Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!
Subiecte similare

Distribuiti | 

Salut oameni.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Insane.
Genin
Genin

Aptitudini :
Sex : masculin Varsta : 20
Localizare Localizare : Hogwarts.
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 15

MesajSubiect: Salut oameni.   Mar 09 Apr 2013, 20:44

Salut. Eu sunt Insane, pe numele meu real Andrei. Vărsta nu cred că are vreo relevanță, din perspectiva mea e doar un număr. Sunt fan anime ( evident, altfel de ce aș mai fii fost aici ?) de aproximativ șase ani. Ar putea fii totuși cu un an în plus sau minus. Cel mai des mă uit la animeuri horror, psihologice, polițiste, comedie și uneori de dragoste ( destul de rar). Nu o să încep să-mi înșir toate animeurile favorite, ar fii fără rost. Dar dacă mă întrebați, o să vă răspund. Ascult rock cu toate subgenurile și indie, în rest alt gen de muzică nu pot înghiți. Filme nu urmăresc, decât atunci când merg la cinema sau găsesc ceva interesant la tv. În rest seriale la greu. Mai și citesc când apuc, deși în ultima vreme nu m-a ajutat timpul. Hm, aștept micile voastre curiozități.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mar 09 Apr 2013, 20:59

Hey Andrei ! Bine ai venit pe forumul nostru happy2 . Sper sa te integrezi cat mai repede posibil, sa-ti faci multi prieteni ( printre care si eu, daca doresti desigur) si sa arunci o mica privire peste regulamentul nostru ca nu cumva sa faci vreo greseala, ca sa nu primesti ban sad . De asemena, sa fi si activ happy
Acum cateva intrebari:
1. De ce nu inghiti alte genuri de muzica inafara de rock ? ( si eu sunt o mare fana a rock-ului, mai ales cel vechi- consider ca e mult mai bun decat cel de acum)
2. M-ai facut chiar curioasa, cati ani ai ?
3. Poti sa ne sugerezi si nou cateva anime-uri care ti-au placut mult de tot ?
4. Care e ultima carte pe care ai citit-o ?
5. Care e melodia ta favorita ?
Cam atat, te pupaceste Lola kiss

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Sus In jos
Insane.
Genin
Genin

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mar 09 Apr 2013, 21:32

Bună, Lola. Mersi că ai trecut pe aici.

1. De ce nu inghiti alte genuri de muzica inafara de rock ? ( si eu sunt o mare fana a rock-ului, mai ales cel vechi- consider ca e mult mai bun decat cel de acum)
Mda, aici am cam exagerat. Mai ascult uneori jazz, blues și chiar dubstep. Dar nu atât de mult ca rock-ul, așa că nu pot zice că sunt cine știe ce fan.

2. M-ai facut chiar curioasa, cati ani ai ?
Mă așteptam la asta, șaptesprezece ani.

3. Poti sa ne sugerezi si nou cateva anime-uri care ti-au placut mult de tot ?
Mirai Nikki, Another, Blood+, Akagi, Hellsing, Death Note, Anohana, Elfen Lied, Ergo Proxy etc.

4. Care e ultima carte pe care ai citit-o ?
Lolita de Vladimir Nabokov

5. Care e melodia ta favorita ?
Nu am o piesă favorită, e imposibil să aleg o singură piesă.

Who did you notice more?
Sus In jos
▪Kinder▪
Genin
Genin

Sex : feminin Localizare Localizare : Londra.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Energică.

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mar 09 Apr 2013, 21:44

Bine ai venit Andrei.
Încep prin a-ţi ura o şedere cât mai plăcută şi lungă. Prieteni bănuiesc că-ţi vei face, nu pari o persoană închisă-n tine. Iar curiozităţile mele ar fi :
1.Ce seriale urmăreşti?
2.Ce zodie eşti?

I can’t be what other people want me to be.

