Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Hello ^^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alexandra Smith
Academy Student
Academy Student

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 2

MesajSubiect: Hello ^^   Dum 26 Mai 2013, 09:26

Hellau everybody. ^^ Eu sunt Alexandra insa majoritatea colegilor de la scoala imi spun Aly, Ale sau Pestisor. =)) Nu stiu din ce cauza. :))
''Smith'' nu e ceva copiat. Pur si simplu imi place acest nume si sper ca Lauren sa nu se supere. >//<
Am 13 ani, in curand voi face 14. in love Abia astept sa-mi fac prieteni pe aici. Defapt, sunt de 3 luni pe forum fara sa ma fi inregistrat si-mi place ce am vazut. Asa ca voi respecta regulile si voi fii cuminte. ^^
Daca aveti intrebari, intrebati :)
Va pup pa pa! :*
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Hello ^^   Dum 26 Mai 2013, 10:47

Hello, Alexandra! Ma bucur ca ti-ai facut curaj sa te inregistrezi la noi pe forum si speram sa ramai cat mai mult timp pe aici a hug. Deci ai citit regulamentul, ceea ce e foarte bine. In legatura cu Smith-ul, nu prea este okay, nu din punctul meu de vedere. Inteleg ca nu este copiat si ca iti place, insa din moment ce ai vazut ca mai exista o persoana cu acest nume -care este activa zilnic- cred ca ai fi putut sa alegi altceva. Probabil Lauren se va simti prost.
Oricum, spor la postat, poate ne vei aduce si ceva creatii d-ale tale si sa iti faci multi prieteni!
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

MesajSubiect: Re: Hello ^^   Dum 26 Mai 2013, 11:07

Bună Alexandra! :* Ce-i drept am fost puțin uimită să observ că Smith-ul e și mai popular decât ieri. :)) De asemenea, ziua trecută și-a mai făcut cont o fată care folosește tot numele Smith. Eh, oricum, nu mă deranjează prea mult, e un nume superb pe care îl ador. Nu am drepturi de autor asupra lui, deci îl poate folosi cine dorește. :))
Acum întrebările:
1. Probabil că este cam devreme să întreb asta, având în vedere vârsta ta, dar te-ai gândit la ce profil vrei să dai?
2. Te fascinează gândirea criminalilor în serie? Ai vrea să le știi motivele, sentimentele atunci când ucid pe cineva?
3. Îți plac animalele? Ai vreunul preferat?
4. Citești? Dacă da, care e cartea ta preferată? Dar autorul favorit?
5. Cum ai descoperit forumul? Care a fost prima impresie pe care ți-a făcut-o?
6. Ai de gând să începi vreun fic? Te consideri talentată în arta scrisului?
7. Dacă ai putea schimba orice în viața ta, ce ai schimba?

Cam atât, momentan. Oricum, bine ai venit în marea noastră familie! Sper să te distrezi, să îți faci mulți prieteni și să fii cât mai activă! :* Kiss.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Alexandra Smith
Academy Student
Academy Student

MesajSubiect: Re: Hello ^^   Dum 26 Mai 2013, 11:24

Lauren Smith a scris:
Bună Alexandra! :* Ce-i drept am fost puțin uimită să observ că Smith-ul e și mai popular decât ieri. :)) De asemenea, ziua trecută și-a mai făcut cont o fată care folosește tot numele Smith. Eh, oricum, nu mă deranjează prea mult, e un nume superb pe care îl ador. Nu am drepturi de autor asupra lui, deci îl poate folosi cine dorește. :))
Acum întrebările:
1. Probabil că este cam devreme să întreb asta, având în vedere vârsta ta, dar te-ai gândit la ce profil vrei să dai?
2. Te fascinează gândirea criminalilor în serie? Ai vrea să le știi motivele, sentimentele atunci când ucid pe cineva?
3. Îți plac animalele? Ai vreunul preferat?
4. Citești? Dacă da, care e cartea ta preferată? Dar autorul favorit?
5. Cum ai descoperit forumul? Care a fost prima impresie pe care ți-a făcut-o?
6. Ai de gând să începi vreun fic? Te consideri talentată în arta scrisului?
7. Dacă ai putea schimba orice în viața ta, ce ai schimba?

