Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!
Subiecte similare

Distribuiti | 

Salutare tuturor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    Yondaime.
    Academy Student
    Academy Student

Sex : masculin Varsta : 24
    Localizare Localizare : Masyaf Castle
    acebook acebook : adauga profilul tau ...
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
    Puncte : 7
    Reputatie Reputatie : 1
    Hobby-uri Hobby-uri : Hip-Hop
    Stare de spirit Stare de spirit : Smoking

MesajSubiect: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 14:28

Salut! Ma numesc Alin, am 20 ani si am zis sa ma inscriu si pe acest forum, datorita numarului mare de membri activi xD Sunt un mare iubitor al forumurilor anime de vreo sapte ani, asa ca poate ma cunosc cu multi de pe aici, avand nickname-ul Yondaime pe toate forumurile unde am fost inscris. Daca vreti sa stiti ceva despre mine, astept intrebari xD

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

I have known true freedom. I have known a world of peace and remarkable spirit.
    I realise now that it will take time... That the road is long and shrouded in darkness.
    It is a road that will not always take me where I wish to go, but I will travel down it nonetheless...
    Sus In jos
    http://www.animeprime.ro
    iPrieten?
    Jōnin
    Jōnin

Aptitudini :
    Sex : feminin Varsta : 18
    Localizare Localizare : Sarcasmia
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1292
    Puncte : 1995
    Reputatie Reputatie : 429

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 14:41

Saluuut, Alin! :) Mai intai as vrea sa-ti urez welcome la noi pe Fairtopic, sa-ti faci multi prieteni si sa fii activ. Ma bucur ca munca moderatorilor si adminilor este rasplatita cu membrii noi.
    20 de ani? Esti printre "batranii" de pe aici.
    Nu vreau sa te stresez cu intrebari, dar nu ma pot abtine :
    1. Ce anime vizionezi?
    2. Ce fel de carti si filme iti plac?
    3. Joci Assassin's Creed? :)
    Catre sfarsit, te trimit la Regulament sa nu fie probleme pe viitor. yeah Si-ti mai urez sedere placuta la noi si fie ca Fairtopic sa fie plin de mesajele tale. :)
    Ma numesc Meli , in caz ca te intrebi. ;)

Sus In jos
    Simon Says
    Jōnin
    Jōnin

Sex : feminin Varsta : 18
    Localizare Localizare : Craiova
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
    Puncte : 1693
    Reputatie Reputatie : 149
    Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
    Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 15:13

Buna Alin happy2 . Bine ai venit in marea noastra familie welcome . Sper sa te simiti bine pe forumul nostru si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Oau ai 20 de ani ?! huh? . Ce ma bucur ca sunt si altii mult mai mari care inca urmaresc anime-uri I rock peopleee!!!
    Acum am cateva intrebari pentru tine :
    1. Care este cartea favorita ? ( daca ai puteq sa si argumentezi happy )
    2. Cum ti se pare forumul nostru fata de celalate ?
    3. Ce genuri de anime iti plac si daca ai pitea sa ne recomanzi si noua cateva ?
    Ei bine cam atat am avut de spus, apropo numele meu e Simona, dar imi poti spune Simo happy

If the sky could dream, it would dream of dragons.
    As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
    and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
    making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
    Sus In jos
    Annette
    Sennin
    Sennin

Sex : feminin Varsta : 16
    Localizare Localizare : .
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
    Puncte : 664
    Reputatie Reputatie : 63
    Hobby-uri Hobby-uri : .
    Stare de spirit Stare de spirit : .

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 16:27

Hey! dap !
    Bine ai venit pe forum , Alin! a hug
    Eu sunt Denisa , dar te rog sa imi spui Deny. dap !
    E placut sa vezi ca mai sunt si persoane mai ,,batrane" ce urmaresc anime. heh
    Imi aduci aminte de fratele meu. Si el are 20 de ani si il cheama tot Alin lough
    Sper sa iti faci cati mai multi prieteni pe aici , defapt sunt sigura ca iti vei face , deoarece cu totii suntem foarte prietenosi. heh
    Sa te distrezi si sa respecti regulamentul. (D)
    Cateva intrebari:

1.Care e culoarea ta preferata?
    2.Care e melodia ta preferata?
    3. Ai de gand sa scri un fic?
    4. Ce iti place sa faci in timpul liber?
    5. Care e ultimul anime pe care l-ai vazut curand?

