ca otravesti oamenii cu dragalasenia ta de fosta oaie. Imi place mult sa discut cu tine pentru ca esti un copilas atat de adorabil si de dragut, incat uneori imi vine sa te mananc cu totul. Esti mereu zambitoare, nu stiu daca au fost trei momente in care sa te vad trista abatuta. Esti o prietena foarte buna, pe care multi pot conta, dar, in acelasi timp, stii si cand sa fii dreapta, fara sa favorizezi. Imi place ca incerci sa ii faci pe toti sa zambeasca prin diferite moduri, ii amuzi, ii certi, spui o gluma sau le dai porecle mancabile. Esti frumoasa si talentata si ironica si amuzanta si sunt sigura ca peste cativa ani, vei fi o femeie de succes -singura rolling on the floor- si vei vorbi la telefon sau pe mess cu baba asta de aici, ca altfel nu se poate. Pupix kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Lun 24 Iun 2013, 17:18

Sa ma iau dupa ea, "rezervat".
Asa!
Banana mea te pupix rolling on the floor
Ce imi place la ea este faptul ca zice lucrurile pe fata fara sa ii pese daca te superi.
Ce nu imi place este ca e mult prea desteapta si mereu stie cum sa imi inchida gura. (D)
Oh,daca nu ati vorbit pana acum cu Banana nu aveti sa stiti cum e cu adevarat. Din exterior pare dulce si blanda ca o mielusica,dar adevarata ei fata este de perversa(e mai perversa ca mine sau poate ca mine :-?) si nebuna de legat.
Mai este si darnica. Mi-a dat setul ei care imi placea(imi aduce aminte de ceva). Nu e asa ca e dulce? :3
Mai pe scurt,Claudia e o persoana inteligenta,amuzanta si care mananca cat vaca, da' nu se cunoaste. (si eu vreau asa)

P.S.: Choco,era a mea nu ai dreptul sa ma ucizi. Ti-am luat-o inainte.Si apropo, eu am 13 ani rolling on the floor (D)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts

Ultima editare efectuata de catre Miss Ciupercuţă in Lun 24 Iun 2013, 17:30, editata de 2 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
Puncte : 28353
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Lun 24 Iun 2013, 17:23

rolling on the floor
Claudia, stii probabil ce cred eu despre tine, dar intotdeauna va fi o placere sa-ti aduc aminte, sa vezi cat de speciala esti de fapt si cat te iubesc. Totdeauna imi place sa discut cu tine, esti matura si stii sa iti impui punctul de vedere si niciodata nu ai spus ceva fara a te gandi la consecinte, nu cand era vorba despre lucruri cu adevarat importante. Mereu te gandesti la ceilalti si incerci sa ii ajutir, esti amabila si calma, chiar daca unii te enerveaza la culme. Stii sa dai replica celor care te calca pe nervi si nu lasi pe nimeni sa-si bata joc de tine. Cred ca si de-ai fi singura in societate, tot nu te-ai da dupa restul si ti-ai urma propriul exemplu spre a ajunge mai sus. Esti ambitioasa si perseverenta si te ingrijesti de propria-ti persoana in ceea ce priveste intelectul, modul de-a gandi, ideile si felul in care le dezvolti. Cred ca mereu ai fost acolo cand am avut vreo intrebare sau neclaritate. Ma bucur ca te-am cunoscut, abia astept sa ne vedem iar si sa radem de una si de alta. Pana atunci insa iti urez succes la examene, sa fii odihnita si in forta, sa fii cea mai buna, sa faci tot si sa fii mandra de rezultatele tale. a hug

Irina, mama, mare noroc ai ca nu iti sterg mesajul, as fi in stare. (D)
Esti o nebuna si jumatate, mereu ma faci sa rad si aduci buna dispozitie pe acolo pe unde treci. Esti tare inteligenta, cel putin pentru o persoana de 13 ani si stii sa dezbati subiecte pe care nu multi le-ar aborda. Imi face placere sa conversez cu tine, pe langa rafalele de ras si tot restul, am parte si de o conversatie cu cap, cu inceput si sfarsit, asa cum imi place mie. Si sa te mai puna sfantu' sa comentezi inaintea mea, ca te omor. (D)