My fan-fic. - [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mar 09 Apr 2013, 22:04

Bine ai venit pe forum, Andrei. happy Eu sunt Elena, insa imi spui Ela sau Ele, cum vrei tu. Respecta Regulamentul, fii tu, distreaza-te si fii cuminte! kiss
Sa fii activ si sa postezi multe-multe mesaje! a hug
*kiss and hugs*

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

My new tumblr.
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin

Aptitudini :
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1292
Puncte : 1995
Reputatie Reputatie : 429

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mar 09 Apr 2013, 23:04

Buna, omule. Incep prin a-ti ura buna venit si sedere placuta pe Forum.
Hmm, destul de intriganta descrierea ta, m-ai facut curioasa. Spui ca urmaresti anime-uri politiste , psihologice , horror , anime-uri in care predomina acest gen. Care serie s-a remarcat dintre toate celelalte? Te intreb , pentru ca si eu devorez o serie de acest fel cand o prind.
Spui ca nu ai citit foarte mult in ultima vreme, dar sunt curioasa ce gen de carti citesti in general.
[ Argh, am uitat sa ma prezint. Imi poti spune Kit sau Meli, cum vrei, nu e relevant. ]

Asculti rock? Perfect. yeah O lista cu trupele favorite, poate? Sau niste recomandari din partea ta?
Seriale la greu? Presupun ca tot in genul animeurilor? Care ar fi acelea?
In rest, iti urez din nou sedere placuta la noi, sa nu intri in belele, desi ma indoiesc ca esti genul si sa treci pe la sfantul nostru Regulament.
Te imbratisez cu drag si sper sa ne mai vedem. a hug
PS : Esti baiat, pregateste-te pentru ce-i mai rau. -.-

Sus In jos
Insane.
Genin
Genin

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mier 10 Apr 2013, 00:08

@Kinder.
Bine te-am găsit.

1.Ce seriale urmăreşti?
Games of Thrones, House, American Horror Story, CSI, Person of Interest, How I met you mother, Dexter, Sherlock, Family Guy, Simpsons, South Park etc.
2.Ce zodie eşti?
Vărsător.

@Ele.
Mersi de primire, Elena.

@iPrieten? ( îmi place nickname-ul)
Nu am doar un anime așa mai favorit, ci două. Another și Mirai Nikki. Amândouă având ceva care m-a fascinat de la început. Cred că sunt singurele anime-uri la care n-am ce reproșa. Poate și pentru că n-am stat să le analizez cu atenție, să caut defecte.
Citesc cărți polițiște ( deobicei cărți scrise Rodica Ojog-Brasoveanu sau Agatha Christie ) sau horror ( ceva de John Saul sau Stephen King ). Dar și alte cărți care nu intră în genurile de mai sus, cartea respectivă trebuie să-mi trezească interesul.
Trupe favorite ? Aici e greu. Dar o să încerc să fac o listă cât mai scurtă.
Morphine, Chinawoman, Sonic Youth, Nirvana, Pink Floyd, AC/DC, Beatles, Ramones, RHCP, Arctic Monkeys, Led Zeppelin, S*x Pistols, The Police, Foo Fighters, Radiohead, Paramore, The Pretty Reckless, Kasabian, The Cure, Korn, Joy Division, Deftones, Gorillaz și alte câteva trupe care nu-mi vin acum în cap.

PS: Ar trebui să fug ? = ))

Who did you notice more?
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23580
Puncte : 28348
Reputatie Reputatie : 2476

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mier 10 Apr 2013, 05:03

rolling on the floor Zici ca suntem plante carnivore, nu alta. Eu o sa-ti zic buna si bine ai venit, sa te distrezi, sa te simti bine si sa respecti Regulamentul. In rest, o zi buna sa ai. Pace.

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Dara
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Foloseste "url" , largea profilul si ti-am sters linkul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 662
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 32
Stare de spirit Stare de spirit : I’m getting stronger, i’m hurt no longer!

