Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Subiecte similare

Distribuiţi | 

Final de clasa a 8-a

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Diana
Legend
Legend

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

MesajSubiect: Final de clasa a 8-a   Joi 20 Iun 2013, 09:44

Păi aşa cum zice şi titlul. Eu termin clasa a 8-a şi ca orice elev, mi-am ales un profil şi un liceu. Am ales să merg pe filologie la Colegiul Naţional Ştefan Velolav. Am deschis acest topic deoarece sunt curioasă să aflu ce profil v-aţi ales şi de ce aţi ales tocmai acel profil. Eu l-am ales deoarece voi face materiile care îmi plac şi care reuşesc să îmi stârnească interesul. Şi în plus, mă va ajunta şi mai departe, având în vedere că vreau să fac dreptul sau să fac academia de poliţie, una din două. happy
Ei bine, voi ce profil aţi ales şi de ce?

Edit: Şi eu văurez noroc tuturor!!! dap !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

All I need is your love

Ultima editare efectuata de catre Angelus sine alas in Joi 20 Iun 2013, 12:34, editata de 1 ori
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Merite deosebite :
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5753
Puncte : 7488
Reputatie Reputatie : 1150

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Joi 20 Iun 2013, 10:38

Eu am ales să merg tot la filologie, bilingv germană. A doua opţiune va fi ştiinţe sociale, la un alt liceu. Am înclinaţie mai degrabă spre uman decât spre real şi ar fi şi păcat să mă duc la ştiinţele naturii doar pentru că-mi plac chimia şi biologia, ţinând cont de faptul că nu vreau să devin medic de vreun fel. Profesoara mea de română m-a convins să merg la filologie, altfel m-ar fi îngrozit şi acum teza aia la latină. Chiar dacă o să am media mai mare decât ultima medie din 2012 la filo bilingv germană, mă voi duce la Colegiul Naţional I. L. Caragiale. Succes la examene celor care mai sunteţi a VIII-a!
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin

Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1806
Puncte : 1997
Reputatie Reputatie : 102
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : I don't know

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Joi 20 Iun 2013, 11:06

Eu am ales sa merg la stiinte ale naturii, caci imi plac biologia si chimia. Plus ca vreau sa devin medic. As fi vrut sa ma duc si la biling engleza, dar m-am razgandit, caci acolo se duc jumatate din fostii mei colegi, iar eu nu vreau sa ii mai vad pe niciunul dintre ei. Ii urasc. In plus, nici nu cred ca am medie de bilingv, asa ca e mai bine sa ma duc la stiinte simplu. Am sa merg la Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta la stiinte ale naturii.
Va urez success tuturor si sa ajungeti acolo unde doriti!

“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Joi 20 Iun 2013, 18:36

Mie imi e intr-un fel greu sa ma despart de colegii de generala, chiar daca ne-am certat si un am petrecut foarte mult timp impreuna. Am crescut impreuna si au fost in jurul meu mai mult decat parintii si chiar le voi simti lipsa. In legatura cu profilul, eu sigur ma duc pe mate-info pentru ca imi place matematica si sigur imi va placea si informatica. Inca oscilez intre mate-info simplu, intensiv info sau bilingv engleza. Vreau sa intru la "Colegiul National Mihai Viteazul Ploiesti". Bafta tuturor la examene si sper sa avem parte cu totii de noroc si de subiecte nu foarte dificile. Sa intrati acolo unde va doriti dap !
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Skitte
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : masculin Varsta : 20
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Joi 20 Iun 2013, 18:37

Eu am terminat clasa a VIII-a şi deşi la început m-am axat pe matematică, am renunţat. Vreau să intru la filologie Colegiu Naţional Nicolae Grigorescu. Motivul, unul simplu, fac ceea ce mi-a plăcut cel mai mult din şcoală : româna şi limbile străine şi evit pe cât de mult matematica!

Succes la examene tuturor!

Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Joi 20 Iun 2013, 19:26

Si eu am terminat clasa a VIII-a . Am doua licee care imi capteaza in mod deosebit atentia. Primul este liceul I.L.Caragiale, iar al doilea este liceul C.A.Rosetti.
Mi-am ales profilul filologie, deoarece iubesc sa scriu si sa citesc, si ma descurc destul de bine si cu limbile stranine.
Succes tuturor la examene happy

Fic:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Merite deosebite :
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5753
Puncte : 7488
Reputatie Reputatie : 1150

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Joi 20 Iun 2013, 19:53

Aly Shine a scris:
Si eu am terminat clasa a VIII-a . Am doua licee care imi capteaza in mod deosebit atentia. Primul este liceul I.L.Caragiale, iar al doilea este liceul C.A.Rosetti.
Mi-am ales profilul filologie, deoarece iubesc sa scriu si sa citesc, si ma descurc destul de bine si cu limbile stranine.
Succes tuturor la examene happy

