Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Hei dragilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Amélie
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Orşova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 84
Reputatie Reputatie : 20

MesajSubiect: Hei dragilor!   Lun 08 Apr 2013, 23:54

Hei! Mă numesc Lucia Alina, vă rog, nu-mi spuneti Alina. Dacă doriţi să-mi spueţi Alice, dar majoritatea personelor îmi spun Lu sau Luicia, cum doriţi, mie îmi este tot una :) Îmi place să citesc, acasa am o blibiotecă destul de mare. Îmi plac mult romanele, nu cele romantice, dar cele poliţiste le ador. Sunt contra facebook, mie una mi se pare o porcărie. Părerea mea ! Ascult mult rock, dar si putin hip-hop. Cum spuneam majoritatea timpului mi-l petrec citind, dar îmi place mult şi să scriu. Tot felul de povestioare. Nu vorbesc foarte mult, sunt genul mai tăcută, nu timidă, mai tăcută. Urmăresc Naruto de doi ani, şi mi se pare foarte interesant. Îmi place acest cuplu al imaginaţiei nostre, anume "SasuSaku". Eu cred că Sasuke este cu adevărat enervant. Atidudinea lui îmi face greaţă, dar totuşi e .... e.... este SEXY. :)) Da, ştiu, dar să recunoaştem, e sexy. Mda, cred că vă plictisec deja. Dacă mai doriţi să aflati câte ceva despre mine aştept întrebări şi alte chiestii. :) Vă îmbrăcişez. :3
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 00:00

Buna, Lu! a hug Eu's Elena, Ele sau Ela pentru tine, sunt incantata sa te cunosc. kiss
Si eu sunt de acord in ceea ce priveste Sasuke, fiindca brunetul e seeexy. :))))))
Sper sa ne imprietenim repede deoarece mi se pari o fire vesela si distractiva.
Respecta Regulamentul si distreaza-te, fii tu.
*kisses and hugs*
P.S. Yey, sunt primaaa!!! :)))

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

My new tumblr.
Sus In jos
Amélie
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 10:49

Bună Ela. Îmi pare bine să te cunosc. Da, majoritea personelor din jurul meu îmi spun că-s veselă:))) Deci, da Sasuke este SEEXY, dar nu-l pot uita pe Naruto şi el este SEEXY, dar nu la fel ca Sasuke, parerea mea, nu mă daţi în jundecată !:))) Ela, se vede cu ochiul liber că eşti foarte de treabă :3

There is always some madness in love, even though there is always some reason in madness.
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 11:01

Bună Lucia, bine ai venit pe forum. Sunt sigură că te vei distra şi îţi vei face mulţi prieteni.
Am doar două întrebări, căci curiozitatea mă macină, ştiu că pot muri din asta, dar încercarea are să-mi fie răsplătită.

• Care sunt romanele tale poliţiste preferate?
    • Ce teme abordezi la poveştile tale, de obicei?

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23581
Puncte : 28349
Reputatie Reputatie : 2476

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 11:12

Buna, buna. :) Imi place prezentarea ta, ne asemanam intrucatva, caci si mie imi place mult rock-ul si romanele politiste. Vad ca scrii si povestioare, ne vei prezenta si noua felul tau de a aborda lucrurile? Sau, mai mult de atat, ti-ai propus sa scrii o carte, undeva intr-un viitor mai apropiat sau indepartat? ;;)

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage

Aptitudini :
Merite deosebite :
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 3971
Puncte : 5036
Reputatie Reputatie : 918

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 11:17

Hello Lu a hug Deși ești mai tăcută, sper că asta nu va fi un impediment ce va sta în fața noilor prietenii pe care le vei lega aici, pe forum ^.^ Mă bucur să aud că nu ești adeptă a facebook-ului, deoarece nici pe mine nu mă pasionează. Poate s-a mai pus întrebarea aceasta, poate nu, dar urmărești alte anime-uri în afară de Naruto? So, i am Zummy, nice to meet you :3 Have fun here kiss

Câți trecem zilnic unul pe lângă altul și nu știm nimic unul de altul? Câte povești trec zilnic pe lângă noi, de câte drame sau comedii
ne izbim în fiecare secundă, ce este important în toată agitația asta? Totul durează o melodie, începe și se termină, ne provoacă.
Eu afară, în haos. Un om bolnav ascuns între pereții unei case, în haos. Nu este nicio diferență între a fi afară sau înăuntru.
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Amélie
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 11:40

Hei fetele. Mă bucur enorm să vă cunosc.