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mier 10 Apr 2013, 11:18

Buna Insane! happy

Bine ai venit la noi pe forum! Sper sa te distrezi, sa iti faci prieteni, blah blah blah...deja ai mai auzit asta de multe ori.
Oricum, ai grija sa citesti Regulamentul si mai ales sa il respecti. happy
Acum mici intrebari de la mine:
1. In ce categorie de pe aici vei posta? happy
2. Ce te-a determinat sa ni te alaturi?
3. Care este citatul tau preferat?
4. Ce ai alege intre a scrie si a citi? De ce?
5. Cum reactionezi la criticile celor din jur?

Cam atat de la mine! happy

P.S. Da Choco! Ai dreptate! rolling on the floor
P.S. 2. Stai linistit. Nimeni nu o sa te omoare! happy Cu exceptia lui Mihai in cazul in care nu respecti Regulamentul! rolling on the floor

Sunt lucruri care vor ramane pentru totdeauna pe trupul sau sufetul fiecaruia!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage

Aptitudini :
Merite deosebite :
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 3971
Puncte : 5036
Reputatie Reputatie : 918

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mier 10 Apr 2013, 14:29

Hello :3 Bine ai venit pe forum, Andrei dap ! Sper că o să-ți faci o mulțime de prieteni și că o să respecți regulamentul. M-am bucurat enorm atunci când am văzut anime-ul Anohana trecut în lista celor vizionate de tine, deoarece, așa cum am mai spus, nu e un anime foarte popular, deși merită toată atenția noastră. Din ce-ai enumerat tu pe acolo, am văzut Mirai Nikki, Another si Death Note, însă știu despre ce este vorba și în celălalte. Dacă-ți plac anime-urile polițiste iți recomand Darker than black, are o serie subtitrată în română și una în engleză, cel puțin eu așa le-am văzut. Deși am menționat doua serii ale acestui anime, cred că există și a treia.

Ai zis că asculți și muzică indie, deci, ai auzit cumva de trupa Florence and The machine? Personal, mi se pare o trupă inedită. Nu mă pot sătura de piesele lor, vocea lui Florence m-a vrăjit =]] Îmi plac majoritatea melodiilor lor: Sweet Nothing, Shake it Out, Breath of Life, Spectrum și No Light.

I am Zummy, nice to meet you ^.^ Din pricina faptului că am ajuns la final, toate întrebările mi-au fost ”furate”, dar am rezerve speciale =]] De ce ți-ai ales acest nickname? Te definește în vreun fel? ● Care este culoarea ta preferată? ● Ce părere ai despre societatea în care trăim? ● Te-ai subestimat vreodată? ● Care este cel mai mare viciu al tău? Dar cea mai mare virtute? ... cred că este de ajuns. Have fun and happy posting <3

Edit: Iar tu, Anya, mi-ai completat chestionarul cu întrebările tale =]]

Câți trecem zilnic unul pe lângă altul și nu știm nimic unul de altul? Câte povești trec zilnic pe lângă noi, de câte drame sau comedii
ne izbim în fiecare secundă, ce este important în toată agitația asta? Totul durează o melodie, începe și se termină, ne provoacă.
Eu afară, în haos. Un om bolnav ascuns între pereții unei case, în haos. Nu este nicio diferență între a fi afară sau înăuntru.

Ultima editare efectuata de catre Schwarz Hase. in Joi 11 Apr 2013, 17:01, editata de 7 ori
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Mier 10 Apr 2013, 16:33

Buna! Bine ai venit ! Sa te distrezi ! etc., etc.
Eu sunt Anya, imi poti spune cum vrei nu am o porecla fixata. Prietenii mai apropiati imi zic oaia turmentata sau oita din cauza faptului ca de fel sunt mai ametita sau cum ii placea cuiva sa spuna, "visatoare".
Nu trebuie sa te sperii de fete, sunt blande inafara de mine. Eu sar calul mai tot timpul. Tine minte, nu musc ci zgari.
Zummy, mi-ai furat intrebarile (D). Mai scornesc eu cateva.

1. Ce profil ai la liceu?
  2. Cum ai dat de forum?
  3. Care e mancarea ta favorita ?
  4. Ai prietena?=))) Aici glumesc. Ce alegi intre noapte si zi?