Acum văd că eşti din Bucureşti. what?lol!Şi eu mă gândesc să îl pun pe Rosetti al doilea. Să m-anunţi unde-ai intrat, poate ne-ntâlnim dacă intrăm amândouă în Caragiale.Apropo, filo bilingv engleză?
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin

Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

MesajSubiect: Parerea voastra despre examene :) (cei de a 8-a )   Mar 25 Iun 2013, 14:24

Am vazut ca nu a deschis nimeni nici un topic, asa ca m-am gandit s-o fac eu happy
Ei bine, cred ca stii cu totii ca astazi am avut examenul la romana. Sincera sa fiu nu a fost asa de greu, inafara de faptul ca s-a dat exact ce nu imi placea mie : CARACTERIZAREA sad . Bine, m-am descurcat, dar totusi ... IN rest exercitile au fost chiar usoare, mai ales antonimele lough ( de clasa I ) . Curiozitatea mea este ce ati facaut la exercitiul 5 de la partea a 2-a, intrucat multi colegi de ai mei s-au contrazis intre ei 
Va pup pe toti si astept parerile voastre happy2

Am venit si eu cu un edit: 

EU as vrea sa intru la '' Colegiul National Buzesti''- Craiova pe mate-info-bilingv engleza sau mate-info normal, depinde ce note iau happy . Oricum abia astept sa se termine totul, macar am scapat de examenul cel mai greu- Romana happy2 . La mate o sa fie bine, asa zic...
Aaaa si Angelus sine alas , eu am pus PP si AT si stiu ca e bine happy2

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –

Ultima editare efectuata de catre ~Lola~ in Mar 25 Iun 2013, 15:40, editata de 2 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend

Aptitudini :
Hobby-uri Hobby-uri :

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Mar 25 Iun 2013, 15:07

Da, chiar a fost usor. Ca si tine, si eu urasc caracterizarea. La ex. 5 partea a 2-a, erau o principala si o atributiva. Eu am gresit ca am scris ca sunt 3 si am zis o PP, o At si o CS. Eu asa le-am vazut (pe moment). Adevarul este ca nu a fost extraordinar de greu dar eu sincer cred ca voi lua foarte putine puncte la prima compunere. :(
La cea de-a doua...ei bine am zis ca a luat scoala la care se sustinea acel concurs foc. =))

Eu va urez succes tuturor si sa luati note mari. 

All I need is your love
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23583
Puncte : 28353
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Mar 25 Iun 2013, 15:11

Nu-s a opta, dar banuiesc ca imi pot da cu parerea. Subiectele au fost usoare, comparativ cu ce s-a dat in anii trecuti si tot asa, chiar a fost ok. La subiectul al doilea, exercitiile de gramatica n-au fost cine stie ce, in afara de exercitiul acela cu atributiva, la care majoritatea s-au incurcat spunand ca un verb la infinitiv este predicat, celelalte au fost tot asa, usoare. Numai ce-am aruncat si eu o privire.
Asadar, bafta si joi la matematica. a hug

P.S.: Topicul are cam aceeasi tematica cu cel deschis de Angelus, cu "Final de clasa a opta", asa ca le voi fuziona. ^^

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Mar 25 Iun 2013, 15:23

Subiectele au fost exact asa cum ma asteptam, adica usoare. Nu stiu sigur de ce, dar, dupa ce vazusem subiectele date olimpicilor, eram sigura ca si noi vom avea caracterizare de personaj. Pe aceea o stiam foarte bine, deci m-am bucurat ca am avut-o. Totusi, am gresit o singura chestie, si anume la subiectul II, exercitiul 3, unde am scris ca "nostru" este pronume posesiv, in loc de adjectiv pronominal posesiv. Am facut prostia asta numai pentru ca am fost eu garbita si am terminat intr-o ora si un sfert tot, apoi nu m-am corectat cum trebuie. Si, in fine, am scris doua randuri in plus la cea de-a doua compunere. In schimb, la subiectul II, ex. 5, am identificat cele doua propozitii, principala si atributiva.