Cam atât, momentan. Oricum, bine ai venit în marea noastră familie! Sper să te distrezi, să îți faci mulți prieteni și să fii cât mai activă! :* Kiss.

1. Sa ma gandesc...:-?.... cred ca as vrea sa dau la profilul de limbi straine. :) Cu asta ma voi duce in alte tari si voi deveni traducatoare. =))
2. Da, criminalii ma fascineaza. Uneori chiar ma intrebam cum o fi sa fii criminal, cum e atunci cand stii ca iei viata cuiva. Oricum nu intentionez sa fac asa ceva niciodata. :)) Oricum, chiar as vrea sa vad ce motive sau sentimente au cand ucid pe cineva. Mi se par interesanti.
3. Da, ador animalele! :X Preferatul meu este jaguarul, deoarece se misca rapid si ataca cu precizie. Daca stau bine sa ma gandesc, seman cu unul. =))
4. Da, ador sa citesc. Cartea mea preferata este ''Dansul mortii'', pacat ca numai stiu cine a scris-o. :( Autorul meu preferat? Nu am unul favorit. Fiecare are un stil aparte de a scrie, de aceea nu pot alege intre ei.
5. Forumul l-am descoperit in timp ce cautam ficuri, bineinteles. :)) Prima data, mi-a fost cam frica sa ma inregistrez. Nu stiu motivul exact. Dar apoi, mi-am dat seama ca aici este o familie din care as putea sa fac parte si eu. De aceea m-am inregistrat. ^^
6. Da, am de gand sa incep un fic. Nu ma consider talentata, defapt nu-mi fac pareri despre mine insumi. Ii voi lasa pe ceilalti sa considere daca sunt talentata plus ca vreau sa evoluez cat timp voi sta aici. ^//^
7. As schimba trecutul, desigur. Nu vreau sa-mi amintesc nimic din trecut, vreu doar sa traiesc in prezent. Si inca un lucru de schimbat ar fi infatisarea. :)) As vrea sa nu mai am acea fata de bidon turtit. :)) Oricum, voi pune o poza in curand. :)

Mersi pentru primire Lauren, Claudia(asa am auzit ca te cheama). a hug Ma bucur sa vad acest lucru si Lauren, ma bucur ca nu te-ai suparat sau ceva de genu. :)) :)

Dansul este o cale spre eterna fericire. Vrei sa incerci?
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

MesajSubiect: Re: Hello ^^   Dum 26 Mai 2013, 12:00

Hey, Aly ! Bine ai venit in '' marea noastra familie'' a hug . Ma bucur ca te-ai hotorat sa te inregistrezi la noi pe forum happy . Ehh, sper sa iti faci multi, multi prieteni aici, printre care si eu daca vrei, sa fi foarte activa si sa te distrezi happy2 . Aaaa si daca vrei sa incepi un fic la noi pe forum, ai putea sa ma anunti si pe mine ?
Inca odata iti urez o sedere placuta aici happy
Lots of love from Lola kiss

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
acebook acebook : alohabitches

Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

MesajSubiect: Re: Hello ^^   Dum 26 Mai 2013, 12:50

Hello Ale happy Inteleg ca nu esti tocmai "noua", asa ca nu am sa indrug verzi si uscate cum ca ar trebuii sa citesti Regulamentul si alea-alea.(Presupun ca l-ai citit, nu? think )
Eh, oricum, sper sa fim prietene si sa ma anunti cand incepi un fic. As avea si eu cateva intrebari:
1.Ce iti place cel mai mult la forum?
2.Care este melodia ta preferata?
3.Care este trupa/cantaretul/cantareata ta preferata/prefarat?
4.Care este aroma de ciocolata care iti place cel mai mult?(Asta era intrebarea lui Choco :D )
5.De ce ti se par fascinanti criminalii in serie?(Acum dezvolt ideea lui Lauren. Sunt o plagiatoare :D ^_^ ¤_¤ °_° )
6.Ce crezi despre Moarte?
7.Ce crezi despre Magie?