Sa te distrezi la noi! ^_^

Edit: Pai no, Zummy? Doar suntem telepatice! b-). Corectare prima parte a intrebarii 4 este defapt iPrietena ?* =))))

Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts

Ultima editare efectuata de catre Anya in Vin 12 Apr 2013, 16:27, editata de 1 ori
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Joi 11 Apr 2013, 16:49

Buna , Andrei !
Bine ai venit pe forum !
Ma bucur sa vad ca si tie iti place rock-ul I rock peopleee!!!
Nu am intrebari fiinca nu vreau sa te stresez roll
Sa fi activ, sa te distrezi, sa iti faci multi prieteni si cel mai important : respecta regulamentul !
Bye-bye hi!
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei

Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : http://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1299
Puncte : 1641
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Joi 11 Apr 2013, 20:28

Buna, Andrei. Bun venit pe forum. Sa te distrezi si sa fii activ, sa respecti regulamentul si... cred ca ai cam auzit acest 'salut'. lough
S-au cam luat toate intrebarile, nu am ce sa te mai intreb. Totusi, raspunsurile care le-ai dat m-au incantat intr-un fel anume. E bine sa gasesc persoane carora sa le placa acelasi gen de carti, aceeasi muzica, aceiasi scriitori, chiar e interesant hmm...?!
Daca tot n-am intrebari... sa nu o mai lungesc. De fapt, ba da, am una. 'Ai de gand sa scrii un fic? Daca da, sa nu uiti sa ma anunti cand postezi. ;;)
Inca odata, bun venit printre noi. Have fun! a hug

Sus In jos
Insane.
Genin
Genin

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Joi 11 Apr 2013, 21:33

Omg, câți oameni.

@Choco.
Și chiar dacă ați fii niște plante carnivore ați fii unele drăguțe. Mersi că ai trecut pe aici.

@Dara.
1. In ce categorie de pe aici vei posta?
Momentan încă sunt în recunoaștete. Cel mai probabil voi posta la anime-uri, timp liber și o să mai citesc și comentez anumite fic-uri.
2. Ce te-a determinat sa ni te alaturi?
Forumul în general. Arată bine și e activ, așa că de ce nu ?
3. Care este citatul tau preferat?
Nu este neapărat un citat preferat. Doar o chestie ce am citit-o mai demult și mi-a plăcut. "We're all crazy. Everybody's got an issue whether they wanna admit or not."
4. Ce ai alege intre a scrie si a citi? De ce?
A citi. Deoarece e chestia mea preferată și nu aș putea renunța la ea prea ușor. Iar la scris oricum nu sunt cine știe ce.
5. Cum reactionezi la criticile celor din jur?
Uh. Bine ? Depinde de la cine vin.

Mersi de primire și că ai trecut pe aici.

@Schwarz Hase.
Am mai auzit de Darker than black, dar mereu am găsit altceva de făcut și uitam de el. Chiar aș vrea să-l urmăresc, probabil o s-o fac cât de curând.
Florence and The Machine ? Mda, evident că am uitat să o trec în lista de mai sus. E una din trupele mele de suflet, vocea lui Florence întodeauna mă calmează.
De ce ți-ai ales acest nickname? Te definește în vreun fel?
Insane vine de la niște prieteni, ei au început să-mi zică așa acum câțiva ani. Nu mai știu exact de la ce vine, dar cu siguranță o porcărie.
Care este culoarea ta preferată?
Aș spune negru dar nu e culoare. Așa că albastru.
Ce părere ai despre societatea în care trăim?
Ahh. Serios ? Nu sunt persoana potrivită să răspundă la întrebarea asta. Societatea în care trăim e absolut infectă. Trebuie să fii un anumit tip de om și să faci anumite lucruri, altfel ești considerat un ciudat și judecat la fiecare colț de stradă. M-am săturat deja de așa zisele norme ale societății.
Te-ai subestimat vreodată?
Nu chiar. Au fost momente când nu mă vedeam în stare să fac un anumit lucru, dar am trecut repede peste ele.
Care este cel mai mare viciu al tău? Dar cea mai mare virtute?
Ca viciu fumatul. Și ca virtute, n-am nicio idee.