Atat. rusinos Sa fi cuminte si cat mai activ. jos palaria in fata Deny te hi!

Sus In jos
    Yondaime.
    Academy Student
    Academy Student

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 18:09

@iPrieten?

1. Anime-uri am vazut destule, dar vreau sa ma rezum doar la cele pe care inca le citesc (nu prea mai am timp de anime-uri, decat de manga), adica: One Piece (anime-ul meu preferat of all time), Naruto (povestea incepe sa fie foarte bine facuta) si Bleach (desi e foarte plin de gauri in plot... dar m'eh... e tarziu sa ma las de el);

2. Cum am lucrat la o fabrica de carti in strainatate, am inceput sa citesc cartile care se fabricau acolo :)) In general, imi luam acasa doar cele de mister, conspirative (despre Cavalerii Templieri, Egipt, Biblie, etc.). Filmele mele preferate sunt SF-urile (preferatul meu e si va ramane Star Wars), comediile (preferatul meu fiind The change-up) si filmele romance (nu radeti, va rog. Si baietii sunt sensibili);

3. Nu numai ca joc Assassin's Creed, dar mi-a schimbat modul de gandire. Le-am jucat pe toate si acum astept cu nerabdare Assassin's Creed 4: The Black Flag xD

Regulamentul il cunosc, stai linistita. Iti multumesc pentru intrebari, Meli! Hope we'll get along jos palaria in fata

@~Lola~

1. N-am o carte favorita. Da-mi ceva conspirativ si o sa fie preferata mea, pana cand voi citi urmatoarea. De ce ador cartile conspirative? Ca-mi ofera posibilitatea de a-mi dezvolta imaginatia. Daca ar fi totusi sa iti spun o carte care mi-a placut mult de tot, ar fi una in limba italiana: Manoscritti Segreti, de Paolo Cortesi;

2. Forumul este slab, grafic vorbind. Ar putea fi facut mai simplu si fara atat de multe imagini. Poate sunt eu prea pretentios si-mi place prea mult simplicitatea. Dar eu am intrat sa socializez cu alti fani anime xD

3. Nu am un gen preferat de anime... Imi place doar ce ma atinge la suflet xD As putea sa va recomand tuturor One Piece. Te trece prin toate starile posibile si te face sa plangi din orice motiv, aproape... La inceput, s-ar putea sa nu vi se para prea atragator, din cauza graficii, care pe parcurs se schimba. Primul episod a fost facut in 99, if i remember well... Mai puteti incerca si Cowboy Bebop (foarte tare anime-ul si foarte complex in acelasi timp), Inuyasha si Black Lagoon.

Imi pare bine sa te cunosc si eu, si iti multumesc pentru intrebari, Simona! Sper sa ne intelegem bine jos palaria in fata

@**Deny**

1. Culoarea mea preferata, este albastru xD
    2. Melodia mea preferata este, de cinci ani, una de la Emily Bindiger - Adieu. Ma deconecteaza de la real, de fiecare data cand o ascult;
    3. Nu, nu voi scrie un fic. Nu ma pasioneaza xD
    4. In timpul liber, imi place sa ma ocup de comunitatile pe care sunt moderator/admin si sa ies afara cu prietenii;
    5. Ultimul este One Piece. Ma uit saptamanal la episodul care apare xD

Iti multumesc pentru intrebari, Deny! Ma bucur ca ai un frate pe care il cheama Alin, ca doar e cel mai frumos nume din lume i lol\'d

I realise now that it will take time... That the road is long and shrouded in darkness.
    It is a road that will not always take me where I wish to go, but I will travel down it nonetheless...
    Sus In jos
    Ax München
    S-Class
    S-Class

Sex : feminin Varsta : 15
    Localizare Localizare : Aici.
    acebook acebook : Ax München
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
    Puncte : 3266
    Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 18:25

Buna, Alin. a hug Bine ai venit pe forum, alaturi de marea noastra familie. Eu's Ela, ma bucur sa te cunosc. Sa fii activ, politicos si cuminte! rolling on the floor Nu am nimic sa te intreb, am aflat tot. :))))
    Distreaza-te! kiss

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
    Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
    Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