Sa speram ca vom avea subiecte la fel de usoare si la matematica joi happy Si va urez succes tuturor si note cat mai mari a hug

“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin

Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Joi 27 Iun 2013, 15:04

Ehh, insfarsit am terminat si noi cu toate examenele . La matematica a fost super usor, intr-un fel ma bucur ca a fost asa ( mai ales ca le-am terminat intr-o jumatate de ora), dar in altul nu e bine, pentru ca cei care sunt mai prosti o sa ia si ei note mari ca au fost simple, iar mediile o sa creasca mult si multi nu o sa poate sa intre unde vor ei... Ehh acum trebuie sa asteptam si sa vedem rezulatatele sambata happy2

Kisses and hugs ^^

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Sus In jos
Delicate.
Genin
Genin

Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu unde .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 69
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Baschetul . :x
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt sigură că nu te interesează

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Joi 27 Iun 2013, 23:32

Buna !
Azi, dupa ce au terminat si cei de a 8-a examenele si am vazut ca multa lume posteaza pe Facebook : '' bataie de joc a fost examenul. '', am zis sa vad ce le-a dat..
Nu a fost deloc greu, daca treceam si printr-a 8-a sigur faceam mai mult de 8,50 ( la mate ).. sa nu creada lumea ca ma laud.
Sper sa fie mai usor anul viitor, cand voi fii eu pe a 8-a  =)))))

Simon Says, daca nu stii bine la mate nu inseamna ca esti prost. Pur si simplu nu-ti place matematica, ori nu te va ajuta la mai nimic in viata sau nu o intelegi. Daca tu ai afinitatea spre matematica, foarte bine. Dar daca un artist ti-ar zice tie ca esti prost pentru ca nu o stii desena pe Mona Lisa, nu ti-ar conveni. :)

Choco :) : Nu este vorba de oameni prosti aici, este vorba despre cei care nu invata, dar care se cred buricul pamantului. Exprimarea n-a fost, intr-adevar, cea mai buna, insa ideea era destul de clara. In fine, sper ca s-au clarificat lucrurile.

The one who greeted death like an old friend.

Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Vin 28 Iun 2013, 08:10

Lucifer's white angel a scris:

Acum văd că eşti din Bucureşti. what?lol!Şi eu mă gândesc să îl pun pe Rosetti al doilea. Să m-anunţi unde-ai intrat, poate ne-ntâlnim dacă intrăm amândouă în Caragiale.Apropo, filo bilingv engleză?

Mi-as fii dorit la bilingv, insa din pacate nu am reusit sa iau examenul. very sad
O sa ma duc pe filologie simplu. La matematica sunt foarte increzatoare ca iau peste 8,50 , poate chiar 9. Si la romana am aceeleasi asteptari. M-am descurcat destul de bine la caracterizare, insa probabil ca o sa ma depuncteze la lizibilitate...din pacate.

Fic:

Sus In jos
Nobody
Genin
Genin

Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Sam 29 Iun 2013, 18:20

Pfff, cât ne-am stresat cu toţii gândindu-ne le examen ( bine, eu nu chiar, cu toate că m-am simţit rău înainte de cel la română. I know, I'm ike . Oricum, au trecut şi astăzi am aflat rezultatele.
Sunt de acord cu voi - cei care spuneti că subiectele au fost simple -. Mai ales la matematică, unde, spre marea mea mirare am văzut ca am luat mai mult ca la română happy - bine, mica mea mirare; ştiam că la română am greşit aiurea într-un loc unde era chiar foarte simplu ( chiar la început: în loc să scriu antonimul cuvântului ''sărac'' am scris ''nevoiaş'' waiting, but la ''mari'' şi ''bucurie'' am scris corect)  şi am scris ultima compunere cam pe fugă şi '' în râpă '' + cam multe tăieturi, aşa că m-am aşteptat să iau mai mult la mate, unde m-am încurcat doar la ultimul punct de la ultima problemă, dar am scris ceva şi pe acolo : )
Sus In jos
Caρρυccιησ ♥
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Baia Mare , Maramures, Romania.
acebook acebook : Adria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3033
Puncte : 3625
Reputatie Reputatie : 332
Hobby-uri Hobby-uri : Writing, chating, smoking, loving.
Stare de spirit Stare de spirit : Meh.

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Dum 30 Iun 2013, 00:49

Deci, cei care au aflat rezultatele la examen, cât aţi luat? :>

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

You come to me with scars on your wrist, 
You tell me this will be the last time feeling like this.
I just came to say goodbye,
Didn't want you to see me cry, I'm fine. 
But I know it's a lie...

Sus In jos
Diana
Legend
Legend

Aptitudini :
Hobby-uri Hobby-uri :

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Dum 30 Iun 2013, 09:40

Ma bucur ca ai pus intrebarea Cappu, aveam de gand sa o pun eu. Deci notele mele sunt asa si asa, am fost dezamagita la romana. La mate am luat 9.55, iar la romana 8,10. Deci, voi cat ati luat? 