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Lun 24 Iun 2013, 17:45

Choco

Una dintre cele mai inteligente si amabile persoane ale acestui forum. Mereu reusesti sa aduci zambetul pe chipul oamenilor, fara sa vrei. Un critic iscusit care-si face bine treaba. Talentata, mereu m-ai uimit prin creatiile tale, asta incluzand atat ficurile, cat si micile texte. Esti expresiva atunci cand scrii, ceea ce ma uimeste si imi face pielea de gaina. Perseverenta, intotdeauna gata de a invata lucruri noi. Simpatica, draguta, talentata, frumoasa si sociabila. *hug*

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Lun 24 Iun 2013, 19:26

Ely
Mi-am mai spus părerea de câteva ori, iar acum doar mă repet. Pari a fi suficient de activă și prietenoasă. Nu te consider timidă, însă ai cunoștințe aprofundate, dată fiind vârsta ta. Consider că ești corectă și ambițioasă. happy2

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mar 25 Iun 2013, 20:37

Lexa.

Imi pari o persoana de incredere, foarte activa pe forum si prietenoasa, ai gust bun in a-ti alege semnatura.

A.D.T.O.Y.

All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mar 25 Iun 2013, 20:46

Rin. Când ma gandesc la Rinnie îmi vine în minte o singură expresie: This girl is on fireeeeeeeee! =)))) Nu stiu de ce, n-are nicio legatura. =)) Ea este o fată pe atât de ciudată pe cât sunt și eu, de asta ne înțelegem foarte bine. Este printre cele mai bune prietene ale mele, la fel și Caroline Anderson. Revenind la Rin, îmi place la ea că este o persoană talentată, superbă, competitivă, dar extrem, extrem de leneșă. Este sensibilă, irascibila uneori, dar are niște picioare de îți vine să-ți dai palme. =)) O iubesc maxim, chiar dacă uneori îmi vine să o strâng de gât. Alteori o și fac. =)))

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.

Ultima editare efectuata de catre Lauren Wandowski in Mar 25 Iun 2013, 21:06, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
Puncte : 28353
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mar 25 Iun 2013, 20:55

Iuhuhuu. (D)
Lauren, nebuna si jumatate, geniu malefic si criminal in serie, tipa pe care mi-ar placea s-o omor din cand in cand si pe care o iubesc pentru genialitatea sa si pentru ca este ceea ce este. Imi place ca spui lucrurilor pe nume si ca stii cum sa obtii ceea ce-ti doresti. De asemenea, imi place ca esti ambitioasa si perseverenta si ca muncesti pentru a ajunge tot mai sus. Esti modesta, chiar daca uneori te comporti ca si cum n-ai fi, ai talent si totusi consideri ca mai ai de lucru, nu te crezi cea mai buna si scrii in continuare perfectionandu-ti stilul. Esti realista, nu visezi la cai verzi pe pereti (doar daca-i vorba de dulciuri sau design interior) si ai ceva de spus atunci cand ti se cere opinia. Acestea fiind spuse, sa ramai neschimbata si sa continui sa ii omori mental pe cei ce te calca pe nervi. happy2

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mar 25 Iun 2013, 21:06

Ocupat. Stati la coada.
Milkaa, esti o Milka cat Milka de mare. Ai niste ochi superbi; imi aduc aminte de lampa mea si niste haine foarte tari, precum sifonierul. Trecand la lucrurile cu adevarat serioase -minune, da- trebuie sa marturisesc ca esti cea mai calma si respectuoasa persoana pe care o cunosc. Mereu ai tratat lucrurile cu calm, chiar si atunci cand mai aveai putin si erupeai precum un vulcan. Esti o fire a naibii de inteligenta si mereu te-am urat pentru asta. Esti la fel de plina ca un DEX, caci stiu unde sa ma duc daca am nevoie de ceva. O prietena adevarata care nu te lasa niciodata la greu si care se impacienteaza atunci cand o suni la 6 dimineata din greseala, insa tot nu se lasa pana nu afla motivul "dorintei tale de a conversa cu ea". Esti un mic geniu care a fost obligat sa ramana intr-un corp -frumos, btw- si care zace acolo asteptand sa fie descoperit. Uneori imi doresc sa nu te mai vad atat de modesta, atat de calma si cu atata simt de raspundere, caci ma scotii din pepenii pepenilor. Esti "cultivata", se vede foarte clar, intrucat mereu ai stiut sa le inchizi gurile celor ce vorbeau aiurea, fara sens. Imi place ca se poate purta cu tine o conversatie plina de inteligenta si ironie, fara sa porti un DEX pe genunchi. Esti a dra*ului de buna -la suflet, daca asa vrei tu- si esti o companie tare placuta. Abia astept sa ne revedem si cred ca si Sprite vrea asta. Sper sa apuc ziua in care vom petrece o noapte impreuna, caci chiar sunt curioasa sa vad cum va decurge asta. Esti printre putinele persoane careia as putea sa ii spun orice, fara sa regret si singura cu care l-as imparti pe Len. Amin! Pupixxxxxxxxxxxxxxxxxxx, pentru ca stiu ca te enerveaza a hug