My new tumblr.
    Sus In jos
    Sekhmet.
    Mizukage
    Mizukage

Aptitudini :
    Merite deosebite :
    Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 3971
    Puncte : 5036
    Reputatie Reputatie : 918

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 18:33

Hello foreigner :)
    Bine ai venit pe forum ^.^ Sper că o să-ți faci o mulțime de prieteni și ... atât =]] I am kidding :P Sper să faci mult mai multe lucruri, nu doar să legi prietenii. Nickname-ul tău are legătură cu al patrulea hokage, sau l-ai ales pentru că îți place cum sună? Probabil asta ar fi singura întrebare deoarece restul mi-au fost furate -.-" Mi-ar plăcea să ne spui mai multe lucruri despre personalitatea ta, însă poți foarte bine să refuzi această idee. Ăh ... i have forgotten an important thing =]] You can tell me Zummy, nice to meet you ^.^
    Have fun and happy posting <3

Câți trecem zilnic unul pe lângă altul și nu știm nimic unul de altul? Câte povești trec zilnic pe lângă noi, de câte drame sau comedii
    ne izbim în fiecare secundă, ce este important în toată agitația asta? Totul durează o melodie, începe și se termină, ne provoacă.
    Eu afară, în haos. Un om bolnav ascuns între pereții unei case, în haos. Nu este nicio diferență între a fi afară sau înăuntru.
    Sus In jos
    http://rukbah.tumblr.com/
    **a**
    Academy Student
    Academy Student

Sex : feminin Localizare Localizare : craiova
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
    Puncte : 50
    Reputatie Reputatie : 6

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 18:36

Bine ai venit. Observ ca s-au spus toate cele. Nu uita sa zambesti! ;;)

Sus In jos
    Yondaime.
    Academy Student
    Academy Student

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 19:19

@~ Ela ~

Multumesc pentru intampinare, Ela! Sper sa ne intelegem bine pe viitor xD

@Schwarz Hase.

Zummy! Zum Zum Zum :)) Thanks for you warming welcome! Nu stiu ce as mai putea spune despre mine. Daca vrei sa vorbim mai mult, ma gasesti pe Yahoo! Messenger. Take care xD

@**a**

Intotdeauna zambesc. Multumesc pentru mesaj xD

Sus In jos
    Mrs.Meow
    Chūnin
    Chūnin

Sex : feminin Varsta : 16
    Localizare Localizare : ●Bucuresti●
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
    Puncte : 742
    Reputatie Reputatie : 28
    Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
    Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 22:47

Buna seara , Alin !
    Bine ai venit !
    Vad ca fetele te-au bombardat cu intrebari de toate felurile .
    Stai linistit, nu am intrebari.
    Vreau sa iti zic sa respecti regulamentul, sa iti faci prieteni si sa te distrezi !
    Cam atat rusinos
    Sus In jos
    Choco.
    Sensei
    Sensei

Aptitudini :
    Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 19
    Localizare Localizare : Cluj.
    acebook acebook : Choco.
    Nr. mesaje Nr. mesaje : 23581
    Puncte : 28349
    Reputatie Reputatie : 2476

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 22:53

Hellau. (D) Pe langa bun venitul de rigoare, am si eu o curiozitate, deci te voi intreba cam asa: iti place sa asculti rock? Si daca da, atunci care sunt formatiile si melodiile tale preferate? In rest, sedere placuta si sa te distrezi.. Ma rog, cum o fi distractia la 20 de ani am sa aflu si eu. lough Peace.

cruelty is a gift humanity has given itself
    Sus In jos
    Yondaime.
    Academy Student
    Academy Student

MesajSubiect: Re: Salutare tuturor!   Lun 08 Apr 2013, 23:45

@Chocolate Of Milk

Iti multumesc pentru mesaj, Ciocolata cu Lapte! Si stai linistita ca nu m-as fi suparat daca mi-ai fi pus si tu vreo intrebare xD

@Choco:)

Draga Choco, ascult multe genuri muzicale, printre care si rock xD Trupele mele preferate sunt: OneRepublic (parca si ei ar intra la un pop-rock sau alternative, if i'm right),Thousand Foot Krutch, Alter Bridge, The Fray, Three Days Grace, Stone Sour, Foo Fighters, Nickelback, Linkin Park, The Script, etc. Multumesc pentru mesaj, Choco xD

Sus In jos

Salutare tuturor!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
    Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
    » Experimente celebre si filme documentare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-