Acum să vă răspund şi eu pe la întrebări :3

Fiction Demon:)
Îmi pare bine să te cunosc, desigur, şi eu îmi doresc câţi mai mulţi prieteni. :)
1.
Îmi plac foarte multe romane poliţiste, dar o să-ţi enumăr doar pe preferatele mele: Adio Ringo - un roman poliţist la care am plâns,
foarte frumoasă cartea. Sensul Nopţii- ah, plină de mister, mi-a plăcut enorm. Păianjenul Alb- un alt roman foare bune. Eu şi-am enumerat doar primele tri cărţi preferate. Ţi-aş enumera mai multe, dar le-am uitat. :)) Acestea sunt cărţile pe care le-am citit recent :3

2. Hm, chiar dacă citesc mult romane poliţiste, eu abordez tema horror. Nu ştiu de ce. Dar mă faşcineză, îmi plac chestiile stranii, să scriu despre case bâtuite, fantome etc. :3

:) Îmi pare bine să te cunosc. :3 :)

Choco :)

Îmi pare binnnne să te cunosc. Da, în curând voi posta şi eu una din povestiorele mele aici. Da, mi-am propus ca în viitorul apropiat să scriu o carte, dar horror, chiar dacă citesc multe romane poliţiste, pe care le ador, dar mie îmi place să scriu ceva mai, ştiu eu ... horror. Aste scriu eu mai tot timpul. :) Chiar mă bucur să te cunosc. :) :3

Schwarz Hase :)

Îmi pare binne să te cunosc. :) Da, mi-am făcut acum un an cont pe facebook, dar dupa câteva zile mă plictisisem. :[ Dap, am mai urmărit când eram mai micută. InuyashA :) Mi-a plăcut mult :)

Mă bucr să vă cunosc, fetele :3 O să postez cât mai curând una din povestioarele mele. Nu este cine ştie ce, dar .... o să încerc :) :3

There is always some madness in love, even though there is always some reason in madness.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin

Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 12:10

Buna Lucia happy2 . Bine ai venit pe forumul nostru, sper sa te integrezi cat mai repede in marea noastra familie si sa-ti faci multi, multi prieteni ( printre care si eu, desigur daca vrei ) . De asemenea, sa nu uiti sa treci pe la regulamentul nostru, ca nu cumva sa faci vreo greseala si sa primesti ban, ca nu e deloc dragut can\'t see !!!
Acum niste intrebari happy2 :
1. Ce fel de melodii iti plac ?
2. Care e culaorea ta preferata ?
3. Ai de gand sa incepu un fic pe acest forum ?
Cam atat, te pupaceste dulce, dulce Lola kiss

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Sus In jos
»Andreea«
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 715
Puncte : 793
Reputatie Reputatie : 64
Hobby-uri Hobby-uri : citit, desenat, scris, sport, DORMIT
Stare de spirit Stare de spirit : Starea mea de spirit se poate schimba radical dintr-un minut in altul.

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 12:15

Buna dimineata, Lucia! ^^ Bun venit pe forum! welcome Eu sunt Andreea, dar imi poti spune Deea sau Dede. Cum vrei. happy Pai sper sa te distrezi impreuna cu noi si sa fi activa. Am si eu 3-4 intrebari micute. ;;)

1. Ce zodie esti? kiss -Eu sunt gemeni-
2. Iti place sa citesti si altfel de romane sau doar dinalea politiste? -Eu citesc doar dinalea S.F-
3. Daca vei scrie un fic, despre ce va fi? -Al meu este la semnatura a hug -
4. Care e trupa ta rock preferata? -Eu nu am o trupa rock preferata. Imi plac toate-

Cam atat de la mine. ^^ Sper sa mai vorbim.

ByeBye! hi!

There's no remedy for memory, your face is like a melody, it won't leave my head.
Your soul is haunting me and telling me that everything is fine, but i wish i was dead.

My head is a very dark place.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Amélie
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 12:38

Hellăăău. Îmi pare bine de cunoştinţă, dragelor. Acum să vă răspund la întrebări :3

Lola

1. Păi, îmi place mult Bring Me To Life, pisa îi genială. Si Immortal. Recent am mai descoperit pisa lui Justin Timberlake – Mirrors, chiar dacă nu-i rock, îmi place mult clipul, şi de asemenea versurile. :3
2. Îmi plac mult culorile închise, gen, albastru, negru, dar îmi place şi roz pal.
3. Da, după cum spuneam, lucrez chiar acum la unul.

Îmi pare bine de cunoştinţă :3 Pupic :)

Deea

Îmi pare bine de cunoştinţă.
1. Sunt zodia taur
2. Da, am mai citit un roman psihologic, Patul lui Procust, ciudat, dar interesant.
3. Hm, vei afla cât mai curând, poate îl postez azi. :3
4. Trupa mea preferata, pai îmi place mult Evanescence, cui nu îi place, nu...

Îmi pare bine de cunoştinţă, fetele. :3

Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 12:51

'Neata,Lu! Lu?Lu? Lulu! what?lol!
Vad ca esti sincera, foarte sincera rolling on the floor Dap, Sasuke e SEXY rau, pot spune HOT rusinos in love

Romane politiste? Vino aici, pui a hug
Repede te-a intrebat Andreea care e trupa ta rock preferata hmm...?! Evanescence yeah

Apropo, eu sunt Day. Bun venit in familia noastra heh
Dap, cam atat. Ma chinui sa fac o bratara si nu prea-mi iese asa ca bye hi!

◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Amélie
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 12:56

Bună Day. Îmi pare binnne de cunoştinţă. Da, Ssuke e... e... SEEEXXYYY. Trebuie să recunoştem. :3 Ei faci brăţări, mie îmi plac alea din aţă, am încercat acum câteva zile, dar nu mi-a reuşit. :)) Te pupicesc. Muahh :3

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 14:54

Hellău, Lucia.
În primul rând îţi urez un bun venit pe forumul nostru, şi în al doilea rând observ că toată lumea este încântată cu prezenţa ta aici. Din răspunsurile tale la întrebarile celorlalţi membri, pot să mă rezum doar la faptul că avem multe în comun. Şi eu iubesc cărţile horror, cu entităţi demonice, crime, mister. De asemenea, îmi place si rockul si da, cine nu iubeşte trupa Evanescence lough
Sunt nerăbdatoare să îti vad creaţiile, să vad ce ideei stranii ai. Şi ca să îti pun o întrebare, ea ar fi: La ce seriale te uiţi? Eu le-am cam epuizat şi caut ceva nou.
a hug

I had to break myself to carry on.

I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Amélie
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 15:30

Bună Andreea ! Îmi pare bine de cunoştinţă. Îţi mulşumesc pentru căldurosul "Bun venit". Da, acum urmăresc un nou serial, este horror, nu stiu daca lai vizionat. Se numeste American Horror Story. Mie îmi place. :3

Sus In jos
Corina .
Genin
Genin

Localizare Localizare : Pe aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul.
Stare de spirit Stare de spirit : Bunicică.

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 17:33

Buna Lu. Imi pare bine de cunostinta. Dupa cate vezi eu sunt Corina. Locuiesti in Orsova? Ihii, esti foarte aprope de mine. :) Eu nu am intrebari pt tine. Iti urez sedere placuta aici. Te pup. Bye :)
Sus In jos
Ari'
Genin
Genin

Localizare Localizare : Pe Marte.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 94
Puncte : 110
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Mult dans.
Stare de spirit Stare de spirit : H, normală? Cred.

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 19:36

Hello. Imi pare bine de cunostinta. Eu sunt Ariadna. Am cateva intrebari pentr tine.
1. Cat la % este Sasuke SEXY ? =)))))
2. Vrei sa fim prietene? :)
Atat :))

Împăcarea conştiinţei. "Fumatul interzis!", inscripţionat pe fiecare scrumieră.
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

MesajSubiect: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 19:51

Buna,Alice !
Bine ai venit pe forum !
Sa te distrezi,saiti faci prieteni si sa respecti regulamentul !
Cam atat.
Sus In jos
Amélie
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mar 09 Apr 2013, 23:47

Hi my darlings. Îmi pare bine de cunostinta, fetele. Vă mulţumesc pentru căldurosul "Bun venit". (D).
1. 100% =)))
2. Normal.

Ihihi, mă bucur să vă cunosc pe toate. Muahh [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin

Aptitudini :
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1292
Puncte : 1995
Reputatie Reputatie : 429

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mier 10 Apr 2013, 11:40

Scuze ca vin si eu asa de tarziu. :) Iti urez sedere placuta la noi pe Forum, sa-ti faci multi prieteni si cel mai important : sa te distrezi. Respecta Regulamnetul etc, etc.
Acum ca am terminat cu cliseele , o sa-ti urez bine ai venit in propriul meu stil. B-) Salut, sunt Kit. B-) Majoritatea imi spun Kit, Kitty [ desi nu-mi place (D) ] sau Meli. Kit e cel mai bine.

Te uiti la American Horror Story?! :O Si euuuu <3 E cel mai tare serial horror eveeeer. La ce sezon esti ? 1 sau 2? Imi place ca ai aceleasi preferinte in carti , filme si seriale ca mine. Felicitari, stii sa-ti ocupi timpul cum trebuie.
Sasuke e sexy?! Nu mai spune. :))

Am observat ca ai deschis un fic, iti place sa si scrii, esti tacuta. Odododo. Romane politiste? Hai sa te imbtratisez. a hug
In rest, sper sa ne mai vedem, cam atat de la mine. kiss

Sus In jos
Amélie
Genin
Genin

MesajSubiect: Re: Hei dragilor!   Mier 10 Apr 2013, 16:24

Hei Kit. Imi pare bine de cunostinta. Eu sunt la sezonul 2 la America horror story. Este beton seriarul, adevarat, foarte horror :) Mi-a placut mult primul sezon, si asa m-am gandit sa-l urmaresc si pe al doilea. Da, in unele cazuri sunt tacuta, dar cand ma enervez, gura nu-mi mai tace :))) Ne mai auzim. Muah [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sus In jos

Hei dragilor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-