@Anya.
Merci pentru primire.
Ce profil ai la liceu?
Grafică.
Cum ai dat de forum?
Din întâmplare, sau mai bine zis noroc.
Care e mancarea ta favorita ?
Orice e junk food. Mai exact pizza.
Ai prietena?=))) Aici glumesc. Ce alegi intre noapte si zi?
Deși glumeai, o să-ți răspund. Așa e frumos. Da, am prietenă. Noaptea cu siguranță.

@Chocolate Of Milk.
Mersi de primire.

@Lex
Păi, mă bucur să văd că mai sunt oamenii cu gusturi asemănătoare cu ale mele.
Să scriu un fic ? Probabil, mă gândesc serios la asta. Dar sunt praf și decât să scriu o porcărie, mai bine nu scriu nimic. Poate după ce o să fiu eu mulțumit de felul meu de a scrie, atunci o să public ceva și pe forum.

Who did you notice more?
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Vin 12 Apr 2013, 01:09

Hellau, Insane -interesantă poreclă-
Ei bine, îţi urez bun venit la noi pe forum -chiar daca o fac cu întârziere- şi îţi mai urez şi şedere placută. Ca să fac o paranteză de înscrierea ta pe acest forum, îmi plac gusturile tale în materie de muzică şi, desigur, cărţi. Rodica Ojog-Brasoveanu, Stephen King, Agatha Christie-genii.
Ca să fiu directă, îmi place cum vorbeşti, în procent de 80%, băieţii sunt analfabeţi şi nu cred că îmi voi schimba părerea vreodată. Am observat că eşti foarte deschis şi răspunzi fără probleme la întrebări. Nu ştiu dacă a existat vreun membru care să te fi întrebat din ce oraş eşti, te întreb eu. Apoi, sunt convinsă că nimeni nu scrie perfect la început, dar după felul în care vorbeşti, mă faci sa cred ca te contrazici singur. Poate te vei răzgândi.

Okaaaii, îţi urez baftă în ceea ce vei face pe viitor. yeah

I had to break myself to carry on.

I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Vin 12 Apr 2013, 13:27

Buna, Andrei. Ma bucur ca te-ai alaturat familiei noastre virtuale, absolut toti userii sunt prietenosi [cred ca ai vazut si tu asta] si oricum te vei imprieteni rapid pe aici.
Imi place modul tau de exprimare, esti deschis cu lumea, si vorbesti fara ezitari. Nu cred ca esti un pustan de paisprezece ani [ca mine] , deci chiar vreau sa te intreb ce varsta ai, daca nu ai mai fost intrebat, normal.
Acum, cateva intrebari, daca vrei sa raspunzi:
1. De unde porecla ta, Insane?
2. Cum preferi sa te strigam? Pe porecla, sau pe numele real?
3. Ce zodie esti?
4. Te poti caracteriza in cinci cuvinte? Dar ai o melodie ce te caracterizeaza in momentul acesta?
5. Ne dai si noua id-ul tau? well? awesome right?
6. Dupa cum vezi, fetele navalesc pe tine. Esti obisnuit cu atata popularitate?

Multam de raspunsuri, bine ai venit, sper sa te acomodezi repede, si sa te vedem activ.
Bafta! kiss

The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Amélie
Genin
Genin

Localizare Localizare : Orşova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 20

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Vin 12 Apr 2013, 14:19

Hellău Andrei! Bun venit! Oo, observ că nu numai eu sunt atrasă de chestiile horror. Mjoritatea băieţilor din ziua de astăzi nu se ocupă cu cititul cărţilor.Mda, cam toţi băieţii.:)) Aveam multe lucruri în comun :) Mda, am şi eu câteva întrebări pentru tine :))
1. Seriarul tău favorit, cel care ţi-a plăcut cel mai mult ...
2. Mai citeşti şi alceva, înafară de cărţi horror sau poliţiste ?
3. Ce te-a făcut să te înscrii aici ? (Mda, sunt cam plictisitoare, dar curioasă :)) )

Atât, ihihi, sper să ne mai auzim. Pace !

