Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Melodia săptămânii (nou) și GFX-ul săptămânii sunt acum deschise. Participă și tu!

Distribuiti | 

Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Adda Bunny
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

MesajSubiect: Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem   Joi 14 Mar 2013, 20:45

Poi,pe mine de fapt ma cheama Adda,dar ma uit la un anime pe nume High School of Dead si mi-a plk numele Saeko. Asha... ma uit la Naruto si imi place foarte mult cuplurile SasuSaku,NaruHina,NejiTen,SaiIno si ShikaTema. Am de gand sa scriu si eu un fic cu toate cele 5 cupluri. Ce sa mai zic... imi place dubstep, DNB, cat-de-cat rock,rap(de fapt imi plac aproape toate felurile de melodii ce sa mai lungim vorba). Sunt eleva la Colegiul National "Jean Monnet". Am 13 ani. Ce sa mai zic...cei care citesc ce am scris sper sa nu ma creada cine-stie-ce pitipoanca(scz de cuv) etc. Sper sa fim prieteni shi ZBye. happy happy2
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem   Joi 14 Mar 2013, 21:00

Buna! :* Bine ai venit pe forum. Eu`s Elena insa imi poti spune Ela dap ! Bine ai venit din nou si sa respecti Regulamentul forumului.
P.S. Nu mai folosi cuvinte de pe messenger deoarece este interzis.
Pe mai tarziu! :*
Ela^^

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

My new tumblr.
Sus In jos
»Andreea«
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 715
Puncte : 793
Reputatie Reputatie : 64
Hobby-uri Hobby-uri : citit, desenat, scris, sport, DORMIT
Stare de spirit Stare de spirit : Starea mea de spirit se poate schimba radical dintr-un minut in altul.

MesajSubiect: Re: Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem   Joi 14 Mar 2013, 21:08

Hey Adda! :* Ma bucur sa te cunosc.Ma numesc Andreea , dar imi poti spune Deea sau Andre cum vrei ^^.Abea astept sa iti citesc fic-ul.Cam atat.
P.S Bun venit pe forum! welcome

There's no remedy for memory, your face is like a melody, it won't leave my head.
Your soul is haunting me and telling me that everything is fine, but i wish i was dead.

My head is a very dark place.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

MesajSubiect: Re: Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem   Vin 15 Mar 2013, 11:16

Hei, Adda! Bine ai venit pe minunatul nostru forum!a hug Sunt convinsa ca te vei distra foarte bine cu noi si ca iti vei face muuuuulti prieteni!kiss Treci si pe la Regulament ca sa n.ai probleme cu cei din staff.happy Aa, da..si as avea si cateva intrebari pentru tine;;). Sper ca nu te deranjeaza.
1. In viitor, ce meserie ai vrea sa ai?
2. Cat de tare conteaza familia in viata ta? Ocupa locul dinaintea prietenilor sau invers?
3. Care este mancarea ta favorita?
4. Melodia preferata? Dar cartea?

Cam atat am avut de spus, momentan. O zi buna in continuare!kiss

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

MesajSubiect: Re: Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem   Vin 15 Mar 2013, 17:20

Buna, Adda! Eu sunt Day, incantata de cunostinta! happy2
Bina ai venit in familia noastra welcome
Sa-mi spui si mie cum se numeste ficul pe care il vei scrie, o sa trec si eu pe acolo kiss
Apropo, s-ar putea sa te trezesti cu un MP de la mine heh
Cam atat dap ! te-am pupat kiss

◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

MesajSubiect: Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem   Sam 16 Mar 2013, 12:49

Buna Adda !
Bine Ai Venit pe forum !
Sper sa te distrezi si sa iti faci multi, dar foarte multi prieteni si intodeauna sa fi optimista !
Pot pune cateva intrebari ? shy
1.Ce iti place sa faci in timpul liber ? (mie imi place sa scriu si sa citesc ficuri si sa fotografiez cerul, o pasiune de a mea (D) )
2.Ultima carte citita ? (eu nu prea am mai citit carti, dar ultima mea carte a fost think a dirigintei mele happy nu mint diriga mea a scris o carte. Este profesoara de romana (D) )
3.Daca vei scrie un fic sa ma anunti si pe mine da ? ( ca de nu.... biciuitor (D) )
4. Vrei sa fim prietene ? :)))
Te-am pupat dulce dulce dulce kiss kiss kiss
Nu uita sa zambesti pentru ca viata este frumoasa !
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Re: Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem   Sam 16 Mar 2013, 19:03

Buna Adda. Dupa cum vezi deja ai fost primita in familia noastra de nebuni. Habar nu am daca ai auzit de mine, dar sa stii ca mi-ar placea sa ne imprietenim. Pari o fire draguta si voioasa.
Sincer, de abia astept sa iti citesc ficul, sper sa fie ceva original si bine lucrat. Toti am fost incepatori, deci si tu vei progresa nebuneste. Sunt sigura.
Cam atat.
Aaa da. Eu sunt Soarece, Alexandra, sau cum vrei tu sa imi spui. Imi pare bine sa te cunosc. O sa iti trimit si eu un mesaj privat. Bafta!

The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin

Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

MesajSubiect: Re: Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem   Dum 17 Mar 2013, 09:41

Merci Ela,am mai vazut cand citeam ficuri ca unii mai foloseau cuvinte de pe messenger si am crezut ca nu e o problema. Merci ca mi-ai zis. happy kiss
Deea,sper sa fim prietene bune. a hug
Lauren, nu ma deranjeaza,din contra,observ ca nu sunt ca la scoala(fata aia zombie care nu vorbeste cu mai nimeni) happy
Deci la 1:Pai,mi-ar placea cantareata sau dresoare de caini(chiar ma inteleg bine cu ei)
2.Pentru mine familia conteaza foarte mult. Prietenii nu ocupa locul dinaintea familiei.
3.Hmm,cel mai mult imi plac copanele cu cartofi la cuptor.
4.Imi plac mai multe melodii dar cel mai mult Dj Fear LSD.Din cate carti am citit pana acum (si sunt nu chiar multe) mi-a placut Colt Alb(am uitat de cine e scrisa happy2
Day, de asemenea sunt si eu incantata. Ficul pe care o sa il scrie o sa se numeasca "Iubire paranormala"
Angel raspunsurile la intrebari:1.Pai imi place sa desenez,sa cant si sa citesc ficuri.
2.Sincer...chiar am uitat care a fost ultima think ...dar a fost una data de diriga,care e si ea profesoara de romana happy2
3.Sigur ca te anunt,dar mai avem de asteptat o saptamana pana cand pot posta primul capitol
4.Sigur happy
Alexandra merci mult, si chiar vreau sa fim prietene happy Imi pari o fire draguta si simpatica.
Merci mult pentru comentarii kiss

Sus In jos

Hey,Hey,sunt noua pe site si sper sa ne intelegem

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» Sunt Roman, deci ma mandresc...
» Horoscopul chinezesc pe 2012
» Sunt graviduta!!! Sfaturi legate de sarcina - 4
» Intre 1 si 9 martie sunt babele. V-ati ales baba?
» Ce masina de cusut recomandati ?(1)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Bun venit pe Forum :: Ești nou? Prezintă-te-