All I need is your love
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin

Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Dum 30 Iun 2013, 10:13

Eu am luat la română 9.55 şi la mate 9.60. Puteam mai mult, însă ştiu că notele mele sunt pe merit, nu ca ale altora din clasă care au copiat şi chiar dacă nu ştiau mare lucru la mate au luat 10 ( am rămas trăsnită când am văzut ). Păi frate, dacă ai luat notă aşa mare la mate, du-te bre la mate info, nu-mi lua mie locu' la ştiinţe sociale ...
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Dum 30 Iun 2013, 10:19

Eu am luat 10 la mate si 9 la romana, dar la romana, cum sunt mai mult ca sigura ca trebuia sa iau cel putin 9.50, am facut contestatie. Asa ca acum trebuie sa astept pana miercuri ca sa aflu rezultatul final, adica sa mi se mai gaseasca inca cel putin 0.50 de sutimi.

EDIT: Acum, dupa contestatie pot spune ca sunt intr-adevar mandra de mine: 9.70 la romana, exact asa cum trebuie.

Ultima editare efectuata de catre Alle in Mier 03 Iul 2013, 21:04, editata de 1 ori
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Dum 30 Iun 2013, 17:21

Hi hi. Eu nu sunt in clasa a VIII-a, dar ca si Choco, am voie sa-mi dau cu parerea. Varul meu mi-a adus subiectele, si cand le-am vazut pe cele de la romana am izbucnit in ras. De ce? Pentru ca mi se pareau chiar foarte usoare, avand in vedere ca eu sunt clasa a VII-a si am facut si ceva materie de a VIII-a cu profa mea de romana -poveste lunga- . Si cum nu imi place matematica, nu prea mi-am dat interesul pe rezolvarea acelor probleme. Oricum, eu pe viitor ma vad la liceul ''Roman Voda'' din Roman, pe filologie. Imi place mult romana, dar nu imi plac deloc limbile straine. Si nu doresc sa fac pregatire, sub niciun fel . Ma voi descurca eu cumva. Nu prea am inclinatie spre mate-info, desi ma descurc cu matematica, nu imi place, si sunt convinsa ca nici informatica nu-mi va placea. Stinte ale naturii - nu prea ma fascineaza, avand in vedere ca nu-mi place chimia, mai mult biologia. Iar Stiinte Sociale ar fi pe locul doi, dupa filo. Oricum, va voi contacta pe unele dupa ce ati inceput scoala, sa va intreb cum este acest profil, filologia, si daca ati facut alegerea corecta .

Ps. Nu sunt notele mele, le spun pe ale varului meu =))) : 10 la matematica, si 8,50 la romana. Mda, Pitagora il vad pe asta :))

The world isn't safe for a girl like [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Mier 03 Iul 2013, 12:01

Paii la romana m-am grabit, si nu am fost atenta. Iar la matematica cred ca eram beata atunci :))
8-romana , 8,90 mate :)

Fic:

Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Mier 03 Iul 2013, 12:19

Eu am gresit din neatentie la mate, iar la romana nu stiu ce am gresit de am obtinut acea nota, dar ma rog. N-am stat sa imi bat capul cu contestatia. 9,25 romana si 9,75 mate. Zic ca sunt okay notele lough
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
"Andra"
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Dum 07 Iul 2013, 13:57

Eu la romana am fost de tot rasul :))) -> 8,35, da, cum am zis, de tot rasul! La mate pot spune ca am facut-o pe diriga mandra si i-am adus o bucurie dupa cat am suparat-o-> 10!!! In continuare raman la acelasi liceu, adica Col. Nat. Pedagogic "Carol I' pe profil pedagogic deoarece e un liceu extrem de bun! :)

******^^^*****

*****^^^*****
Sus In jos
Diana
Legend
Legend

Aptitudini :
Hobby-uri Hobby-uri :

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Lun 15 Iul 2013, 22:44

Nu voi deschide un alt subiect, ci voi posta tot aici deoarece are legatura. Daca as deschide un nou subiect, le-as da moderatorilor de lucru inutil. happy Asa, hai dragilor, zice-ti-mi, ati sot admisi unde ati vrut?? Haide, haide nu va sfiiti!!! Eu da!!!! Yahoooooo. lough Scuze, dar sunt prea fericita. Asa, deci, ati intrat unde ati vrut??

P.S: Starea mea de spirit: 

All I need is your love
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   Lun 15 Iul 2013, 22:48

Da, da, da, da!!!!!!!!! Cu cea mai mare bucurie posibila spun c-am intrat exact acolo unde mi-am dorit si sunt intr-un extra-extaz dintr-aceasta cauza. Si eu sunt prea fericita lough I rock peopleee!!!

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Final de clasa a 8-a   

Sus In jos

Final de clasa a 8-a

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Igiena in poezie!
» Rochii, sarafane-cap.VI
» Activitati cu si pentru copii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-