There is always some madness in love, even though there is always some reason in madness.
Sus In jos
Insane.
Genin
Genin

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: Salut oameni.   Vin 12 Apr 2013, 20:05

@ Andreea Schmitt ( numele tău îmi amintește de filozoful Carl Schmitt ).
Taylor, Lana. Îmi place semnătura.
O să te contrazic aici, dar nu consider că majoritatea băieților sunt analfabeți. Am cunoscut fete care scriu mult mai groaznic decât orice băiat am întâlnit. Nu toți tipi sunt analfabeți așa cum nici toate tipele nu scriu corect.
Deschis am fost dintodeauna, așa m-a făcut mama. Sunt din București.
De scris, cum am mai zis, scriu. Dar sunt cel mai mare critic al meu și sunt o persoană perfecționistă. Ori iese perfect ori nu iese deloc. Așa sunt eu, dar o să încep un fic. Mai mult pentru a putea primi mai multe critici și sfaturi.
Mersi, la fel.

@ Șoricel nebun
Mersi că ai trecut pe aici.
Nu văd de ce n-aș fii deschis și de ce aș ezita, nu sunt genul ăsta de persoană. Corect, nu am paisprezece ani dar nici nu sunt cu mult mai mare. Am șaptesprezece ani, am zis și mai sus.

1. De unde porecla ta, Insane?
Insane vine de la niște prieteni, ei au început să-mi zică așa acum câțiva ani. Nu mai știu exact de la ce vine, dar cu siguranță o porcărie. Mda, mi-a fost lene să scriu din nou, așa că am dat copy-paste.
2. Cum preferi sa te strigam? Pe porecla, sau pe numele real?
Cum vreți, sunt obișnuit cu ambele variante.
3. Ce zodie esti?
Vărsător.
4. Te poti caracteriza in cinci cuvinte? Dar ai o melodie ce te caracterizeaza in momentul acesta?
Consider că nimeni nu se poate caracteriza singur, nu putem fii subiectivi când vine vorba de noi și mereu încercăm să vedem doar părțiile pozitive. Melodie, hm, I am not a robot - Marina and The Diamonds.
5. Ne dai si noua id-ul tau?
Nu o să-mi scriu id-ul aici, e prea public. = )) Dar dacă vrea cineva să vorbească cu mine pe mess să-mi lase un mesaj cu id-ul lui sau să mi-l ceară pe al meu.
6. Dupa cum vezi, fetele navalesc pe tine. Esti obisnuit cu atata popularitate?
Nu mi se pare că năvălesc. Și da, să zicem că sunt obișnuit.

@ Lucia
Adevărat, nu toții tipi citesc, dar nici toate fetele nu o fac. Aici e vorba de om, dacă îi place să citească sau nu. Nu dacă e fată sau băiat.
1. Seriarul tău favorit, cel care ţi-a plăcut cel mai mult ...
American Horror Story, e bolnav.
2. Mai citeşti şi alceva, înafară de cărţi horror sau poliţiste ?
Cred că am zis și mai sus, pot citi orice carte atâta timp cât îmi place subiectul. Poate fii o carte amuzantă, psihologică sau chiar romantică. Atâta timp cât îmi place povestea și felul în care e scrisă atunci e perfect.
3. Ce te-a făcut să te înscrii aici ? (Mda, sunt cam plictisitoare, dar curioasă :)) )
Cum am mai zis, forum-ul în general. E un locușor cald și primitor.

Merci că ați trecut pe aici.

Who did you notice more?
Sus In jos

Salut oameni.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» ANECDOTE ... cu si despre oameni celebri
» cadouri de sarbatori handmade. aveti idei?
» Lucrusoarele juliei si nu numai -4
» Ce meserie ti se potriveste?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-