Cam atat ^_^ Te puuuuuup si sper sa te simti bine kiss

Kiddo was here ¤_¤ ^_^

I still repeat the things you said to me in my head.
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
Alexandra Smith
Academy Student
Academy Student

MesajSubiect: Re: Hello ^^   Dum 26 Mai 2013, 13:22

Innocent Kidd a scris:
Hello Ale happy Inteleg ca nu esti tocmai "noua", asa ca nu am sa indrug verzi si uscate cum ca ar trebuii sa citesti Regulamentul si alea-alea.(Presupun ca l-ai citit, nu? think )
Eh, oricum, sper sa fim prietene si sa ma anunti cand incepi un fic. As avea si eu cateva intrebari:
1.Ce iti place cel mai mult la forum?
2.Care este melodia ta preferata?
3.Care este trupa/cantaretul/cantareata ta preferata/prefarat?
4.Care este aroma de ciocolata care iti place cel mai mult?(Asta era intrebarea lui Choco :D )
5.De ce ti se par fascinanti criminalii in serie?(Acum dezvolt ideea lui Lauren. Sunt o plagiatoare :D ^_^ ¤_¤ °_° )
6.Ce crezi despre Moarte?
7.Ce crezi despre Magie?

Cam atat ^_^ Te puuuuuup si sper sa te simti bine kiss

Kiddo was here ¤_¤ ^_^

Hellau,Kiddo. a hug Da, am citit regulamentul. ^/^

1. Ce-mi place cel mai mult? Nu cred ca exista vreun lucru care sa-mi displaca. Imi place tot forumul. Nu am un loc preferat ca sa zic asa. Insa daca ar trebui sa aleg, acela ar fi zona ''Fan Fiction'' :)
2. Melodia mea preferata e Fireflies de Owl City. :)
3. Trupa mea preferata e Amaranthe. Cantaretul care nu se include in trupa este Adele.
4. Imi place ciocolata cu alune cel mai mult. in love
5. Pentru ca imi place felul in care gandesc, ca fac orice lucru cu sange rece. Sunt niste obiecte vii dar neinsufletite. De aceea ma atrag. in love
6. Cred ca moartea este o portiera pe care toti va trebui s-o infruntam cu ea. De asemenea, ma fascineaza tot ce se afla dincolo de aceasta bariera a mortii. Poate faptul ca nu stiu cum e acolo ma uimeste atat de mult. :>
7. Cred ca magia nu este mare lucru. In realitate, sunt doar niste trucuri. Nu exista magie, din punctul meu de vedere. Magia e facuta de oamenii care incearca sa-i pacaleasca pe cei mai naivi. Nu jignesc pe nimeni. Asta e punctul meu de vedere. :)

Mersi de intrebari, kiddo! kiss Si Lola, mersi de primire. kiss Te voi anuntat cu mare placere. :)

Dansul este o cale spre eterna fericire. Vrei sa incerci?
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
acebook acebook : alohabitches

Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

MesajSubiect: Re: Hello ^^   Dum 26 Mai 2013, 13:33

Uau...Chiar imi place modul tau de gandire happy2
Multumesc de raspunsuri. Ma bucur ca am mai gasit o aspiranta la crimele cu sange rece ;)
Oricum, as vrea sa iti prezint punctul meu de vedere, dar cred ca ar fi mai bine sa o fac pe chat, asa ca, daca vrei poate mai vorbim happy2
Kiddo te pupaceste kiss

I still repeat the things you said to me in my head.
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com

Hello ^^

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-