Ultima editare efectuata de catre R∆IN in Mar 25 Iun 2013, 21:15, editata de 1 ori
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mar 25 Iun 2013, 21:13

Clau
Te-am prins din nou. Fato, esti prietenoasa, inteligenta si precauta, cred eu. Pari genul de persoana care se gandeste de doua ori inainte de a face ceva. Ai talent si potential. Cred ca ai putea avea lejer meseria de scriitor si chiar sa o practici cu succes.

- Aristotel -
Sus In jos
Eos
Special Jōnin
Special Jōnin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Italia, Vigevano.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1525
Puncte : 1732
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Sa desenez si sa scriu!
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca intodeauna .....melancolica....

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mar 25 Iun 2013, 21:20

Lexa

Nu te cunosc foarte bine, insa cred ca esti o persoana amuzanta si sincera. De asemenea esti foarte activa pe forum si prietenoasa.
Consider ca daca ti sa-r cere ajutor, vei fi bucuroasa sa ajuti cu ce poti. Nu te stiu foarte bine, insa mi-ar face placere sa mai vorbim.a hug
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mar 25 Iun 2013, 21:33

Bella
Îmi place numele tău. happy2 Nu te cunosc, însă pari a fi prietenoasă, activă, corectă. Nu-mi amintesc să-ți fi citit ficurile, dacă ai, așa că nu mă pot pronunța în privința talentului tău. happy2

- Aristotel -
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mier 26 Iun 2013, 00:18

Lexa.

Dacă ai încerca să tragi de limbă și sa spui mai multe cuvinte despre o persoană ai avansa în topul meu. :) Sunt sigură că ești o persoană entuziasmată de tot ce se află în jurul tău. Presupun că ești o companie pe care mulți alții ar vrea s-o aibă. Ești genul acela de persoană energică care mereu îi înveseleşte pe toți ceilalți cu firea ei simplă, dar fragilă.  Nu te cunosc suficient de mult ca să-mi pot face o părere mai amplă decât cea prezentă.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Lexa
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mier 26 Iun 2013, 03:38

Arianthe
Ema, parcă. Scuze dacă te confund. Pentru că nu țin minte exact cine ești, vorbesc doar din postările recente pe care le-ai avut. Ești talentată, ca majoritatea celor de pe forum. Îți meriți rangurile, căci ești activă și corectă, însușiri pe care, eu una, le respect. Pari a fi foarte prietenoasă. 

P.S.: Nu contează mereu cât vorbește o persoană, nu? happy2 

Arianthe: Da, Ema mă cheamă.

- Aristotel -
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mier 26 Iun 2013, 11:35

Lexa

Tin minte ca mi-am mai spus parerea de vreo cateva ori. Nu mai am ce zice. Parerea mea despre tine presupun ca o stii. Esti o persoana activa, care respecta regulile, calculata si desi nu te cunosc, imi pari foarte simpatica. :)

Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : masculin Varsta : 20
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Mier 26 Iun 2013, 11:36

Ely Whisky... tura mea, a nu ştiu câta oară: o persoană de treabă, distrată, calmă şi ambiţioasă.

Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Dum 30 Iun 2013, 21:24

Paradox

Pai, ce pot sa spun despre tine, esti amabil, prietenos, talentat si destept. Din cate am observat din creatiile tale ai si simtul realitatii, iar asta imi place.:)

A.D.T.O.Y.

All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Dum 30 Iun 2013, 21:27

Rin. Eu. MUHAHAHAHA.
Draga mea, Rinnie, of, cate as avea de spus la adresa ei: Miss Picioare de Manechin, Miss Cazatura 2012, Miss Cea mai enervanta persoana ever in momentele care nu imi da dreptate, desi stie ca am. =)) In fine: este o Miss. =)) Imi place personalitatea ei: este zapacita, inteligenta, frumoasa, amuzanta si rusinoasa uneori. Ma distrez la maxim cu ea, chiar daca suntem atat de diferite. O iubesc, de fapt, toata lumea ar iubi-o daca i-ar lasa sa o cunoasca..

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Dum 30 Iun 2013, 22:08

Lauren Wanowski,

O persoana foarte talentata in ceea ce priveste scrisul. Nu se sfiieste niciodata sa arate de ce este capabila. Perseverenta, intotdeauna gata sa invete mai multe lucruri noi. Intotdeauna o persoana zambitoare, care cateodata zambeste si cand este trista. Harnica si muncitoare, intotdeauna gata sa-i ajute pe ceilalti.

Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Dum 30 Iun 2013, 22:11

Ely betivaaaaa *goo*
Hellau, sweetheart. Ma bucur ca te-am prins pe aici. Mereu mi-ai lasat impresia unei copile rasfatate, nu stiu de ce, mai ales cand ai aparut pe forum, insa ma bucur ca mi-ai aratat faptul ca aparentele inseala. Esti un copilas frumos, bland si iubitor, care nu se da in laturi de la provocari, din punctul meu de vedere. Acum cred ca esti o persoana pe care te poti baza, gata oricand sa te ajute in orice domeniu. Esti o fata modesta, tare sociabila si amabila si o scriitoare buna. Sunt sigura ca ambitia ta se va contopi cu taalentul si frumusetea, si vei ajunge o bomba sexi si inteligenta in viitor, mai talentata decat acum. Zambeste, orice ar fi.

P.S: Nu insinuez ca acum n-ai fi desteapta, doamne fereste lough
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Dum 30 Iun 2013, 22:15

Clau! Eu, eu, eu!
În ultimele câteva zile am vorbit muuuult mai mult și am apucat să te cunosc mai bine. Avem cam aceleași păreri în legătură cu diverse lucruri, dacă ai observat. Ești inteligentă, ai luat note foarte bune la evaluarea națională și te felicit încă o dată pentru asta. Am mai spus că ai talent, nu e necunoscut. De asemenea, ești matură și ai idei bine stabilite asupra unor anumite perspective - foarte corecte, de altfel - asupra întâmplărilor din ziua de azi care sunt, să zicem, mai... Nepotrivite. Ai o personalitate incredibilă și ești, da, orgolioasă, punct de vedere din care ne asemănăm foarte mult, dar e și un lucru pe care, eu una, nu-l regret.

- Aristotel -

Ultima editare efectuata de catre Lexa in Dum 30 Iun 2013, 22:24, editata de 2 ori
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : masculin Varsta : 20
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Dum 30 Iun 2013, 22:16

Lexa: Nu te știu, dar pari de treabă, ok, o fire caldă și amabilă, iar din postări calculată în acțiuni.

Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Dum 30 Iun 2013, 22:28

Paradox
Nu am o anumită părere despre tine și nici nu prea am citit lucrări care-ți aparțin, însă se pare că ai o personalitate puternică, iar răspunsurile tale sunt gândite. Cred că ai talent, nu mă pot exprima foarte bine în legătură cu acest subiect. Ești... Okay, na! lough 

- Aristotel -
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Lun 01 Iul 2013, 17:40

Lexa :
- zambitoare
- calculata
- dragalasa
- activa
- vesela

The world isn't safe for a girl like [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   Lun 01 Iul 2013, 17:45

Ambriel Malphas

Activă, o persoană de încredere, veselă, plină de energie şi foarte încântătoare. Plus o scriitoare bună în devenire. : )

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cinci cuvinte   

Sus In jos

Cinci cuvinte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Cuvinte despre avatare
» ORACOL

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-